PDA

View Full Version : menejer maaşı külup maaş bütçesini etkiliyor mu

bluepaw
21.Kasım.2013, 22:29
oyunda kazandığımız para ne yazık ki, sözleşme fesih bedeline etkisi dışında çok etkili bir faktör değil. umarım gelecek serilerde bu paraları bir şekilde kullanabiliriz.

asıl merak ettiğim aldığımız maaşın kulübün transfer bütçesine ya da maaş bütçesine etki edip etmediği. hal buyken çok yüksek bir maaş almaktansa takımın bütçesi daha yukarıda tutulabilir.

okocha6
21.Kasım.2013, 22:36
oyunda kazandığımız para ne yazık ki, sözleşme fesih bedeline etkisi dışında çok etkili bir faktör değil. umarım gelecek serilerde bu paraları bir şekilde kullanabiliriz.

asıl merak ettiğim aldığımız maaşın kulübün transfer bütçesine ya da maaş bütçesine etki edip etmediği. hal buyken çok yüksek bir maaş almaktansa takımın bütçesi daha yukarıda tutulabilir.

Geçen yıl ben de bunu sormuştum ama cevabını unuttum. Başka takımlara geçmek istemeyenler için minimum maaş almak iyi olur bence. Ben de yönettiğim takımın parasının boşuna kendime gelmesini istemem.

ugur732
21.Kasım.2013, 22:40
maaş çok olunca kolay kolay kovamıyorlar birde o var

okocha6
21.Kasım.2013, 22:51
maaş çok olunca kolay kolay kovamıyorlar birde o var

Her sene şampiyon olup 8 yıllık kariyerimin son 6 yılında 6 cl finali oynadım. 5. finalimi kaybedince oyunu baıraktım cm 14 te. İsterlerse kovsunlar :)

kemalb
22.Kasım.2013, 00:56
Ben oyuna başladığımda editör den girip maaşımı en düşüğe getiriyordum..