PDA

View Full Version : Oyuna Takımsız Başlamak...

samasti
24.Kasım.2013, 23:56
Merhaba arkadaslar bunu deneyeniniz vardir elbette. Bende 14 te denemek istedim ve sizinle paylasacagim. Kariyer hikayesi degil. Sadece nekadar sure sonra bir takimdan teklif alacagim merak ediyorum. Oyuncu gecmisi ile oynamayacagim gecnisi olmayan kariyersiz siradan bir vatandas olarak baslayacagim. Bu calismamin bazi arkadaslara yol gosterecegini dusunuyorum. Zamanla yasananlari sizlerle paylasiyor olacagim. Onerilerinizi ve tavsiyelerinizi isteyecegim. Dedigim givi bir kariyer hikayesi olmayacak. Amacim yeni bir tartisma konusu olusturmak.

Kurdugum oyun, sadece birinci ligler olacak diger ligleri eklemeyecegim ve Ingiltere,ispanya,italya,almanya ve turkiye yi secegim. Bakalim oyundaki isleyis nasil olacak :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samasti
25.Kasım.2013, 00:00
Bu arada oyunu kaldirmistim tekrar yukledim... dayanamadim. Birde bunu deneyelim. Daha once bir kez denemistim ve rezillikti sıkılıp kapatmistim.

samasti
25.Kasım.2013, 00:24
An itibari ile arsenalden milana karabukten genclerbirligine 15 takima ilgilendigimi acikladim :)

samasti
25.Kasım.2013, 00:32
Ilk teklif genclerbirliginden geldi... tarih 9 aralik 2013 gorusmelere basliyor

nessus
25.Kasım.2013, 00:48
Sıfır bir adam olarak sadece birinci lig takımlarını açınca deek ki oyun boşta kalma diye teklif gönderiyor. İkinci ligler açık olsa muhtmelen birden değil alt liglerden teklif alacaktın.

samasti
25.Kasım.2013, 00:56
Evet alt liglerle ugrasmak istemedigimden sadece 1.ligleri sectim. Ersun yenal kovuldu ve fenerbahceye teklif gondermedigim halde benimle gorusmek istediklerini soylediler ilginc :)

samasti
25.Kasım.2013, 01:00
Su ana kadar 3 is gorusmesi yaptim ve anladim ki gercekci olmak bir ise yaramiyor. Bundan sobra bol keseden atacagim herseyi yaparim butun kupalar bizim... bakalim ne olacak :)

samasti
25.Kasım.2013, 01:16
11 haziran 2014 ve antalyaspor ile basliyorum. Sezonu Galatasaray sampiyon tamamladi. 1 sezonun ardindan teklif geldi. :)