PDA

View Full Version : Steam oyun içi aktifleştirme - Tecrübeli Arkadaşlar

blackman2004
25.Kasım.2013, 14:11
Arkadaşlar Merhaba

Dün Steam Store de abone olduktan sonra indirdiğim 2 adt taktik var ve ben bunları eğer yanlışım olmasın oyun açıldıktan sonra indirmeler bolumunden aktif ettikten sonra ancak oyuna yansıtabiliyorum doğru mudur.Fakat Oyun açıldıktan Sonra aktif etmek için saatlerce steam storenin açılmasını bekliyorum biryerde duymuştum "eğer logo,skin,kit pack varsa ekstra dan indirip yüklediğin kasar o zaman " der arkadaşın kendisi bunun onune geçmenin başka yolu yokmudur.Ciddi anlamda saatlerce bekliyorum.

Tşkler .

blackman2004
25.Kasım.2013, 21:37
arkadaşlar kimse yok mudur cvp verecek

blackman2004
28.Kasım.2013, 05:34
arkadaşlar yardım lütfen ..

5267
28.Kasım.2013, 16:02
Evet aktif etmek için indirmelere girmen lazım bendede hiç açılmıyor nerdeyse indirmeler, tüm grafikleride silmiştim, yani bi çözüm bilmiyorum kardeşim :)

blackman2004
29.Kasım.2013, 05:07
Peki bunun bir yolu yok mudur hocam herkes boyle beklerken neden kimse şikayetçi değil.azımsanmayacak derecede bekliyorum açılsın diye store .

pappi
26.Mayıs.2014, 13:12
eğer bahsettiğiniz ve benim anladığım oyuna atölyeden içerik eklemek ise,atölye sayfasında indirmek istdiğiniz içeriğe abone olmanız yeterli.başka birşey yapmadan otomatik olarak o içerik indiriliyor ve belgeler içindeki ilgili klasöre atılıyor.