PDA

View Full Version : Oyuna erişim...

atakan42
27.Kasım.2013, 02:53
Merhaba. Ben Polonya 'da öğrenciyim. FM i önce burdan almayı düşündüm ama Aktivasyon Türkiye'den olsun diye oyunu Türkiye'den alıp yükleyip oynucaktım. Aralıkta 1 haftalığına İstanbul'a gidicem. Bazı forumlarda kafamı karıştıran şeyler okudum. Birisi oyunu Türkiye'den alıp yükleyip bulgaristana gitmiş ama orda oyuna erişim sağlıyamamış sonra dns ayarları felan filan derken erişim sağlamış. şimdi ben oyunu Türkiye'den alıp yüklersem Polonya'ya geri döndüğümde sorun mu yaşarım oyuna erişim konusunda ? Yada oyunu burdan alıp yüklersem Türkiye'de oyuna bağlanırken bir problem felan yaşarmıyım bilginiz var mı acaba ?

BaGa TaRKaN
27.Kasım.2013, 12:27
Eğer Oyunu Türkiye'den Alıp Türkiye'den Steam Hesabına Aktif Edersen O Hesabını Her Yerde Kullanabilirsin

Sorun Çıkmaması Lazım Ama Bilemiyorum

fotosuki
27.Kasım.2013, 17:07
Ben geçen seride böyle bir sorun yaşamadım. Türkiye'de yüklediğim oyunu İtalya'da sorunsuz oynayabildim.

ardaskoc
27.Kasım.2013, 17:21
Ben 2013'ü Türkiye'de yükledim. Yurt dışında da oynayabildim. Sıkıntı olmaz bence.

Vieri
27.Kasım.2013, 18:15
oyunu Türkiye'den satın alıp Türkiye'den aktive edip, indirirsen sorunsuz oynayabilmen gerekiyor.

Eğer oyunu Türkiye üzerinden alıp (örneğin bir internet sitesi), yurt dışından aktive edersen sorun olacaktır.

atakan42
27.Kasım.2013, 18:47
Teşekkür ederim cevaplarınız için.