PDA

View Full Version : Taktik Sorunu

izmer96
27.Kasım.2013, 12:32
Selamlar arkadaslar , 14.1.3 motoru ile buyuk sorunlar yasiyorum ve sizdede boyle problemler oluyormu merak ettigim icin bu konuyu actim.

Oncelikle en buyuk sorunum AML ve AMR oyniyan oyuncularin cok verimsiz olmasi , iceri devril dememe ragmen iceri nadir katetmeleri yada kacmalari , daha sik ve derinden orta yap , daha az dribling yap dedigim sag sol beklerimin cok nadir orta yapmalari , forvet oyuncularimin defans arkasina firsatci forvetken bile kosu yapmamalari , domine ettigim maclarda bile kesinlikle gol yemem , takimin taktige alismasinin yarim sezon surmesi , kornerde kisa pas verip surekli karsi karsiya kalma bugi , saymakla bitmiyor fakat en buyuk sorunum yaklasik 2 haftadir ugrasmama ragmen hala tamam budur dedigim bi taktik oturtturamadim , cunku takim olarak yada oyuncular bireysel olarak verdigim rolleri uygulayamiyorlar , 14.1.3 mac motoru gordugum en kotu mac motoru butun serilerdeki , sizlerinde fikirlerini almak istiyorum tekrar selamlar.

BaGa TaRKaN
27.Kasım.2013, 12:37
Remzi Hoşgeldin Gözükmüyordun Epeydir :D

Valla Saydığın Tüm Olumsuzluklar Şuandaki Tüm Oyuncular Tarafından Yaşanıyor Herkes Aynı Dertte :)

Sanırım Köklü Bir Güncellemeye İhtiyaç Var Bence Oyunu Sil Güncelleme Gelene Kadar :D

perpetua
27.Kasım.2013, 16:55
Hucum oyunculatrinin statikligi onemli ve giderilmesi gereken bir sorun. Savunma gelistikce bu da gelismek zorunda.

Oyuncularin rolleri kullanmamasina gelince. Akiskan bir felsefe mi benimsiyorsun yoksa kati mi? Eger akiskan bir felsefe benimsiyorsan zaten oyunculara verdigin rollerin cok fazla onemi yok cunku saha icinde onlara vetilen serbestlik rollerine gore degil, kendi oyun stillerine gore oynamalarina neden olur.

wolfson
27.Kasım.2013, 17:36
Tamam tamam biraz düşününce hak veriyoruz perpetua'ya. Chelsea Mourinhoyla pek de istediği başlangıcı yapamadı. Man utd'de öyle. Real desen ligde bence istenilen gibi değil. Bayern Münih ggeçen sene daha iyiydi Guardiolaya göre. Bunlar olabilecek şeyler bence. Oyunda oldukça hata var tamam ama artık çok çok dikkatli olmak lazım sanırım oyunda. Taktik oturtmak o kadar da kolay değil.

Gncl1905
27.Kasım.2013, 17:38
Oyun çıktığından beri oynayamayıp yama bekliyoruz zaten :) 14.1.3 ile sinir olacağınıza bekleyenler kervanına katılın.

izmer96
27.Kasım.2013, 17:58
Remzi Hoşgeldin Gözükmüyordun Epeydir :D

Valla Saydığın Tüm Olumsuzluklar Şuandaki Tüm Oyuncular Tarafından Yaşanıyor Herkes Aynı Dertte :)

Sanırım Köklü Bir Güncellemeye İhtiyaç Var Bence Oyunu Sil Güncelleme Gelene Kadar :D

Selam Tarkan , sagolasin hosbuldum , mesguldum bayagir , yeni oyunun heyecaniyla bi giriyim ve sorunumu paylasiyim dedim.

Bu arada Sigagames'in mac motoru hatalari basligi altinda insanlarin belirttigi hatalari okuma firsati buldum ve yukarida bahsettigim konularda yalniz olmadigimi anladim , ilgilenenler olursa link ekliyim

http://community.sigames.com/forumdisplay.php/365-Match-Engine-3D-and-Team-Talks?daysprune=-1&sort=replycount&order=desc