PDA

View Full Version : püf noktası

fmhastasi
28.Kasım.2013, 18:31
arkadaşlar size suan oynadıgım oyundan bir püf noktası vericem uygulayın.takımınız ne olursa olsun başarısızlıktan vazgeçmeyin(yani başarısız olsa bile)takımınızı büyük takım gibi yönetin takım konusmalarını siz yapın.3 kulvarda mücadele ediyosanız ben bilerek yedek cıkartıp takımı eletiyorum cünkü mücadele gücü yok sakın zorlamayın .heleki puan durumuna bakmayın bile.böyle cok zevk alcaksınız.bırakın sonuncu olun ama sahaya cıkan takım onurunu gururunu korusun arada galbiiyetler alırsınız o önemsiz.takım konusmalarında sahaya cıkın ve baskı altında oynamasın hıc oyuncularınız cok eglenceli geçiyor.saygılarımla.

birde az bişey raporlara dikkat edin arkadaşlar ne hissediyorsanız ona göre oynayın deneyin ve görün sonucları.

5267
28.Kasım.2013, 18:54
Abi affedersin ama bu yüzdenmi kariyerlerin 10 mesajı geçemiyor.

fmhastasi
28.Kasım.2013, 19:06
sürekli takım değiştiriyorum dostum bır karıyer acılabiliyor bir seferde sürekli bir takım kullandıgım cok oldu ama kariyer acmak nasip olmuyor actıgım zamanda yapamıyorum bu işi beğenen olmuyor hevesim gidiyor yoksa barcelona kariyerim vardı 3 sezon paylaşmıstım ve herkes cok begenmisti

5267
28.Kasım.2013, 19:08
sürekli takım değiştiriyorum dostum bır karıyer acılabiliyor bir seferde sürekli bir takım kullandıgım cok oldu ama kariyer acmak nasip olmuyor actıgım zamanda yapamıyorum bu işi beğenen olmuyor hevesim gidiyor yoksa barcelona kariyerim vardı 3 sezon paylaşmıstım ve herkes cok begenmisti

Abi beğenmişti çünkü çok komikti :D Yoksa kim beğensin Barça,Real vs kariyerlerini.

fmhastasi
28.Kasım.2013, 19:11
:D sen ac da görelim tartısmayı sevmıyorum oyun hevesım suan cok yerınde aksam devam edcem kariyer acmak gerekli mi? gerekliyse acarım yine . komik dedigin karıyer cok eskıde kaldı oyunu acayip ögrendim hedefim bu sitede kalıcı olmak. daha sonra turnuva olursa katılmayı ve şampiyon olmayı dusunuyorum ama laf meclısten dısarı benden ıyı pek cok oyuncu var

5267
28.Kasım.2013, 19:22
Arkandayız abi tam destek :D

urwrdskkn
28.Kasım.2013, 19:35
+fmhastası hiç kusura bakma birazcık kariyer anlatımları konusunda çalışman lazım yoksa her zaman böyle devam edersin benden söylemesi basit cümleler kurma biraz daha hayal gücünü kullan

omersal
28.Kasım.2013, 20:15
senin kariyerlerin çok komik ve orijinal bence , keşke biraz daha uzun sürdürsen emin ol en çok senin kariyerleri takip edesim geliyor :D

marlo41
28.Kasım.2013, 20:34
Bu seride onu yapmak zorlaşmış. Schalke ile istediğim oyunu oynatıyordum ne güzel. Biraz zaman lazımdı ama başkan hemen gelip konuştu " Takımı adam gibi oynatma, puan al." dercesine :( Heves kalmadı.

orhuncet
28.Kasım.2013, 20:45
Bence kariyer yapmadan önce diğer arkadaşların kariyerlerini biraz detaylı incele o zaman güzel kariyerler yaparsın yoksa biraz kötü kaçıyor hikayesi olsun paylaşımı olsun ..

MoisHaLe
28.Kasım.2013, 23:02
Valla üşenmedim 18 sayfalık Barcelona kariyerini okudum :) en iyisi yine bir barça kariyeri aç :)

omersal
28.Kasım.2013, 23:26
Valla üşenmedim 18 sayfalık Barcelona kariyerini okudum :) en iyisi yine bir barça kariyeri aç :)

dostum link atar mısın ben aradım bulamadım :)

MoisHaLe
28.Kasım.2013, 23:29
dostum link atar mısın ben aradım bulamadım :)

okumak isteyenlere..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=107954

bayağı eğlenceli ve çok değişik bir kariyer olmuş gerçekten gerek radyo tarzı anlatım gerek transferler.. dediğim gibi 14 versiyonunu yapsan güzel olur :)

CocukMenajer
28.Kasım.2013, 23:31
Bende merak ettim kariyeri bakıyorum

omersal
29.Kasım.2013, 03:04
fenerbahçe58den sonra böyle bir adam lazımdı foruma iyi oldu hevesini kırmayın adamın :D

orhuncet
29.Kasım.2013, 18:20
Töbe Est :D

kumbara
29.Kasım.2013, 19:19
Hep yenilelim mi yani ?

Kafam karıştı usta.

omersal
29.Kasım.2013, 19:28
Hep yenilelim mi yani ?

Kafam karıştı usta.

+ bir de takım hangi durumda onurunu gururunu korumuyor arkadaş onu da cevaplarsa sevinirim :D

fmhastasi
29.Kasım.2013, 20:20
Yenisini açtım arkadaşlar güncellemeler gelicek kabul edilirse.hayırlısı.

E.Cartman
29.Kasım.2013, 20:32
Konu iyice amacından sapıp goygoya dönmüş, muhabbet etmek isteyenler Türksportal Kafe'yi kullanabilirler.