PDA

View Full Version : AMC Rolü

marlo41
29.Kasım.2013, 17:21
Arkadaşlar merhaba.

Ben AS Roma ile oynuyorum.

Orta sahamda Strootman Deep-Lying-Playmaker ve Defend rolünde.

De Rossi ise Supporting Ball-Winning Midfielder.

Sağ ve sol kanatlarda ise Gervinho ( Winger, Support ) ve Llajic ( Inside Forward, Attack ) var.

Nazar değmesin hepsi de çok iyi oynuyorlar ama AMC olarak oynuyan Pjanic'den bir verim alamadım gitti. Ona en iyi hangi rolü vermeliyim ?

Advanced Playmaker-Attack deniyorum ama istediklerimi bir türlü yapamıyor. Sürekli ceza sahası etrafında durup kanatlara ve forvete pas yollayıp tehlike yaratsın istiyorum.

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Görüşlerinizi, tavsiyelerinizi almak isterim.

Sevgiler.

..JoaQuiN..
29.Kasım.2013, 17:22
AMC 'de kimi oynattıysam şimdiye kadar yeterli verimi alamadım.
O yüzden AMC'den vazgeçtim.

marlo41
29.Kasım.2013, 17:23
AMC 'de kimi oynattıysam şimdiye kadar yeterli verimi alamadım.
O yüzden AMC'den vazgeçtim.

Elimde Totti ve Pjanic gibi iki tane üst düzey AMC var. O mevkiyi boşaltmaya elim gitmiyor :(

darthrevan
29.Kasım.2013, 17:36
Transquita olarak dene bende de çok iyi bir regen vardı bu şekilde çok iyi verim aldım.

marlo41
29.Kasım.2013, 17:38
Transquita olarak dene bende de çok iyi bir regen vardı bu şekilde çok iyi verim aldım.

Zaten asistana göre en faydalı olacağı rol o ama istediğim gibi pas dağıtmak yerine takımın tek hücumcusu gibi davranıp sürekli golü düşünür diye korkmuyor değilim. Bir deneyeyim bakayım. Bir de enganche'yi deneyeyim hatta.

Esssteban
29.Kasım.2013, 18:21
Benim gol atma işini bu seride özellikle amc olmak üzere amr ve aml yapıyor. Forvetlerimden daha verim alamadım bu seride.

marlo41
29.Kasım.2013, 19:56
Enghance yaradı gibi. Pjanic iğne deliğinden geçirdiği paslar ile forvetlerimi bir çok kez kaleciyle karşı karşıya bıraktı.

azaptar
29.Kasım.2013, 23:42
Ben ts de adrianı serbest oyuncu oynattım 14 gol 15 asistle oynadı.

ozan42
29.Kasım.2013, 23:47
Oyunkurucu hücum oynat

LifeYourself
30.Kasım.2013, 00:10
AMC-Serbest Oyuncu(H)
ST-Komple Forvet(D)
Böyle yaparsan forvet oyuncunun sırtı kaleye dönük oluyor ve AMC oyuncuna daha çok pas veya şut alanı kalıyor oyun tarzına göre.

sakary Ali
30.Kasım.2013, 00:14
Çift forvet - bir tane AMC ile oynuyorum. Şuana kadar hatırı sayılır AMC katkısı almışımdır.

eXcitinG
30.Kasım.2013, 01:02
AMC de Matias Fernandez im var. Serbest rolde harikalar yaratıyor.