PDA

View Full Version : Pilot Kulüp

Dennis Bergkamp
29.Kasım.2013, 20:22
Malumunuz oyunda genç oyuncularınızın maç tecrübesi kazanması için yönetimden bir pilot kulüp isteyip oyuncularınızı bu kulübe gönderebiliyorsunuz.Bu kulüpler bazen sizin takımınızın antreman tesislerini kullanabiliyor oyunda fakat ben bunu nasıl teklif edeceğimi bulamadım.Tamamen yönetime kalmış bir şey mi bu biz böyle bir teklifte bulunamıyormuyuz? Çünkü kötü tesisleri olan takımlara oyuncu gönderdiğimizde istediğimiz seviyede gelişmeden geri geliyorlar.Eğer kendi tesislerimizi o kulübe de açarsak daha iyi gelişim gösterebileceklerini düşünüyorum ve bu teklifi yapabilmek istiyorum.Eğer içinizde nasıl yapılacağını hatta daha da önemlisi yapılıp yapılamayacağını bileniniz varsa beni bu konuda aydınlatırsa çok sevinirim.

fmhastasi
29.Kasım.2013, 20:24
biz seçiyoruz kardeş kulup ve ana kulup dıye sekme var sağ tarafta ordan

Papi44
29.Kasım.2013, 20:31
O yönetime kalmış birşey kardeşim mesela talebi yaptıktan bi süre sonra takımlar sıralanıyo 4 veya 3 takım gösteriyo sana zaten hepsinin anlaşması farklı oluyor altında yazıyor anlaşmalar.

Dennis Bergkamp
29.Kasım.2013, 20:41
O yönetime kalmış birşey kardeşim mesela talebi yaptıktan bi süre sonra takımlar sıralanıyo 4 veya 3 takım gösteriyo sana zaten hepsinin anlaşması farklı oluyor altında yazıyor anlaşmalar.

O sözleşme şartlarına bakıyorum hangisini seçeceğime karar verirken ama hiç böyle bir maddeyle karşılaşmayınca özel olarak mı istiyoruz bunu diye düşündüm.Hatta anlaştıktan sonra isteyebiliriz belki diye aynı şehirdeki bir kulüple anlaştım ama yine bulamadım :) Neyse artık şansımızın yanımızda olmasını umacağız demek ki :) Teşekkür ederim cevabın için.