PDA

View Full Version : Forvetlerden verim alamıyorum

Esssteban
29.Kasım.2013, 22:09
Hangi takım olursa olsun forvetlerimden bir türlü verim alamıyorum.

10 tane golün birisini forvet atıyordur ancak.

Denemediğim taktik talimat vs. kalmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

SacrificeGGTC
29.Kasım.2013, 22:18
Öncelikle antrenman programında taktik çalışma yüzdeniz en az %20-%23 arasında birşey olmasına özen gösterin.

Futbolcuya en uygun görevi verin.(Taktiğinizin, yani kafanızda oluşturduğunuz oyuncu rollerine göre değilde, futbolcuya uygun en iyi rolü verin. Raporlarda zaten var oradan da bakabilirsiniz.) Ayrıca alta yazacağım 2 öneri için genel olarak taktiğinizde akıcı futbolu oynamalsınız. Fakat kanat oyuncularınız hızlı değilse, normal değerde bırakabilirsiniz.

Orta saha futbolcularına daha az risksiz ve kısa pas atmaları için talimat verin.

Kanatlardaki futbolcularınız ise kesinlikle rolü atak olsun.(Bence)

Bunları Fenerbahçe kariyerimde denedim ve başarılı oldu. Yassine Benzia 25 gol atarken, Gabriel Barbosa 9 golde kalmıştı. Diğer sezonda ise 22 - 18'lik bir değişim oldu. Sizde de bu yaptığım şeyler başarılı olursa, inanıyorum ki bütün önerilerimin doğruluğu daha da artacak.

İyi oyunlar... :)

Esssteban
29.Kasım.2013, 22:22
Öncelikle antrenman programında taktik çalışma yüzdeniz en az %20-%23 arasında birşey olmasına özen gösterin.

Futbolcuya en uygun görevi verin.(Taktiğinizin, yani kafanızda oluşturduğunuz oyuncu rollerine göre değilde, futbolcuya uygun en iyi rolü verin. Raporlarda zaten var oradan da bakabilirsiniz.) Ayrıca alta yazacağım 2 öneri için genel olarak taktiğinizde akıcı futbolu oynamalsınız. Fakat kanat oyuncularınız hızlı değilse, normal değerde bırakabilirsiniz.

Orta saha futbolcularına daha az risksiz ve kısa pas atmaları için talimat verin.

Kanatlardaki futbolcularınız ise kesinlikle rolü atak olsun.(Bence)

Bunları Fenerbahçe kariyerimde denedim ve başarılı oldu. Yassine Benzia 25 gol atarken, Gabriel Barbosa 9 golde kalmıştı. Diğer sezonda ise 22 - 18'lik bir değişim oldu. Sizde de bu yaptığım şeyler başarılı olursa, inanıyorum ki bütün önerilerimin doğruluğu daha da artacak.

İyi oyunlar... :)

Söylediklerinizi uygulayacağım. Teşekkür ederim.

azaptar
29.Kasım.2013, 23:25
Bende de Fierro Macheda ve Simone Zaza gibi 3 müthiç forvetim var 30 maçta toplam 15 golleri yok.Yaratıcı F. Fırsatçı F. Pivot S. uyguladım olmadı.her maç birini oynatıyorum iyi oynar diye olmuyor,istikrar sağlayamıyorum bu yüzden de.Ha bide direkler malum...Her maç 4 5 tane garanti oluyor.

ozan42
29.Kasım.2013, 23:45
Fierro fırsatçı değilde yaratıcı forvet oynatın birde oyuncu talimatlarından geniş alanda oyna diyin ve antreman olarak ofsayt tuzağını bozmasını söyleyin ve gol kralı isminde Carlos Fierro yazsın :)

hsynknn
30.Kasım.2013, 02:08
Ben 30'unu geçmiş Rooney ile sezonda 40 gol atıyorum :) YF olarak.