PDA

View Full Version : Regen çıkaran takımlar(Akademiler)

darkpart2
01.Aralık.2013, 12:59
FM13'de INF Clairefontaine diye takım vardı akademiydi güzel oyuncular cıkardı genç sözleşmesini verirdin.
Reputation'ı düşük takımlar için böyle güzel hazine akademileri bulamadım bildiğiniz varsa paylaşabilirmiyiz?

Not:Bank Asya için. Bahanene tarzı :) Database büyük.

omersal
01.Aralık.2013, 13:53
Ben INF ve RGUOR Minsk çok iyi diye biliyorum.Bir de Orlando Pirates'te iyi futbolcular oluyordu. FM13te Rennes'in altyapısı da dehşetti ama 14te nasıl bilmiyorum (tabi Bank Asya için fazla kaçabilir). Brezilya'dan alıyordum ben genelde Bank Asya'ya oyuncular.Takım farketmez her takımdan iyi regenler çıkıyor Brezilya'dan

Akademi olarak ta INFten başka yok sanırım

Esssteban
01.Aralık.2013, 14:02
Ben INF ve RGUOR Minsk çok iyi diye biliyorum.Bir de Orlando Pirates'te iyi futbolcular oluyordu. FM13te Rennes'in altyapısı da dehşetti ama 14te nasıl bilmiyorum (tabi Bank Asya için fazla kaçabilir). Brezilya'dan alıyordum ben genelde Bank Asya'ya oyuncular.Takım farketmez her takımdan iyi regenler çıkıyor Brezilya'dan

Akademi olarak ta INFten başka yok sanırım

Arkadaşın dediklerine ek olarak Boca Juniors dan çok iyi çıkıyor.

14'te maç motoru yüzünden yarım sezon ileri gidemediğim için regen görme şansım olmadı.

himone
01.Aralık.2013, 15:25
Hem 13'te hem 14'te colo colo'dan çok iyi oyuncular çıkıyor. Ve ucuza transfer etmek te mümkün. Bir de Güney Kore takımlarından da iyi regenler çıkabiliyor, takım itibarı için de iyi olabilir.

marlo41
01.Aralık.2013, 16:50
Velez'in regenleri canavar.

Bir de himone'nin de bahsettiği gibi Football Manager serisinde niyeyse hep ilerleyen yıllarda çok sağlam Güney Koreli regenlere rastlamak olağan.

Bir de 2013 için konuşuyorum o yüzden bu seride geçerli olup olmayacağını bilmiyorum ama 2013'teki uzun süreli kariyerimde her elit Avrupa takımında bir adet Basel çıkışlı regen vardı ve hatta İsviçre Dünya Kupası bile kazanmıştı.

omersal
01.Aralık.2013, 18:00
River Boca Velez üçlüsünden süper oyuncular çıkyıor ama Bank Asya dediğin için yazmadım.Büyük takım için ayrıca So'ton ve Lyon da çok iyi.

ogsusam11
01.Aralık.2013, 18:14
bucaspor ve clairefontaine :)

caca08
09.Mart.2014, 01:24
dinamo ve diğer hırvatistanın takımlarından iyiregen çıkıyor bide fm 13 te akhisardan iyi regen çıkıyordu :)

Önder HOCA
09.Mart.2014, 01:53
velez..........

CocukMenajer
09.Mart.2014, 12:59
Velez kesinlikle

Banega
09.Mart.2014, 13:17
Özellikle Arjantin, Brezilya, Meksika ve İsviçre takımlarından çok iyi oyuncu çıkar.Özellikle Gimnasia La Plata takımına dikkat et, yeni Messi'ler çıkıyor :)

rexpo1994
09.Mart.2014, 14:00
Sırbistan dan Partizan, Peru ya bakabilirsin mesela Juan Aurich takımı,Kolombiya ligine deportivo cali,millenerios,santa fe bu takımlar iyi regen çıkarır.Gana dan Right To Dream Academy ve wa all stars FC.

HeracLes
10.Mart.2014, 22:31
Clairefontaine ile RGUOR dan oyuncu çıkıyor mu da ya ? Ne 13'te ne de bu seride 1 tane oyuncu çıktığını görmedim. Hatta geçen seri RGUOR'u Beşiktaş'a pilot kulüp yapmıştım editörden. Ama hiç oyuncu çıkarmadı. Hep gri oyuncularla dolu takım.

VatKenAyDu
13.Mart.2014, 20:02
2012'de INF'den çıkıyordu ama 2 oyundur daha çıkardıklarını görmedim.

Papi44
13.Mart.2014, 20:21
Altınordu,Bucaspor,Enyimba,Orlando Pirates,Velez,ColoColo birde paraguay liginden bir klüp adını unuttum şuan.