PDA

View Full Version : Paul Walker hayatını kaybetti.

Raul Meireles
01.Aralık.2013, 18:41
Paul Walker 2001 yapımı Hızlı ve Öfkeli filminde polis memuru Brian O'Conner rolüyle üne kavuşan aktör hayatını kaybetti.

http://images.askmen.com/galleries/men/paul-walker/pictures/paul-walker-picture-5.jpg

‘Hızlı ve Öfkeli’ (Fast and Furious) filmleriyle dünya çapında üne kavuşan Amerikalı aktör Paul Walker (40), Los Angeles’ın kuzeyindeki bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Türkiye'de izleyicilerin, özellikle 'Hızlı ve Öfkeli' (Fast and Furious) filmleri ile Yalan Rüzgarı (The Young and The Restless) dizilerinden tanıdığı Amerikalı oyuncu Paul Walker, Los Angeles yakınlarında geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Bir arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu öldü.

http://www.youtube.com/watch?v=5R976MdhNhg

(Bu da kazadan sonraki bir video)

Evet arkadaşlar gerçekten üzücü bir haber. Türkiye'de de birçok fan'ı bulunan ünlü oyuncu hayatını kaybetmiş.

Escochae
01.Aralık.2013, 18:57
Çok iyi bir oyuncuydu. Ölümü ile FAF serisi öksüz kaldı.. Ruhu şad, mekanı cennet olsun ..

Kaka Leite
01.Aralık.2013, 19:28
Lugano'ya çok benzettiğim bir oyuncu idi. Böyle erken ölümler beni çok üzüyor açıkcası ve ölüm sebebi de çok ironik olmuş.

SAİT71
01.Aralık.2013, 19:32
Hızlı ve öfkeli serisinin artık bir anlamı kalmadı benim açımdan :(

Fearless Coward
01.Aralık.2013, 19:56
Hey gidi reis.Fazla öfkeli çıktı yolların ustası.Ruhu şad , mekanı cennet olsun reisin. :(

E.Cartman
01.Aralık.2013, 20:10
Arabayı arkadaşı kullanıyormuş. Carrera GT emanet edilir mi yahu. Allah rahmet eylesin.

MoisHaLe
01.Aralık.2013, 20:43
Yazık olmuş valla çok iyi bir oyuncuydu ve çok ironik bir ölüm olmuş. Allah rahmet eylesin..

Fearless Coward
02.Aralık.2013, 22:20
Nette böyle iddialar var ne kadar doğru bilmem ama film için böyle bir şey yapılmış olabilir diyorlar adamın yazdıkları da çok mantıklı geldi bana.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/601545_677344338963233_148648522_n.jpg

http://leadergamer.com.tr/img/uploads/1474962_753532927995569_902440418_n.jpg

http://leadergamer.com.tr/img/uploads/1420164_753533004662228_1697811583_n.jpg

Bu da başka bir yazı

1- Bir araba ne tür bir hızda giderken dümdüz yolda kaza yapar ve böylesine cayır cayır yanmaya başlar?
2- Viraj dönerken takla attı desek, Porsche gibi asfalta yakın bir araba ne tür bir hızla virajı dönmüş olabilir ki ta bu noktalara kadar gelmiş?
3- Paul Walker gül gibi Porsche’sinin sürücü koltuğuna başkasını oturtması ihtimali nedir?
4- Resimlerdeki araba resmen kül olmuş. Bu deme oluyor ki uzun süre yanmış. İtfaiye neredeydi? Neden yetişemedi?
5- Araba yanmışsa bedenler nerede? Tamamen yanmış olamaz, geriye bir kaç parçanın kalması gerekirdi.
6- Filmdeki karakteri gibi hız yapıp ölmesi ne kadar ironi olabilir?
7-Bu adam yanmamış mıydı? Cesedinde sadece yüzü parçalanmış olarak gösteriliyor.

GeNç KaRTaL
02.Aralık.2013, 22:27
Böyle bir şeyi neden yapma ihtiyacı hissetsinlerki? Bu seri zaten ünlü bir seri değil mi? Böyle bir şeye başvurma ihtimali çok mantıklı değil.Ayrıca böyle bir şey olsa insanlar buna sevineceklerine tepki gösterirler.

MoisHaLe
02.Aralık.2013, 22:45
arabalardan pek anlamam ama neden böyle bir yalana başvurmayı seçsinler ki ? sonuçta bu serinin ün, reklam gibi kaygıları yok.

sui generis
02.Aralık.2013, 22:51
Öldü mü ölmedi mi bilinmez. Ama bu işi biri çözecekse adres belli; Müge Anlı !!

Fearless Coward
02.Aralık.2013, 22:56
http://sonsaniyespor.com/haber-7832-paul_walker_hakkinda_sok_iddia.html

Bir de bu var.

Addolorato
02.Aralık.2013, 23:05
https://pbs.twimg.com/media/BaZmsbmCIAAo8WE.jpg:large

Ölmedi diyenlere.

Fearless Coward
02.Aralık.2013, 23:18
O foto hakkında da yazı var zaten Eralp tabi doğru mu bilmem 2011'de başka birisine ait diyorlar.

Addolorato
02.Aralık.2013, 23:29
O foto hakkında da yazı var zaten Eralp tabi doğru mu bilmem 2011'de başka birisine ait diyorlar.

Kulaklara bakınca sanki şimdi bana da farklı biriymiş gibi geldi :D

Kaka Leite
02.Aralık.2013, 23:33
Yahu bu fotoyu ilk gördüğümde de aynı tepkiyi verdim, yine veriyorum.

Bu adam ile Paul'un bana göre alakası yok.

E.Cartman
02.Aralık.2013, 23:36
Aynen bu adamın Paul'le alakası yok bence de bir de araba yanmadı mı arkadaş bu nasıl ceset.

sui generis
02.Aralık.2013, 23:41
Yalnız bu resimler resmi olarak mı paylaşılıyor yoksa twitterda facebookta herhangi birileri mi ? Eğer bu kazayı inceleyenler, yakınları vs paylaşıyorsa bu resim harbiden benzemiyor, bir numara olabilir. Yok eğer twitterda sıradan birilerinin paylaştığı bir resimse resmi zaten pek ciddiye almaya gerek yok.

Fearless Coward
02.Aralık.2013, 23:45
Valla ben iyice inanmaya başladım Paul'ün ölmediğine plaka desen farklı ceset desen 2011'e ait kaldıki Paul'ün arabayla fotosu var orada kel sayılır sakalları da benzemiyor saçları da.

Kaka Leite
02.Aralık.2013, 23:54
Ek olarak şunu da söyleyeyim o fotoğraftaki Paul diyelim.
Surat'ın fotosunu çektiklerine göre en kötü bölge burası ki burada yüzü baya iyi dağılmış ama ölüm için yeterli sebep mi?

Omuzlarda falan da yanık gözükmüyor. Bu araba yanmadı mı arkadaş?

Suratından bir yer bile olsa insanın yanmaz mı?

Bunları geçtim bu adamın Paul'a benzemediğinin 2352345 tane sebebini sunabilirim. Çok net bu adam farklı birisi yani :icon_biggrin:

Sheriff
03.Aralık.2013, 00:04
İçimi rahatlattın Cenker, yüreğime su serptin.

ForsakeN
03.Aralık.2013, 00:08
Arkadaşlar o fotografı paylaşılan kişi farklı kişi zaten. Benzemiyor deyip de Paul ölmemiş demek biraz garip olmuyor mu? Sanki ailesi yayınladı o fotografı :/ Twitter bu işte her fotoyu her konuda atabiliyorlar.

playeray
03.Aralık.2013, 00:19
O fotoğraf Paul Walker'ın değil. Facebook'ta saçma bir sayfada vardı 23 Temmuz tarihinde paylaşılmış daha dün vardı fakat bugün kaldırmışlar.

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 00:23
Zaten o arabanın Paul'ün olduğunu sanmıyorum ben arabayı süren arkadaşı Paul'den daha iyi bir şöförmüş sanırım yarışcıymış kendisi zaten araba bu kadar zor kullanılacak bir araba değil sürüşü çok rahat bir araba yani böyle bir kazayı yapmasına pek ihtimal vermiyorum ben.Ayrıca koskoca Los Angeles'te olmuş kaza hiç mi kaza anından görüntü yok arkadaş var bu işin içinde bir şeyler işte çok net belli.

Nedvedmania
03.Aralık.2013, 00:43
Olayları "Abi çok iyi yaa" moduyla takip ediyorum :D Yüz yılın feyki gelmiş olabilir.

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 00:44
Ölse de sazan.avi olacağız ölmese de o yüzden rahat rahat ilerliyoruz. :D

Nedvedmania
03.Aralık.2013, 00:45
Bu olaylar daha da büyüyecektir. O zamandan sonra adam yaşasa bile ortaya çıkmaz bence :D

E.Cartman
03.Aralık.2013, 00:54
Ben böyle ucuz bir numaraya neden girildiğini anlayamam eğer ölmediği falan ortaya çıkarsa. Film zaten dünyanın her yerinde milyonlarca kişi tarafından defalarca kez izleniyor, neyin reklamı bu yani.

MuraTBudaN
03.Aralık.2013, 00:55
İnci olaya el atmış :n:

http://u1312.hizliresim.com/1j/2/v3ygd.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

MoisHaLe
03.Aralık.2013, 00:58
bakalım sonunda ne olacak çok merak ettim

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 01:00
Bence ölmedi %51 öldü %49 :D bakalım göreceğiz. :D Öldü'nün oranının düşük olmasının sebebi ise adam gibi bir kanıt yok ortada.

MoisHaLe
03.Aralık.2013, 01:02
tuhaf gerçekten de LA gibi bir memlekette nasıl gören bir kamera veya kişi olmaz

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 01:05
tuhaf gerçekten de LA gibi bir memlekette nasıl gören bir kamera veya kişi olmaz

Olayda bu zaten kesin bi iş var gibi bu işin altında.Poliste hiç detaya girmemiş bakalım neler olacak şu 1. sayfada attığım linkte 7. filmin nasıl başlıcagını falan yazmış adam ilginç yani. :D

sui generis
03.Aralık.2013, 01:06
Yalnız film için böyle bir şey yapılmış olsaydı şuan bunu biz bilmiyor olurduk bence.

Sekopej
03.Aralık.2013, 01:06
Video var ya ilk mesajda, yanarken çekmişler işte arabayı. :p

MoisHaLe
03.Aralık.2013, 01:13
Acaba arabanın mı reklamını yapıyorlar. öldük dedik inandıramadık. arabalarımız bu kadar güvenli ve sağlam diye :)

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 01:14
Araba yanıyor ama araba bile göremiyoruz ki ayrıca adamın gece öldüğü söyleniliyor kazanın gece olduğu yani ama bu videoda sabah.Ayrıca videonun 40. saniyesinden sonra iyi bakın araba spor araba ayrıca niye videosunu çekip gidiyor yardım niye etmiyorlar var bu işin içinde bi iş bence ama hadi hayırlısı. :D

eng1n
03.Aralık.2013, 01:23
2pac hala dönmedi mi ?

Raul Meireles
03.Aralık.2013, 01:48
Araba yanıyor ama araba bile göremiyoruz ki ayrıca adamın gece öldüğü söyleniliyor kazanın gece olduğu yani ama bu videoda sabah.Ayrıca videonun 40. saniyesinden sonra iyi bakın araba spor araba ayrıca niye videosunu çekip gidiyor yardım niye etmiyorlar var bu işin içinde bi iş bence ama hadi hayırlısı. :D

Bana kalırsa videoda bir sahtelik payı yok. Çekilen amatör videolarda görüntü ve çevre benzerliği falan çok fazla. Belki olabilir de ama benim araştırdığıma göre buna benzer 1-2 kaza sonrası amatör çekim daha var mesela birisinde polisler olay yerinin etrafında yeni yeni koruma şeridi çekmeye başlıyorlar vs vs.. :) Gece görünen resimlerde de bana kalırsa inceleme amaçlı bütün gün orada tutulmuş olabilir araç.

Ama dediğiniz gibi bu işte birşeyler olabilir fakat düşük bir ihtimal bence.

Eogh
03.Aralık.2013, 02:41
Abi hadi cesedi yok hadi ne bileyim kameralar görmedi falan Aaron Ramsey gol attı buda mı yetmiyor. İşin şakası bir yana öldüyse mekanı cennet olsun herkes FAF falan demiş ama eight below bence adamın en güzel filmiydi.

Sadixx
03.Aralık.2013, 03:02
Beyler sakin açıklıyorum.

Ölmedi kalbimizde yaşıyor.

footballer33
03.Aralık.2013, 03:26
Bütün bu olaylar, söylentiler vs. 7. serinin tanıtım fragmanı falan olmasın? :rolleyes: Serinin büyük bir kısmı da çekilmiş zaten. Bir de bakıyoruz ki, olay tamamen düzmece ve Paul Walker, 7. serinin tanıtım galasında, kameraların karşısında. :icon_biggrin: Ve ondan sonra da herkeste bir :icon_surprised: ifadesi.

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 05:21
Zaten bu dediğini yazmışlar es geçmemişler. :D Valla ben kendisini çok severim henüz ortada bir kanıtta yok her şeyde bir hayır vardır bakalım.Bu arada eight below filmi bence de efsaneydi.

Kaka Leite
03.Aralık.2013, 11:19
Adamlar zaten amacı olan reklamı bence yaptı. Ölmüş olsa da reklam işi tamam, yaşıyor olsa da. (::)

CocukMenajer
03.Aralık.2013, 16:10
Hızlı ve Öfkeli serisinin böyle bir reklama ihtiyacı olduğunu sanmıyorum.

playeray
03.Aralık.2013, 16:22
Ben Paul Walker kim deseniz tanımazdım. Hatta ilk haberi gördüğümde de tanımadım. Çünkü Fast and Furious'u sadece 1 kere izledim çok eskiden. Bu vesileyle daha iyi tanımış oldum. Ancak bu filmlerin hepsini izleyeceğim anlamına gelmiyor tabii. Yani bu olay gişe gelirini arttırmaz sadece Paul'un şanı yürür

Kaka Leite
03.Aralık.2013, 16:35
Ben Paul Walker kim deseniz tanımazdım. Hatta ilk haberi gördüğümde de tanımadım. Çünkü Fast and Furious'u sadece 1 kere izledim çok eskiden. Bu vesileyle daha iyi tanımış oldum. Ancak bu filmlerin hepsini izleyeceğim anlamına gelmiyor tabii. Yani bu olay gişe gelirini arttırmaz sadece Paul'un şanı yürür
Bir çok kişi şuan Paul yoksa izlemem olaylarında falan. Şimdi bir düşünelim 7. film çıkıyor ve Paul mükemmel bir anda diziye giriş yapıyor diye olay olur resmen.

Televizyonu geçtim, sinema da film'i izleyenler dışarıda bu olayı enfes anlatacağından dolayı bir çok kişi izlemek isteyecektir. Sen belki izlemek istemeyebilirsin ama bana böyle bir olayı söyleselerdi hadi lan der izlerdim yani :n:

kumbara
03.Aralık.2013, 17:27
O arabanın o hale gelmesi için 2549186123 tane takla atması lazım, hadi attı diyelim.

Yanan araçtan o kadar çok sağlam plastik çıkmaz, bahsedilen araba sıradan bir araba değil.

europeanconquer
03.Aralık.2013, 18:04
Yahu adam öldü gitti işte,eğer cennete gittiyse şu an kafasında ''binlerce dansöz var'' çalıyordur,rahattır.Daha neyin tartışmasını yapıyoruz,elbet gönül ister ki ölmemiş olsun,hiç bir insan ölmesin ama bu doğanın kanunu kimse ebedi değil ki bu dünya da demek ki eceli gelmiş ki ölmüş.İçinde detay aramak fanteziden başka bir şeye girmez şu dakikadan sonra.

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 18:05
Aynen zaten adamlar araba hakkındaki en detaylı araştırmayı yapmışlar bu araba gerçekten o ağaca çarpsa ağaç hasar görürdü diyorlar araba metalden zaten.

@Oğuzhan : Adamın öldüğü kesinleşse tamam güzel kardeşim ancak yok öyle bir durum kanıt yok ortada görüntü yok.

Kaka Leite
03.Aralık.2013, 18:07
Yahu adam öldü gitti işte,eğer cennete gittiyse şu an kafasında ''binlerce dansöz var'' çalıyordur,rahattır.Daha neyin tartışmasını yapıyoruz,elbet gönül ister ki ölmemiş olsun,hiç bir insan ölmesin ama bu doğanın kanunu kimse ebedi değil ki bu dünya da demek ki eceli gelmiş ki ölmüş.İçinde detay aramak fanteziden başka bir şeye girmez şu dakikadan sonra.
Olum öldü diyip bırakılsaydı her şeyin peşi bu dünya yaşanmaz hal alırdı.

İnsanlığın temeli bile sorgulamaktan gelirken sen bize fantezi yapmayın diyorsun. Öldü de nasıl öldü?

İp kalınlığında bir ağaca vurup öldü ve aşırı saçma. Bir çok şeyin cevabı yok ne bir görüntü ne de başka bir şey.

Hesap makinesi çekimi olan saçma sapan bir videodan başka bir şey yok. Ayrıca o video'yu çeken adam Türk olsa gidip arabanın içine ölüyü incelerdi adamlar o kadar korkak ki kaçıyorlar. :icon_biggrin:

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 18:10
O videoyu çeken adamların arabası da spor araba belki Paul'ün arkadaşlarıdır videoyu koymuşlardır inandırıcı olsun diye. :D İnsanı düşündürüyor bunlar her 2 durumda da sazan.avi olacağız ama böyle ölüm de olmaz ki be arkadaş bakalım neler olacak.

Kaka Leite
03.Aralık.2013, 18:12
O videoyu çeken adamların arabası da spor araba belki Paul'ün arkadaşlarıdır videoyu koymuşlardır inandırıcı olsun diye. :D İnsanı düşündürüyor bunlar her 2 durumda da sazan.avi olacağız ama böyle ölüm de olmaz ki be arkadaş bakalım neler olacak.
Olum bir de teknolojik olarak ileri diyorlar şu ülkeye. Çekimi yapan adamın telefonu hangi marka ise artık çekmese daha iyiymiş.

Altında mis gibi araban var, git bir telefon al ulan. :icon_biggrin:

europeanconquer
03.Aralık.2013, 18:18
Yahu hadi ölmedi diyelim.Hadi oyun diyelim,hızın kötü olduğunu gösterme amaçlı bir reklam diyelim.7. filmde ortaya çıkacak diyelim,bu adamı o zamana kadar kimse mi görmeyecek sosyal yaşamı falan hiç mi olmayacak ? Temmuz ayına kadar bir kafeste mi saklayacaklar adamı ? Mantıklı düşünen birisi kendisi için yapılan bu saçma sapan şeyi kabul eder mi ? Hadi kabul etti,her şey hazırlandı,Temmuz'da ortaya çıkınca ortaya çıkacak tepkiyi hiç mi düşünmüyorlar ? Hepsi sevinçten ağlayıp ''Helal lan size bize ders verdiniz :(''' mi diyecek ?

Saçma olmasına rağmen böyle olmasını bende çok isterim ancak mantıklı düşününce imkan vermiyorum ben,adam öldü işte.

Kaka Leite
03.Aralık.2013, 18:25
Yahu hadi ölmedi diyelim.Hadi oyun diyelim,hızın kötü olduğunu gösterme amaçlı bir reklam diyelim.7. filmde ortaya çıkacak diyelim,bu adamı o zamana kadar kimse mi görmeyecek sosyal yaşamı falan hiç mi olmayacak ? Temmuz ayına kadar bir kafeste mi saklayacaklar adamı ? Mantıklı düşünen birisi kendisi için yapılan bu saçma sapan şeyi kabul eder mi ? Hadi kabul etti,her şey hazırlandı,Temmuz'da ortaya çıkınca ortaya çıkacak tepkiyi hiç mi düşünmüyorlar ? Hepsi sevinçten ağlayıp ''Helal lan size bize ders verdiniz :(''' mi diyecek ?

Saçma olmasına rağmen böyle olmasını bende çok isterim ancak mantıklı düşününce imkan vermiyorum ben,adam öldü işte.
Bende ölmedi demiyorum ama her ihtimali düşünmek gerek.Belki öldürüldü ve bir kaza süsü verildi. :icon_biggrin:

Ölüm sebebi aşırı saçma bu sebeple herkes işin ucunu arıyor. :0:

europeanconquer
03.Aralık.2013, 18:28
Bende ölmedi demiyorum ama her ihtimali düşünmek gerek.Belki öldürüldü ve bir kaza süsü verildi. :icon_biggrin:

Ölüm sebebi aşırı saçma bu sebeple herkes işin ucunu arıyor. :0:

Kaza yapıp ölmesine karşın ''öldürüldü'' denmesi çok daha mantıklı,o ağacın sapa sağlam aracın paramparça olması ilk onu düşündürdü bana.

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 19:05
http://www.haberself.com/h/4253/ güzel yazmışlar okuyun derim.

Kaka Leite
03.Aralık.2013, 19:10
Amerikada bu kadar konuşuyor mu acaba? :icon_biggrin:

Ya olaylar reklam ya da bu adamı öldürdüler ve kaza süsü verdiler. Başka bir seçenek gelmiyor aklıma :uzgun:

europeanconquer
03.Aralık.2013, 19:12
Valla 2pac gibi hale dönmesin,adamın hala yaşadığına inananlar,çıkıp ölmedim diyeceğine inananlar var :n:

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 19:14
Yahu o ağaca çarpan araba nasıl o hale geldi hala aklım almıyor belki filmden bir sahne çekildi ama görenler olunca böyle bir şey yaptılar insanın aklına herşey geliyor o ağaca çarpsa zaten o ağacın kesin hasar görmesi gerekirdi ilginç yani.Plaka'da farklı Paul'ün arabası diye yutturmuşlardır belki de sahne yalan olmasın diye. :D Belki de adam öldü bu kadar mesajı boşuna yazdık bakalım bir kaç güne çıkar kokusu. :)

E.Cartman
03.Aralık.2013, 19:15
Yemin ediyorum herifin ailesi bizim kadar sorun etmedi bu olayı :zuhaha

Kaka Leite
03.Aralık.2013, 19:16
Belki de adam ölmedi ama korkusundan ortaya çıkamıyor. :icon_biggrin:

europeanconquer
03.Aralık.2013, 19:30
Kaza olmadan önce ki viraj;

http://img849.imageshack.us/img849/4609/4om2.png

Kazanın olduğu yer;

http://img22.imageshack.us/img22/3204/ggmr.png

Sağ tarafta ki direğe çarptıktan sonra ağaca çarptığını varsayarsak (direk yerde gözüküyordu kaza fotoğraflarında) ağaca bir şey olmamasını biraz anlayabilirim.Aracın alev alışını da aşağı da ki video ile açıklayabilirim.

http://www.youtube.com/watch?v=5dCfTF9zBQI

Sonuç;

Cidden gitti reyiz :icon_cry:

Fearless Coward
03.Aralık.2013, 19:30
Rahatsız olduysanız daha yazmam ben valla bana saçma geldi ölüm sebebi paylaştım belki de boşuna yazdık bu kadar mesajı bir kaç güne belli olur her şey.

europeanconquer
03.Aralık.2013, 19:34
Yok abi ben rahatsız olmadım,belki de aranızda yaşamasını en çok isteyen benimdir ama ne bileyim inandırıcı gelmiyor pek.

caner485
03.Aralık.2013, 19:45
İbretle okudum her mesajı :D

SAİT71
03.Aralık.2013, 23:52
Açıkçası ben ölmediğine inanmıyorum. Niye ölmediği halde öldü densin? Nasıl bir rant böyle bir vicdansızlığı yaptırabilir, nasıl böyle duygular sömürülebilir, ölmediği ortaya çıkça bunun sorumlusu kimdir. Kısacası bu işin altında rant sebebiyle bir düzenbazlık varsa çok ters teper.

Fearless Coward
04.Aralık.2013, 01:58
http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/349711-paul-walker-herseyi-ders-vermek-icin-yaptim.html

Umarım doğrudur.

*Resim eski motor kazasının resmi.

MoisHaLe
04.Aralık.2013, 02:02
amma sükse yarattı he:) bu foto gerçekse şimdiden her haber sitesinde görürdük diye düşünüyorum.

barahir
04.Aralık.2013, 02:04
Ne kadar abartıldı bu olay yahu. 2 gündür milletin dilinde.

Fearless Coward
04.Aralık.2013, 02:06
Foto motor kazasındanmış. :D

http://www.izlesene.com/video/paul-w...durum/7130741#

bu videoyuda izleyin,gayet mantıklı,izleyin bakın,yolun genişliği,çarptığı ağaçın genişliği,kazanın gece olduğu söyleniyor itfaiye gündüz geliyor,olay gündüz duyuruluyor,lastiklerin yanmaması,herşeyden önce çelikten olan bir araç o hale gelmez hepsi kurmaca..

Aynı konudan bi adam da böyle yazmış.

MoisHaLe
04.Aralık.2013, 02:14
bizim millet amma seviyor böyle olayları hee baksanıza videolar bile hazırlanmış :)

Fearless Coward
04.Aralık.2013, 02:22
Çok yabancı film izlemem ancak bu seriyi izlemeyen Türk insanı da çok azdır.O yüzden tabi Paul Walker reyiz'e yoğun ilgi var ufakta olsa bir umutlanıyor insan.

Nocna Mora
04.Aralık.2013, 02:47
Porsche GT ne zamandan beri çelik? O aracın yapımında plastik hibrit materyaller kullanıldı diye biliyorum ben. Şasesi ve motor kafesinin CFP(carbon fiber reinforced plastic) olması lazım.

3.30 pm ne zamandan beri gece ayrıca arkadaşlar. Akşam üstü 3.30 gibi oluyor kaza. İtfaiye de akşam geliyor işte. Çok bir saat farkı yok. Ayrıca ceset torbası falan olması gerektiğini söyleyenler olmuş, hani belki çok duygusuzca gelecek bunu söylemek fakat araba yandı hani içindekilerle birlikte ?

Ayrıca 200 civarı bir hızla gidiyorlar. Araç direği altına aldıktan sonra ağaca giriyor ve tam önden giriyor. O hızla bir ağaca girerseniz ya -kemer takılı değilse- camdan uçarsınız ya da kemeriniz takılı ise o arada sıkışırsınız ister istemez. 80le yapılan kazaya benzemez sonucta 150 ile 160 ile yapılan kaza. Kafaya alınan en ufak bir darbe bile ölüme yol açabilirken, ölmediğini düşünmek fazlasıyla hayalcilik bence. Gönül ister ki ölmemiş olsun hatta kimse ölmesin fakat oluyor işte..

Ayrıca hiç kimsenin reklam için falan bu kadar sömürücü olabilecegine inanmıyorum günümüz dünyasında. İleride belki..

Fearless Coward
04.Aralık.2013, 03:14
4.55 m uzunluğundaki Carrera GT'nin genişliği 1915 mm ve yüksekliği de 1192 mm. 2700 mm'lik dingil mesafesi, arka dingilin hemen önüne yerleştirilen motoru ve 90 litrelik yakıt deposu aracın dengeli olmasını sağlıyor.
5.7 litre hacmindeki V10 motor 612 beygir gücünde. Motor devri 8400 d/d'ye kadar çıkıyor. En yüksek tork ise 590 Nm.
Arkada 120 km/s'den sonra yukarı kalkarak arka bölümün yere daha iyi yapışmasını sağlayan hareketli bir kanatçık bulunuyor.
Porsche Carrera GT'nin son hızı 336 km/s'tir. Carrera GT, sıfırdan 100 km/s hıza 3.9 saniyede ulaşabiliyor. 0-200 km/s hızlanma süresi ise 9.9 saniye.
o viraj'a 10 saniyede çıkmaları.

Bu da başka bir alıntı 200 hayatta olmaz yani.

Raul Meireles
04.Aralık.2013, 04:53
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/12/01/article-2516303-19BFEBEA00000578-402_470x423.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/12/01/article-2516303-19BFEBBA00000578-136_470x423.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/12/01/article-2516303-19BFEBE500000578-432_964x763.jpg

Bence bu fotoğraflardan sonra öldü mü ölmedi mi tartışmasını yapmaya gerek yok diye düşünüyorum.

byariff
04.Aralık.2013, 09:00
olduyse allah rahmet eylesin olmediyse... :D :D

caner485
04.Aralık.2013, 15:15
Amerika da bile bu kadar konuşulmuyordur adam. Biz türk milleti yokmuyuz herşeyin altında bir bit yeniği ararız :)

footballer33
06.Aralık.2013, 23:38
:D

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1488247_753861514628176_636836015_n.png

MoisHaLe
07.Aralık.2013, 01:21
Çakır'ın cenaze namazını kılmış bir milletiz biz. Doğal ve duyarlı bir davranış :)

bySilver
07.Aralık.2013, 04:19
bu kadar derine inileceği kimse tarafından düşünülmüyordu sanırım

europeanconquer
10.Aralık.2013, 20:12
Cesetler bu fotoğrafta belli oluyor,artık ölmedi derseniz yıkarım burayı :0: Ha midesi kaldıramayacaklar bakmasın,fena halde yanmış bir şekilde bedeni.

https://pbs.twimg.com/media/Bal13ngCAAAal2b.jpg
şu da daha net hali
https://pbs.twimg.com/media/BasEsteCIAExfEx.jpg

CocukMenajer
12.Aralık.2013, 22:38
:D

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1488247_753861514628176_636836015_n.png
Yok artık :uzgun:

Ralph
12.Aralık.2013, 22:42
Ölümlerin en kötüsü sanırım yanarak can vermek. Her sinir hücrende hissediyorsun sonuçta o alevleri.

Kaka Leite
12.Aralık.2013, 22:42
Cesetler bu fotoğrafta belli oluyor,artık ölmedi derseniz yıkarım burayı :0: Ha midesi kaldıramayacaklar bakmasın,fena halde yanmış bir şekilde bedeni.

https://pbs.twimg.com/media/Bal13ngCAAAal2b.jpg
şu da daha net hali
https://pbs.twimg.com/media/BasEsteCIAExfEx.jpg

Cesetin üstünde adamın damgası mı var?

Belki onun yerine bir dublör yaktılar, bence ölmedi.

Küfür etme durumuna karşı ben uyarmış olayım şakaydı. :0:

5267
12.Aralık.2013, 23:19
Vikipedi'de bile öldü yazıyor.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Paul_Walker

Nedvedmania
12.Aralık.2013, 23:22
Vikide bile dedigin sitenin bilgileri cok rahat degistiriliyor. O siteye gore Shaqiri bize gelmisti, ronaldinho besiktasa gitmisti vs :)

SAİT71
12.Aralık.2013, 23:25
Vikipedi'de sürüm kontrolü var. Her değişiklik editörlerce kontrol edip öyle yayınlanıyor. Ön yargılı bakmamalıyız Vikipedi'ye artık. Tr'ye güvenmeyenler En.wiki'ye de bakabilirler orada da aynı şekilde durum.

Bence ölmedi demek saçmalık. Ölmediyse niye saklansın bu olay. Ayrıca ne için böyle bir şey yapıldı. Gerçek açıklanana kadar bu adam hiç mi dışarı çıkmayacak nerede yaşamını sürdürecek.. Biraz mantıklı bakmalıyız.