PDA

View Full Version : Frikik Sorunu

orhuncet
01.Aralık.2013, 23:28
Arkadaşlar çıldırıcam Fernandes e frikik kullandırıyorum en iyi o atıyor takımda sürekli olarak her maç direğe vuruyor ama sivasın Adem Koçak adlı oyuncusu serbest vuruş 11 geliyor kaleye uzak bir mesafeden cepheden de değil gidiyor 90 a asıyor Fernandes her maç direğe vuruyor her maç ama böyle bir saçmalık mı olur ya ? Önerisi olan varmı arkadaşlar ?

CocukMenajer
01.Aralık.2013, 23:36
Bende sadece Candrevayla 1gol atabilmiştim.

William Rookwood
01.Aralık.2013, 23:45
Sadece frikiklerde değil, çoğu şutta anlamsız şekilde direğe nişanlıyor oyuncu, bu yılın bugu olsa gerek.

LifeYourself
01.Aralık.2013, 23:49
İyi frikik kullanmayanlara kullandırdığımda daha iyi sonuç aldığımı gördüm ben :zuhaha

husoo18
02.Aralık.2013, 01:17
ben ibai gomez, sneijder ve kuzmanovic ile frikik golleri buldum bir kaç kez fakat hiç direğe vurmadilar benimkiler ya gol oluyor ya dışarı gidiyor :)

himone
02.Aralık.2013, 01:37
Benim de yakın mesafe frikiklerimin hepsi direkten dönüyor. Adamların frikik özellikleri en kötü 16 oluyor. Ama sadece 1 tane frikik golü yedim bunu da belirtmek lazım.

ugur732
02.Aralık.2013, 14:58
Arkadaşlar çıldırıcam Fernandes e frikik kullandırıyorum en iyi o atıyor takımda sürekli olarak her maç direğe vuruyor ama sivasın Adem Koçak adlı oyuncusu serbest vuruş 11 geliyor kaleye uzak bir mesafeden cepheden de değil gidiyor 90 a asıyor Fernandes her maç direğe vuruyor her maç ama böyle bir saçmalık mı olur ya ? Önerisi olan varmı arkadaşlar ?

sezer öztürk birde gökhan süzene kullandır adamlar asıcı ligin 2. haftasındayım bu ikili toplam 4 frikik golü attı hazırlık maçları dahl

fmhastasi
02.Aralık.2013, 15:58
İyi frikik kullanmayanlara kullandırdığımda daha iyi sonuç aldığımı gördüm ben :zuhaha
aynen bıde kotu oyuncular ıyı ısler yapabılıyor oyunda:icon_biggrin:

azaptar
02.Aralık.2013, 17:53
2 senede adriandan bir golüm yok frikikten,direklerim fazlasıyla var.Adrianın da frikik özelliği 15 ya da 16.ne olack 20 mi olsun?Gerçi 20 olunca da şimdi bazı arkadaşlar çıkıp "20 demek her frikiği atacak demek değil" diyip ona da cevap verebilirler.

LifeYourself
02.Aralık.2013, 19:41
2 senede adriandan bir golüm yok frikikten,direklerim fazlasıyla var.Adrianın da frikik özelliği 15 ya da 16.ne olack 20 mi olsun?Gerçi 20 olunca da şimdi bazı arkadaşlar çıkıp "20 demek her frikiği atacak demek değil" diyip ona da cevap verebilirler.

20 olan adam hiç atamıyor abi :zuhaha
O daha çok çarptırıyor direğe.Sanki antremanda vuruş alıştırması yapan adamlara benziyorlar.En iyisi düşük adamlara denettir.Onlar ya kaleyi bulamıyor yada gol atıyor yanlışlıkla:icon_lol:

orhuncet
02.Aralık.2013, 20:36
Çözümü olan varmı :D

CeNTeR_TR
02.Aralık.2013, 20:41
Çözüm değil de bir öneri :)

Frikik kullanan oyuncunuza en iyi kafa vurana orta yaptırmanız biraz daha iyi sonuç aldırabilir.Malum frkikleri özellikle biz kullanırken atmamız zor oluyor yani şikayetiniz bu yönde ama orta sonucu kafa vuran oyuncumuzun golü atma ihtimali gol olasılığını veya tehlike olasılığını biraz daha arttırır diye düşünüyorum.