PDA

View Full Version : Duran topu kaleci düzgün kullanamıyor

fermanager
02.Aralık.2013, 21:13
ilkinde olabilir dedim üstünde durmadım ama 2-2 lik derbi maçta 90. dakikada aynı hatayı bir daha yapınca sorma gereksinimi hissettim.
sıkıntı:
bizim ceza sahamıza yakın bir yerde foul kazanırsak atışı kaleci kullanıyor. eyv doğru mantıklı. ama benim kaleci topu yakına atıyor. orta sahayı bile geçiremiyor. defans ilerde olduğu için adamların forvet bi koyuyor gelişine gol... iki defa denk geldi bana.
kaleciye hiçbir şekilde duran top kullandırtmaman lazım ki bir daha gitmesin 6 puan.
talimatlardan kısa paslarla defansa verdiyorum bu sefer tüm maç boyunca hep öyle başlıyor. adamlar kontradan gelmiş 2ye 3 yakalamışlar bizim kaleci alıyor topu 2 forvetin olduğu defansa veriveriyor. e yine tehlike yine tehlike. nasıl olucakta bu benim kaleci duran op kullanmayacak?

fmhastasi
02.Aralık.2013, 21:48
baskasını ver duran topları ayarla o zaman kullanmaz

fermanager
03.Aralık.2013, 22:56
yok bu benim defansın ordaki serbest vuruslari kullaniyor. ayar oldum. forvetin onune ativeriyor topu. degaj yapacagina kisa dusuyor...

azaptar
04.Aralık.2013, 03:31
Arkadaşım oyunun hatası bu.Bende de oldu Onur taçın yanından çift vuruş kullandı ofsayttan sebep, top kısa düştü orta sahanın önünden adam tek vuruşla gol attı.(havadan gelen topa öyle düzgün ve sert nasıl vurabildiyse artık!)
Ayrıca oyunun yine genel hatası kaleci degajlarında rakip forvetin topu tek vuruşta önüne alıp defansın yetişememsi ve birebirde gol yemek.Ya oyundan çok soğudum ben açıkçası.Her seride farklı sıkıntılar ,onu çözüyor bu gidiyor bunu çözüyor bir başka hata geliyor.