PDA

View Full Version : Bütçe Değişikliği

hsynknn
03.Aralık.2013, 01:36
İlginç bir sorun yaşıyorum arkadaşlar. 14.1.4 sürümünden sonra, bütçe değişikliğini ayarlıyamıyorum.

Şöyle ki; Diyelim 200m transfer bütçem var bunu 190'a getirip maaş bütçesine katkı yapacam, ibreyi 190'a getirip bütçeyi ayarla deyince transfer bütçesi maximum 190 oluyor. Eskiden böyle değildi o ibreyi istediğim gibi kaydırıp tekrar eski haline getirebiliyordum. Şimdi ise demin 200m bütçem vardı en sola kaydırıp maaş bütçesini full yaptım transfer bütçem oldu 80m civarı falan. Sağa doğru kaydıramıyorum.

Var mı hal çaresini bilen bir arkadaş?

MoisHaLe
03.Aralık.2013, 01:43
aynısı bende de oldu

himone
03.Aralık.2013, 02:09
Belli bir süre sonra düzelir. Bazen oluyor ama 1-2 hafta içerisinde düzeliyor, tabi o sırada almak istediğin adamı kaçırabilirsin.

ozan42
03.Aralık.2013, 04:06
Bu olay yıllardır var bende bir türlü açıklık getiremedim.Sanırım hep yönettiğim takımların borçlu olmasına bağlıyorum bu durumu klübün nakit ihtiyacı olmas vs ama aslında pekte mantıklı gelmiyor, onun için transfer döneminde fazla oynamamak lazım bütçe ile alacağınız adamı kaçırabilirsiniz.

hsynknn
03.Aralık.2013, 04:49
Bu olay yıllardır var bende bir türlü açıklık getiremedim.Sanırım hep yönettiğim takımların borçlu olmasına bağlıyorum bu durumu klübün nakit ihtiyacı olmas vs ama aslında pekte mantıklı gelmiyor, onun için transfer döneminde fazla oynamamak lazım bütçe ile alacağınız adamı kaçırabilirsiniz.

Yok hocam ona bağlama. Şu an yönettiğim takımın mali durumu oldukça iyi. Bu sorunda son 1-2 haftadır olmaya başladı(Oyun süresi ile.) gerçekten can sıkıcı

bluepaw
03.Aralık.2013, 04:58
o esnada sözleşme görüşmeleri yapılıyorsa bir oyuncuyla o yüzden tekrar değişmiyor.

hsynknn
03.Aralık.2013, 05:08
o esnada sözleşme görüşmeleri yapılıyorsa bir oyuncuyla o yüzden tekrar değişmiyor.

Yok hocam belli aralıklarla deniyorum sonuç aynı. Saçma sapan birşey. Yüksek profilli oyuncularda sıkıntı yaratıyor. Adamın maaşında ufak bir arttırıma gitmem gerekiyor ama yapamıyorum.

Rind-i Şeyda
03.Aralık.2013, 10:22
Bu bir hata değil. Yönetim bütçeyle oynanmasına izin vermiyor o an. Yönetim izin verdiği an tekrar o ibre aktif olur.

Gncl1905
03.Aralık.2013, 10:41
Ben de yaşadım bunu. Yönetim karakteriyle de alakalı olabilir. İlk sezon Galatasaray'ı bayağı borca soktum, yönetim de bir tane isteğimi bile gerçekleştirmedi :D İkinci sezon maddi olarak çağ atladık. Şimdi de her istediğimi yapıyorlar. Bütçe değişikliğinde de yönetim izin vermezse değiştirilmiyor. Beklemekten başka yapacak bir şey yok.

hsynknn
03.Aralık.2013, 15:52
Bu bir hata değil. Yönetim bütçeyle oynanmasına izin vermiyor o an. Yönetim izin verdiği an tekrar o ibre aktif olur.

İbre aktif kardeşim bütçe ile oynamama izin var farklı birşey bu.

hsynknn
03.Aralık.2013, 15:53
Ben de yaşadım bunu. Yönetim karakteriyle de alakalı olabilir. İlk sezon Galatasaray'ı bayağı borca soktum, yönetim de bir tane isteğimi bile gerçekleştirmedi :D İkinci sezon maddi olarak çağ atladık. Şimdi de her istediğimi yapıyorlar. Bütçe değişikliğinde de yönetim izin vermezse değiştirilmiyor. Beklemekten başka yapacak bir şey yok.

250m transfer bütçem var :) Mali olarak durum oldukça iyi. Bütçe ile de oynayabiliyorum. Ama durum azıcık farklı.