PDA

View Full Version : Oyuncu özelliklerinde artışla ilgili

darkpart2
03.Aralık.2013, 15:53
Oyuncu özelliklerinde son antreman performanslarını acınca artış veya düşüş görüyoruz.
Bitiriclik 13 olan bir oyuncuda bakıyoruz bir artış var ama 14 olmuyor bunun neden oldugunu biliyorum 13'den 14'e kadar bir çubuk oldugunu ve dolmasını gerektigini düşünürsek bu çubugun ne kadar doldugunu görebilme şansımız var mı? Bu gelişmeleri doğru takip etmek için kullandıgınız yollar nedir?

hsynknn
03.Aralık.2013, 15:57
Oyuncunun potansiyeline bağlı tamamen bu durum. Ne demek istediğini anladım. Mesela oyuncunun mevcut yeteneği 150 Potansiyeli 185 bu oyuncu inanılmaz hızlı gelişiyor. 1 Senede antreman yaptırdığın mevkiye göre özelliklerinde 1'er 2'şer artış oluyor.

perpetua
03.Aralık.2013, 16:02
Oyuncunun antrenman sayfasindaki grafik yukselisin ne kadar oldugu konusunda biraz fikir verir.

Her ne kadar oyunda (ve veri tabaninda) ozellikler 1'den 20'ye kadar olsa da oyunun kendi icinde yanilmiyorsam ozellikler 1'den 200'e kadar.

Yani oyunda devam et tusuna bastiginiz andan itibaren bir oyuncunun aldigi 14 ile bir baska oyuncunun aldigi 14 arasinda fark olabiliyor.

darkpart2
03.Aralık.2013, 16:10
Oyuncunun potansiyeline bağlı tamamen bu durum. Ne demek istediğini anladım. Mesela oyuncunun mevcut yeteneği 150 Potansiyeli 185 bu oyuncu inanılmaz hızlı gelişiyor. 1 Senede antreman yaptırdığın mevkiye göre özelliklerinde 1'er 2'şer artış oluyor.

anlatmak istediğim şu mesela bir oyuncunun bitiricilik 13 antreman seviyesini goster diyosun yeşil ok yukarı dogru yani artış olmus ama hala 13 :)

hsynknn
03.Aralık.2013, 16:25
anlatmak istediğim şu mesela bir oyuncunun bitiricilik 13 antreman seviyesini goster diyosun yeşil ok yukarı dogru yani artış olmus ama hala 13 :)

Anladım kardeşim :) Eğer yükselme bekliyorsan sabredeceksin biraz. Ama oyuncunun potansiyeli ne kadar iyiyse artışta o kadar hızlı oluyor onu diyorum :)

fmhastasi
03.Aralık.2013, 18:12
ben daha artıs falan göremedim