PDA

View Full Version : yıldızlar

bluepaw
04.Aralık.2013, 02:35
takım içi yıldızlamada sürekli değişiyor ben anlamadım. önce güncelleme gelince yıldızlar yükseldi, sonra düştü. şimdi bakıyorum bazı oyuncular fırladı bazıları düştü. ama saçma olan mesela alper potuk çok iyi gelişmesine rağmen 3.5 yıldızdan 2.5 yıldıza düştü anlamadım bu takım içi yıldızlama neye göre değişiyor.

gfblugano35
04.Aralık.2013, 03:03
çok iyi bi soru bu :D ama şöyle bi durum olabilir. örnek veriyorum. bank asyadan bi takım aldın. ahmet diye bi topcun 4 yıldız. sen bu takımı şampiyon yapıp süper lige cıkarırsan eger takımın kalitesi yükselir. gecen yıl 4 yıldız olan ahmet bu yıl 3.5 yıldız olur. sen o yıl ahmetin yerine birini alıp oynatrsan ve ahmet oynamassa o adam 3 hatta 2,5 yıldıza düşer. özellikleri aydı kalır ama yıldız düşer. çok gördüm 4,5 yıldızlı oyuncudan alamadıgım verimi 2,5-3 yıldızlı adamlardan aldıgımı. bende bi oyuncunun mevkilerde farklı yıldız görünüp raporda farklı yıldız görünmesine tav oluyorum :D

husoo18
04.Aralık.2013, 03:06
bende de oluyor o ya adam takıma geliyor 2-3 ay oynuyor 4 yıldız oh diyorum bu beni götürür ilk 11de oynatıyorum sürekli bi bakıyorum olmuş 3 yıldız nedendir çözemedim :S

bluepaw
04.Aralık.2013, 03:43
mesela ben fenerbahçeyim 4. sezonuma başlayacağım şu an transfter bütçem 200m dolar. takımdaki oyuncular da gelişiyor tabi çok sayıda 5 yıldızlı potansiyelli oyuncu var. bununla da mı alakalı bilemedim. karışık işler :D

husoo18
04.Aralık.2013, 04:24
bende de var bi kaç tane 5 yıldızlı potansiyele sahip oyuncu ama ben geliştiremiyorum orası ayrı bi konu :)