PDA

View Full Version : FMKolik'14

Selim Atalay
07.Aralık.2013, 00:21
Öncelikle saygı değer arkadaşlarıma bol bol FM'li günler diliyorum.

Bildiğiniz gibi FMKolik'13 adıyla sizlerle güzel yamalar paylaştık. Kısa sürede elimizden geldiği kadarıyla kısıtlı kişiyle kamsaplı yama yapmaya çalışsakta özendiğimiz Türkiye ligi ve diğer ligler olmakta birlikte basit hatalar vermiştik. Buna rağmen bizi destekleyen ve yamamızı kullanan arkadaşlara teşekkür ederiz. Football Manager 2013 serisinde olduğu gibi Football Manager 2014 serisinde'de sizlerle olup sizlere daha keyifli ve düzgün yamalar sunarak eğlencenize eğlence katmak için çabalıyor olacağız. Bildiğiniz gibi bu yama işleri tamamiyle bağımsız ve karşılık beklenmeden yapılan birşey olduğu için bazı gönüllü arkadaşlar ile ekibimizi güçlendirdik. Sizlere daha keyifli ve hatasız yamalar sunmak için çalışmalara başladık. İlk yamamız için gerekli bilgileri aşağıda veriyoruz. Daha sonra bu kadar geç kalmamız veya beklememiz nasıl değerlendirirsiniz bilmiyorum fakat oyunun biraz daha toparlamasıydı ve şuan bize göre gayet iyi ( eskisine göre ) oldu. İlk yamamız birkaç güne indirime sunulacaktır.

Yapacağımız Yamalar

* Dünya Ligi
* Gençler Ligi
* Devre Arası Transfer Yaması
* Efsaneler Yaması ( Uzun sürebilir )

Ekibimiz

* Selim Atalay
* Berkay Çalış
* Hüseyin Yavuz
* Semih Tunay
* Onur Dinsever

İstediğiniz veya önce şu yama olsun dediğiniz bir yama varsa lütfen konu altında belirtiniz.

Hepinize iyi günler dilerim.

E.Cartman
07.Aralık.2013, 00:24
Paylaşımlar için şimdiden teşekkürler.

Mirif
07.Aralık.2013, 18:34
Haydi Bismillah. ..

egebartu
08.Aralık.2013, 11:42
San Marino Yamasını Düşünebiirsiniz

fmhastasi
08.Aralık.2013, 13:16
kolay gele vira bismillah

Laz61g
09.Aralık.2013, 01:20
Selim emmi kapalı ligleri açın ilk başta en aciliyetli o bana kalırsa :)