PDA

View Full Version : Kalecilerin Abartılı Olması

hazimyildirim
09.Aralık.2013, 17:54
sadece bende oluyor olamaz bu. resmen god mode açık oynuyor herifler. ben de muslera var hadi diyelim ki iyi kaleci ama çoğu kaleci böyle . sanki tüm futbolcular beginner modunda da kaleciler top class gibi. çataldan alıyorlar, dönerek vuruyor herif voleyi , yani ben topu zor görüyorum ama kaleci çoktan uçmuş bile oraya. bazen uç hatalar yapıyorlar ama onun dışında hakikaten çok iyiler ve kaleciler arasında çok büyük fark yok. muslera'nın yerine eray'ı koyuyorum o da örümcek gibi maşallah.

fmhastasi
09.Aralık.2013, 18:01
forster benım favoru kalecim. ayrıca gianluica curci de cok iyi

cureshot
09.Aralık.2013, 18:13
Evet rakibin abuk subuk kalecileri Panteroviç kesiliyor ama bizim her futbolcu da ceza sahasından 90'a filan vuruyor, dengeleme unsudur muhtemelen.

5267
09.Aralık.2013, 18:17
O değilde benim kalecim topları hep içeri alıyor :zuhaha

nessus
09.Aralık.2013, 18:56
3d de öyle gözüküyor. O gol de çıkar mı denilen çoğu pozisyon mutlak gol pozsiyonu istatisiğine girmiyor. 3D görünüme çok bel bağlamamak gerek. Gerçek maç gibi gösteremiyorlar her şeyi.

LifeYourself
09.Aralık.2013, 20:13
Bende Gökhan Töre bunu aşmanın yolunu buldu.Kalecinin üzerine doğru sert vuruyor.
Kaleci top için yere yatıyor fakat top sert olduğundan Gökhan'ın ayağına geri geliyor.O'da diğer köşeye salıveriyor topu :zuhaha

CocukMenajer
09.Aralık.2013, 20:19
Bende Gökhan Töre bunu aşmanın yolunu buldu.Kalecinin üzerine doğru sert vuruyor.
Kaleci top için yere yatıyor fakat top sert olduğundan Gökhan'ın ayağına geri geliyor.O'da diğer köşeye salıveriyor topu :zuhaha
Güzelmiş bu:D:D

aytekin79
12.Aralık.2013, 18:14
3d de öyle gözüküyor. O gol de çıkar mı denilen çoğu pozisyon mutlak gol pozsiyonu istatisiğine girmiyor. 3D görünüme çok bel bağlamamak gerek. Gerçek maç gibi gösteremiyorlar her şeyi.

Hem öyle bir de şöyle düşünmek lazım , gerçek maçı ele alalım kaç tane jeneriklik kurtarış olabilir ki bir maçta 3-5 belki deriz, demek ki oyun motorunun taktiksel sonucu sahaya yansıtmasında sıkıntı var ,öyle her pozisyon kalecilerin Mondragon'un Rapaicin frikiğini kurtarıyor gibi uçup kaçması normal değil yani :D Öyle oluyor olsa maç sonunda kalecinin kondisyonu savaşçı ortasahadan daha az olmalı :D

CocukMenajer
12.Aralık.2013, 20:04
Gökhan Değirmenci ile Manchester Unitedın 45 şutundan sadece 1ini yemiştim :D :D

husoo18
12.Aralık.2013, 23:41
Gökhan Değirmenci ile Manchester Unitedın 45 şutundan sadece 1ini yemiştim :D :D

naptın 0-0-10 taktiği ile mi çıktın sen 45 şut nedir :)

Kaka Leite
13.Aralık.2013, 17:26
Konuları açarken seçtiğimiz başlıklara daha özen gösterelim lütfen.

CocukMenajer
13.Aralık.2013, 18:53
naptın 0-0-10 taktiği ile mi çıktın sen 45 şut nedir :)

Yok hocam 4-2-3-1 :D adamları tutamıyorum gelen geçen vuruyo :D