PDA

View Full Version : Bilgisayara format atacağım, ardından yine aynı kariyere devam edebilir miyim?

ForzAnkara
11.Aralık.2013, 22:46
Arkadaşlar soru başlıktaki gibi... Format atacağım bilgisayar ömrümde hiç görmediğim şeyleri yapmaya başladı malesef... Çok iyi ve saran bir kariyerim var ki artık FM 13 ve 14'de çok saran kariyere pek raslayamıyoruz, eski tadları yok...

Neyse formattan sonra bu kariyerime devam edebilir miyim ve edebilirsem nasıl olur bu? Teşekkürler şimdiden.

5267
11.Aralık.2013, 22:47
Kariyerinizin save dosyasını bir flaş belleğe vb. şeylere atın, sonra yeniden save klasörüne atabilirisiniz.

CocukMenajer
11.Aralık.2013, 22:47
Oyunu bulut sistemi ile kaydedersen oynayabilirsin diye düşünüyorum fakat emin değilim.

pusathan01
11.Aralık.2013, 23:10
En kesin yöntemi save dosyasını yedeklemendir.Tabi taktik vs. lerinide almanı öneririm.

peker_553
12.Aralık.2013, 11:31
belgelerim içindeki sport interactive dosyasını komplesini kopyala flash belleğe sonra oyunu kur onu tekrar eski yerine yapıştır tamamdır ben öyle yaptım.

LifeYourself
12.Aralık.2013, 14:18
Yalnız virüsten dolayı format atıyorsan.FM dosyalarınada virüs bulaşmış olabilir.Kopyalamak iyide atıcağın formatın bir yararı olmaz o zaman :)

fmhastasi
12.Aralık.2013, 14:57
arkadaşlar anlatmıs sıkıntı bıraz ama yapcak bırsey yok butun onerılerı yazmıslar aynısını tavsiye ediyorum baska yapıcak bısı yok

Laz61g
12.Aralık.2013, 15:07
Orjinalse oyun steam cloud üzerine kaydet virüs derdinde olmaz böylelikle

ForzAnkara
12.Aralık.2013, 21:55
Arkadaşlar cevaplar için teker teker teşekkür ederim hepinize. Format neden virüs değil ya... Oyun orijinal, bulutla mı kaydetsem o zaman yada en iyisi hem belgelerimdekini kopyalayım hemde bulutla kaydedeyim sağlama alalım :)