PDA

View Full Version : 14.1.4 ile baslayan sakatlik problemi

GaNgStaLoVe
12.Aralık.2013, 18:58
arkadaslar 14.1.4 guncellemesinden sonra cok fazla sakatlik oluyor sizlerde de oylemi ve normalmi bu kadar sakatlik olmasi , yeni bi guncelleme gelirmi acaba

CocukMenajer
12.Aralık.2013, 20:06
2-3Haftalık sakatlıklarda bir artış oldu bende

fmhastasi
12.Aralık.2013, 20:20
şubat ayında takımın tamamı sakat oluyor çözümü fizyoterapis ve kondisyoner almak bence

GaNgStaLoVe
13.Aralık.2013, 02:24
fizyoterapistlerin sayisini artirmak cozummu ?

xthexserhat
13.Aralık.2013, 21:32
Bugüne kadar hiç kızmadım eleştirmedim oyunun yapımcılarını ancak artık sakatlıktan gına geldi. Her maç en az 2-3 oyuncu sakatlanıp oyundan çıkıyor hep 10 veya 9 kişi tamamlıyorum maçı. maçtan sonra da ya 2-3 hafta ya da çoğunlukla ayağı kırılmış olduğu söyleniyor. Bu hemen düzeltilmezse bir daha da para verip satın almayacağım bu oyunu!!

GaNgStaLoVe
14.Aralık.2013, 03:33
bunun cozumu yokmu arkadaslar steam e veya fm ye mail mi atalim ne yapalim yani oyun cok fena oldu oynanmiyor resmen

sentugo
14.Aralık.2013, 16:28
Tempoyu düşürebilirsin. Ancak bu durumda taktiğin için önemli bir fonksiyonu bozmuş olacaksın... Bunun çözümü yok yani :D

omersal
14.Aralık.2013, 16:40
Belçika milli takım kariyerimde sakat olan oyuncularım

http://u1312.hizliresim.com/1j/d/vg25f.jpg

fakakte
14.Aralık.2013, 17:26
Sakatlık mevzusuna katılıyorum. Ama bu durumun yalnızca bu update'den sonra patlak verdiğine kesinlikle katılmıyorum. Hemen her seride burada bas bas bağırdık, tamam eyvallah sineye çekelim, iki olur, üç olur. Bir şekilde tolere edilebilir Ama sezon başında hele ki küçük bir takımla kadro yapıcam diye onbeş adamı güç bela bir araya getirdikten sonra, sezonun ilk maçına yedi eksikle gitmek de neyin nesi oluyor? Kimse bana şunu yap bunu yap demesin, zira ben bu oyunu Amiga 500'deki en ilkel halinden bu yana oynuyorum ve kendimce bir istidata ve akla sahibim. Yaklaşık onbeş yıldır bir kez dahi 'Save' atıp başa dönmek gibi basit çözümlere gitmiş değilim ama sanırım oyun yapımcıları, oyuncuları bu gibi kurnazlıklar yapmaya itiyor. Ana hedef eğlenmekse, kusura bakılmasın da revire dönmüş bi takımla maça çıkmak hiç eglendirmiyor beni.

GaNgStaLoVe
14.Aralık.2013, 20:02
Sakatlık mevzusuna katılıyorum. Ama bu durumun yalnızca bu update'den sonra patlak verdiğine kesinlikle katılmıyorum. Hemen her seride burada bas bas bağırdık, tamam eyvallah sineye çekelim, iki olur, üç olur. Bir şekilde tolere edilebilir Ama sezon başında hele ki küçük bir takımla kadro yapıcam diye onbeş adamı güç bela bir araya getirdikten sonra, sezonun ilk maçına yedi eksikle gitmek de neyin nesi oluyor? Kimse bana şunu yap bunu yap demesin, zira ben bu oyunu Amiga 500'deki en ilkel halinden bu yana oynuyorum ve kendimce bir istidata ve akla sahibim. Yaklaşık onbeş yıldır bir kez dahi 'Save' atıp başa dönmek gibi basit çözümlere gitmiş değilim ama sanırım oyun yapımcıları, oyuncuları bu gibi kurnazlıklar yapmaya itiyor. Ana hedef eğlenmekse, kusura bakılmasın da revire dönmüş bi takımla maça çıkmak hiç eglendirmiyor beni.

sana katiliyorum kardesim , bende cm 2 den bu yana butun serilerini oynadim ama bukadar sacmalik gormedim ust uste sakatlik haberleri hic gercekci degil sanki maca degilde savasa gidiyoruz cok sacma gercekten. resmi bir cozum bekliyorum artik 1.5 patch gerekiyor

Homer J.S
14.Aralık.2013, 23:42
Sakatlık mevzusu fena, Galatasaray ile oynuyorum, önce Selçuk sakatlandı sezon başlamadan 1 ay. O iyileşmeden Chedjou gitti, süper kupa maçında Sneijder 2 haftalık bir sakatlık yaşadı ve ligin ilk haftasında Elazığ maçında Drogba'nın ayağı kırıldı 6 ay! En son Drogba futbolu bırakmayı düşünüyor yazıyordu oyunu kapatırken :D