PDA

View Full Version : taksitli transfer yapma ( soru )

GaNgStaLoVe
14.Aralık.2013, 20:07
arkadaslar aylik taksitle transfer yapmakla ilgili bi sorum olacak sizlere , ornegin ; denemek amaciyla denedim chelsea ile lewandowskiye nakit 0 euro 48 ay taksit 48 MN euro teklif ettim kabul etti ve aldim , ama nakit 11 MN euro param nakit gitti ! bu olayin sebebini bilen varmi

Ayberk Tuncer
14.Aralık.2013, 20:49
arkadaslar aylik taksitle transfer yapmakla ilgili bi sorum olacak sizlere , ornegin ; denemek amaciyla denedim chelsea ile lewandowskiye nakit 0 euro 48 ay taksit 48 MN euro teklif ettim kabul etti ve aldim , ama nakit 11 MN euro param nakit gitti ! bu olayin sebebini bilen varmi

Nakit mi gitti? Yoksa transfer bütçenden mi düştü? Transfer bütçenden düştüyse, niye düşmesin dostum? Sonuçta o 48 milyon €'nun ilk 12 milyon €'sunu bulunduğun yıl içinde ödeyeceksin.

CocukMenajer
14.Aralık.2013, 20:55
48 MN euro 48 ayda 4yıla gelir.ilk 12 aylık taksit ödenmiş hocam bütçeden düşen para o

fmhastasi
14.Aralık.2013, 21:16
ilk taksit hocam arkadaşlar haklı .

GaNgStaLoVe
14.Aralık.2013, 23:07
anladim arkadaslar cok tsk ederm. normalde hic taksitle oyuncu almazdim pesin almayi tercih ederdim oyle merak ettim iyi oldu ogrendigim, ben aydan aya odeme yapariz ve aydan aya butceden duser diye tahmin ediyodum demekki yonetim isi garantiye almak icin 1 yillik taksiti hemen butceden kesiyolar :D

sentugo
15.Aralık.2013, 01:55

48 Taksitli Transfer Rehberi (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110630)

3842
16.Aralık.2013, 04:18
Ayrıca oyuncuya ödediğin imza atma parası ve menajer komisyonu da bütçenden düşmüş olabilir.