PDA

View Full Version : takım direktifleri

fmhastasi
17.Aralık.2013, 16:38
arkadaşlar direktifleri genelde taktik te kalıcı olarak vermekmi iyi yoksa her mac temizleyip macın gidişatına göre vermekmi etkili ?gözlemlerime göre mac giderken temizleyip verince oyuncular o direktifi kapıyor ona göre oynuyor ben öyle yapıyorum kendımı kenardan bagırıyo gıbı hıssedıyorum;;)fakat mac motorundan mıdır nedir öne gecip macı kaybediyorum tavsiyem direktifleri maclara göre verin görceksiniz ki cok faydalı oluyor örnek macı kaybediyoruz kanat oyuncularımızı oyuna alıyoruz direktiflerden kanatları kullan seciyoruz ve macı gıdısata bırakıyoz cok gol atarsınız bu sıstemle benden sölemesi sacmaladıysam af buyrun

ismaelbouzid
17.Aralık.2013, 19:53
maç içerisinde vermek daha mantıklı geliyor bana bende öle yapıyorum olması gerekende o zaten:D

sentugo
18.Aralık.2013, 00:03
Ben kalıcı talimat verilmeden başarılı olunabileceğine inanmıyorum.

himone
18.Aralık.2013, 00:21
Ben sadece 2 talimat veriyorum. Bazı maçlarda 1 talimat bile verdiğim oluyor ve maç içerisinde gidişe göre talimatları veriyorum. Açıkçası bu şekilde gayet memnunum.

Mpower316
18.Aralık.2013, 16:55
ben kalıcı talimat veririm maçın gidişatına göre de bazen bir ya da iki talimat eklerim bence kalıcı talimat daha verimli takımın adapte olması açısından

cureshot
18.Aralık.2013, 16:58
Ben kalıcı talimat verilmeden başarılı olunabileceğine inanmıyorum.

Ben de öyle.

fmhastasi
18.Aralık.2013, 17:53
rakip tarafından yenildigimiz maclarda kalıcı talimatlara dokunmasak antrenör olamayız

Flammable
19.Aralık.2013, 13:15
Kendi mantaliteniz ve oyun stilinize göre maç öncesinde seçili olan direktifleriniz olmalı bence.
Takımı oynatmak istediğiniz şekle uygun seçimler kalıcı olmalı.
Fakat oynanan maçı okuyup ,maçın gidişatına ve rakibin oyun tarzına göre bazılarını maç içinde değiştirmek/iptal etmek gerekecektir.