PDA

View Full Version : Steam giriş hatası

Raul Meireles
18.Aralık.2013, 22:08
Merhaba arkadaşlar başlıkta da yazmış olduğum gibi Steam'e girerken sorun yaşıyorum. Sorun şu; 2-3 haftadır FM oynamıyordum ara vermiştim. Geçen hafta farkettim Steam kapalı gözüküyor hesabıma giriş yapmak istedim şifreyi yazdım ama sonrasında şöyle bir hata aldım.

''Steam ağına bağlanılamıyor.

Görünen o ki internet bağlantınız yok.
ya da bağlantınız Steam için ayarlanmamış.

Bağlantınızı kontrol edin ve 'Yeniden bağlan'a tıklayın
ya da Steam'i 'Çevrimdışı mod'da başlatın.''

Böyle bir hata alıyorum.

Son olarakta belirteyim arkadaşlar, Bursa'da oturuyorum, internet bağlantım var her yere sorunsuz girebiliyorum ve internet ayarlarıyla falan oynamışlığımda yok. İnternet'te araştırma yaptım fakat benim sorunumu anlatan birşey bulamadım tam olarak.

Evet arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

lexoqe
19.Aralık.2013, 01:03
buradan (http://store.steampowered.com/) giriş yapmayı dener misin .

Raul Meireles
19.Aralık.2013, 02:32
buradan (http://store.steampowered.com/) giriş yapmayı dener misin .

Teşekkür ederim dostum sorun çözüldü. :) Ama bundan sonra ne yapıcam? Yüklü olan Steam'i silip tekrar yüklesem düzelicek mi yoksa bundan sonra buradan mı girmek zorunda kalıcam.

lexoqe
19.Aralık.2013, 13:03
Bir süre bu şekilde dene bakalım. :)

erpeker1907
30.Aralık.2013, 22:08
arkadaşlar ben de evimdeki pc'den giremiyorum. steami sildim tekrar yükledim steamin çalışması için öncelikle internete bağlı olmanız lazım. diye hata veriyor ne yapmalıyım

lexoqe
30.Aralık.2013, 23:43
DNS ayarlarını değiştirip girmeyi dene.

erpeker1907
31.Aralık.2013, 11:01
hocam format atıldıktan sonra dns ayarını hiç değiştirmemiştim şimdi ne yapmam/nasıl değiştirmem lazım

erpeker1907
01.Ocak.2014, 17:59
bir kaç saçma sapan reklam programlarını silince sorun giderildi teşekkür ederim...

33avci33
19.Haziran.2014, 15:12
Aynı sorun bende de var. İş yerimdeki bilgisayarda steam'a program üzerinden giriş yapamıyorum sürekli hata veriyor. Telefon ile bağlanayım dedim yine aynı hata. İnternet sitesinden steam'a giriş yaptım ancak yinede oyunu buraya indiremiyorum ne yapmam lazım?