PDA

View Full Version : Korner Taktiği

vestel28
18.Aralık.2013, 23:05
Merhaba arkadaşlar başarılı olduğunuz korner taktiğini paylaşabilirmisiniz.Her mac bol korner kazaniyorum ama bir türlü istediğim verimi alamadim

fmhastasi
18.Aralık.2013, 23:09
ben emreye attırıyom gayet başarılı

xthexserhat
18.Aralık.2013, 23:09
Defans oyuncuların uzun boylu ise ön direğe yönlendir kornerleri genelde gol oluyor :)

ismaelbouzid
18.Aralık.2013, 23:15
Kısa pas attır oda orta açsın ben öyle oynuorum

vestel28
18.Aralık.2013, 23:18
Defans oyuncuların uzun boylu ise ön direğe yönlendir kornerleri genelde gol oluyor :)

Diğer serilerde baya ise yariyordu bu tekrar deneyeyim:)

vestel28
18.Aralık.2013, 23:20
Kısa pas attır oda orta açsın ben öyle oynuorum

Bunu da denedim ama olmadi benden kaynaklida olabilir tsk ederim:)

CeNTeR_TR
18.Aralık.2013, 23:21
Klasik zaten de kullanmamanı tavsiye ederim :) Fakat belirteyim yapman gerekeni.

Sol bek Sağ bek oyuncularını her zaman geride kal olarak ayarla.

En iyi korner kullanan oyuncuna dokunma

En iyi kafa vuranı ön direğe hücum et olarak ayarla

Stoperlerinden birini arka direğe hücum ettir , biri de kaleciyi sürsün.

Diğer oyuncuları ise alan dışında bekle olarak ayarlarsan kornerlerin gol olma ihtimali artar.

vestel28
18.Aralık.2013, 23:29
Klasik zaten de kullanmamanı tavsiye ederim :) Fakat belirteyim yapman gerekeni.

Sol bek Sağ bek oyuncularını her zaman geride kal olarak ayarla.

En iyi korner kullanan oyuncuna dokunma

En iyi kafa vuranı ön direğe hücum et olarak ayarla

Stoperlerinden birini arka direğe hücum ettir , biri de kaleciyi sürsün.

Diğer oyuncuları ise alan dışında bekle olarak ayarlarsan kornerlerin gol olma ihtimali artar.

Kullanma diyorsun haklisinda ama bazen cildiriyorum inan ki ortalama 20 sut cekip kaleye isabet oranimda oldukca yüksek ve max iki yada uc gol atiyorum bazende bir gol atabiliyorum ama rakip iki uc defa gelip iki gol buluyor duran top organizasyonu da sifir olunca sizlerden yardim almak istedim :)

CeNTeR_TR
18.Aralık.2013, 23:31
Valla kullanıldığı zaman maçın başında gelen bi korner golü rakibi düşürüyor.

Başarı daha çabuk geliyor bu seferde sıkıcı bir hal alıyor.Ama tabi herkesin kendi fikri ve düşüncesi saygı duyarım :)

vestel28
18.Aralık.2013, 23:35
Teşekkür ederim :-)

kiddynamite
18.Aralık.2013, 23:44
Her iki taraftan da yakın direğe kullandır.Stoperler genelde kafa vuruşları iyi olduğu için biri yakın direkte dur diğeri de yakın direğe hücum komutu.Bol bol gol atarsın

Mpower316
19.Aralık.2013, 17:14
fm 2012 de ön direk organizasyonuyla defans oyuncularına az gol attırmazdım 2014 te hala aynımıdır bilmem hiç denemedim :)