PDA

View Full Version : Antrenmandan mutsuz olmak ?

cimbom2634
19.Aralık.2013, 15:58
Arkadaslar merhaba, oyunda bazı futbolcuların bu tip tavırları oluyor ve anlam veremiyorum. Antrenman yogunlugum orta seviyede ve futbolcuya bireysel bir yükleme de yapmıyorum ama nedense antrenmandan dolayı şikayetçi oluyor. Ne yapmalıyım sizce?

http://imageshack.com/a/img401/3193/exwn.png

El Barto
19.Aralık.2013, 16:15
Antrenman mevzusu hakikaten sıkıntılı. Hayır bunu anlarım adam tembeldir ekstra antrenmandan dolayı mutsuz olabilir. Ama bazısı da iş yükünün hafifliğinden şikayet ediyor. :)

İş yükünü arttırıyorum bu kez de "naptın hoca öldürecek misin beni?" diye şikayet ediyor. Ben de basıyorum tekmeyi yolluyorum. Antrenmanda sorun çıkaran adamdan hayır gelmez. :)

fmhastasi
19.Aralık.2013, 16:19
yardımcı antrenör den tavsiye al .

goosfraba
19.Aralık.2013, 16:19
ben genelde asistana bırakıyorum. asistan da sağlam olunca, memnun oluyorlar.

cimbom2634
19.Aralık.2013, 16:21
Antrenman mevzusu hakikaten sıkıntılı. Hayır bunu anlarım adam tembeldir ekstra antrenmandan dolayı mutsuz olabilir. Ama bazısı da iş yükünün hafifliğinden şikayet ediyor. :)

İş yükünü arttırıyorum bu kez de "naptın hoca öldürecek misin beni?" diye şikayet ediyor. Ben de basıyorum tekmeyi yolluyorum. Antrenmanda sorun çıkaran adamdan hayır gelmez. :)

Nedendir bilmem genelde G.Amerikalı futbolcularda karşıma cıktı bu durum :) Hakkaten dedigin gibi iş yükü normal olsa bile bundan şikayet ediyor, o zaman zaten tek bir çare kalıyor o da kulüpten postalamak :) Sene sonunda büyük ihtimalle göndereceğim bende aynı senin gibi düşünüyorum, antrenmanda çalışmayan adamdan hayır gelmiyor pek :)

El Barto
19.Aralık.2013, 16:26
Antrenör tavsiyeleri de bir yere kadar. Bazen abukça tavsiyelerde bulunuyorlar. Neymiş efendim Hummels verkaç yapmayı denerse faydalı olurmuş. Arkadaş adam bildiğin stoper. Verkaç yapmayı deneyeceğine savunmaya yönelik bir özellik çalışsın daha iyi değil mi? :)

cimbom2634
19.Aralık.2013, 16:30
Ben antrenmanla kendim ugrasmayı seviyorum. Hem takım antrenmanı hemde bireysel antrenmanda inceleyip aldıgın futbolcunun az cok ne yapacagını kestirebiliyorsun ama bazen antrenörler de cok fena cuvallıyor hakkaten. Bek oyuncusuna ortadan top sürdürmek bana pek de akıllıca gelmiyor acıkcası :) Sözün özü tembel ve antrenmandan uzak oyuncuları hiç sevemiyorum nedense hele de forvetse (tabi bir Ronaldo [Fenomeno] değilse) :)

lexoqe
19.Aralık.2013, 16:34
Peki oyuncu gelişiminde sıkıntı yaşıyor mu ? Eğer yaşıyorsa oyuncuyla özel görüşme yapıp ona "eğer bu kulüpte kalmak istiyorsan antrenmanda daha çok çalışman lazım" demeyi dene.

cimbom2634
19.Aralık.2013, 16:41
Peki oyuncu gelişiminde sıkıntı yaşıyor mu ? Eğer yaşıyorsa oyuncuyla özel görüşme yapıp ona "eğer bu kulüpte kalmak istiyorsan antrenmanda daha çok çalışman lazım" demeyi dene.

Oyuncuya ek olarak sadece ''topu ortadan sür'' diye belirttim daha belirttiğimin ertesinde hemen antrenman yoğunluğundan dolayı şikayetçi diye uyarı geliyor bana yardımcımdan. Gelişimi henüz devam ediyor diye düşünüyorum herhangi bir ek gelişim göstermedi sürekli takip etmeme rağmen. Dediğinizi uyguladım defalarca bu sefer de bana haksızlık yaptığınızı düşünüyorum diye tepki veriyor. Üstüne özel çalışma yaptıramıyorum, özel çalışma yaptıracağım kendisinden 5-6 yaş büyük olan forvetle iyi anlaşamadığını ve çalışmak istemediğini söylüyor. Anlayacağınız biraz problemli balotelli misali ''Why Always Me?'' diye t-shirt de giyerse tam olacak :)

Mpower316
19.Aralık.2013, 17:12
bendede bu sorun oluyor ama ben önemsemiyorum artık :)

kemalb
19.Aralık.2013, 22:43
Bende de sürekli uyarı geliyor antrenörden ama sallamıyorum.Eşşek gibi çalıştırıyorum tüm takımı.Bir süre sonra alışıyorlar.Oyuncularım da süper gelişiyor.

fmhastasi
19.Aralık.2013, 22:56
su antrenman ve oyuncu gelıstırme ısını hıc anlamadım

SacrificeGGTC
19.Aralık.2013, 23:22
Benim başıma da geldi. Orta seviyeden yüksek seviyeye çektim hepsi mutlu oldu. :D

cimbom2634
20.Aralık.2013, 01:23
Benim başıma da geldi. Orta seviyeden yüksek seviyeye çektim hepsi mutlu oldu. :D

Herhalde ben bunu yapsam isyankar Muriel takıma gaz verip galeyana getirir herkesi :D

Flammable
20.Aralık.2013, 11:01
Ben bu mevzuya bi ara bayaa kafa yordum ama gördüğüm kadarıyla antrenmandan mutsuz olması oyunucun morali iyiyise performansını çok etkilemiyor.
Eğer morali yerindeyse ve antrenmanlarda kaytarıyorsa(oklar paso aşağı düşüyor ya da hiç yükselme yoksa) hemen fırçayı basıyorum ;topla kendini yoksa yanımda oturursun ya da satarım seni şeklinde
Tabi oyuncunun yaşına da dikkat etmek lazım.Eğer 29-30 lu yaşlardaysa antrenmanda iyi de çalışsa çoğu oyuncuda bir noktadan sonra antrenman performansı düşüyor.Bu tip iyi adamları fırçalamamak lazım.
Gençleri ise genelde tokat manyağı yapıyorum ve antrenman temposu hep yüksek.23-24 yaşlarından sonra ancak normal takımın temposuna dönüş yaptırıyorum.Çalışsın eşşek herifler ,işleri ne! :)

rftckk
20.Aralık.2013, 11:03
pek sallamamak lazım antrenman mutsuzluğunu. benim sürekli takım antrenmanlarım çok yüksekte, bireysel antrenmanlarım da hep ağır seviyede. genç oyuncular genellikle özel eğitimde. yaşlı olanlar yaşı geçse bile mutlaka bir oyun tercihine çalışıyor oluyorlar. teknik ekibin önerileri hep şikayetle dolu ama bugüne kadar hiç zararını görmedim. kürek mahkumu gibi çalıştırıyorum hepsini.

cimbom2634
22.Aralık.2013, 13:50
Antrenmandan mutsuz olan futbolcunun hazin sonu :)

http://imageshack.com/a/img9/1424/9lre.png