PDA

View Full Version : Oyunda istikrarı yakaladım

Katusha
21.Aralık.2013, 00:23
Evet beyler gerçekten istikrarı yakaladım şimdiye kadar ki 15 kariyerimde 3-6 ay arasında kovuldum.Bence gayet başarılıyım :D :D Şaka bir yana en sonunda cidden patladım size bir danışayım dedim var mı bunun bi çaresi ilgili başlıkları okudum ama dağınık bayağı toplarsanız memnun olurum kıscası :s7::s7::s7:

amorti
21.Aralık.2013, 01:14
Evet beyler gerçekten istikrarı yakaladım şimdiye kadar ki 15 kariyerimde 3-6 ay arasında kovuldum.Bence gayet başarılıyım :D :D Şaka bir yana en sonunda cidden patladım size bir danışayım dedim var mı bunun bi çaresi ilgili başlıkları okudum ama dağınık bayağı toplarsanız memnun olurum kıscası :s7::s7::s7:

Bu kadar cok kariyerde kovulmak hakkaten basari :icon_biggrin:

Bence "kazanamiyorsaniz yenilmeyin", bu mantaliteyle once ligde tutunmaya calisip ilerleyen yillarda da yatirim yaparak takimi yukarilara tasimaya calisin.

Bir de; bu kadar kisa surede kovuldugunuza gore hep ust sinif takimlarin basina geciyorsunuz diye dusunuyorum, daha dusuk hedefleri olan takimlara yakin olun. Onlarin beklentisi dusuk oldugundan tahammulleri daha yuksek :icon_wink:

Katusha
21.Aralık.2013, 01:36
Bu kadar cok kariyerde kovulmak hakkaten basari :icon_biggrin:

Bence "kazanamiyorsaniz yenilmeyin", bu mantaliteyle once ligde tutunmaya calisip ilerleyen yillarda da yatirim yaparak takimi yukarilara tasimaya calisin.

Bir de; bu kadar kisa surede kovuldugunuza gore hep ust sinif takimlarin basina geciyorsunuz diye dusunuyorum, daha dusuk hedefleri olan takimlara yakin olun. Onlarin beklentisi dusuk oldugundan tahammulleri daha yuksek :icon_wink:

Acemi değilim cm 03-04ten beri her oyunu oynadım fm12 dahil her oyunda bir kariyer açınca en az 4-5 sene oynardım en sonunda kazanılmadık kupa bırakmazdım o kariyerde bunu da hem büyük hem küçük takımlarla yapardım.Geçen seneki oyunda hiç şampiyonlar ligi kazanamadım mesela 6 kez final 16 kez yarı finalden döndüm.Bu sene ise yine her türlü takımı denedim.Galatasaray,AZ,Juventus,Atletico Madrid,Frankfurt,Valladolid,Konyaspor,Dover... daha da var ama bir türlü dikiş tutturamıyorum.

TeNaciOUS MidFieLdeR
21.Aralık.2013, 01:53
yalniz eski seriler itiraf edelim ki daha kolaydi. belli bir yerden sonra hele otomatige bagliyordun. bug taktikler vardi. simdiki seri biraz daha zorluyor, daha fazla detaya onem vermek zorundasin. zorlasmasini isteyen de biz oynayanlardik zaten, sikayet etmemeliyiz bence bu durumdan. ayrica kume dusmek de ayri bir zevk, tabi baskan buna izin verirse :D

CocukMenajer
21.Aralık.2013, 12:13
Seçtiğintakımlardan Galatasaray ile şuan oynuyorum gayet iyi gidiyor işler.Konyasporla ŞL almıştım 6.sezonda ilk 2sezon ligde 15.olmuştum

Katusha
21.Aralık.2013, 17:10
Bu oyunun daha zor olduğunu kabul ediyorum ve bundan şikayet etmiyorum ama o kadar denemenin hepsinde başarısız olmak çok canımı sıkıyor ve hala asıl soruma cevap alamadım

sentugo
21.Aralık.2013, 17:27
Yönetim beklentilerini düşürmeyi deneyebilirsin.