PDA

View Full Version : Stadyum İptal Edildi

HeracLes
21.Aralık.2013, 21:50
Merhaba arkadaşlar, Torino'yu yönetiyorum. Oyunun başında yönetimden yeni bir stadyum istemiştim. Onlar da kabul etmişti. 1-1,5 yıl kadar planlama aşamasında yazıyordu daha sonra belediyeden imar izni çıkmadı gibi bir mesaj geldi. Fazla takmayıp nasıl olsa 1 ay sonra tekrar isterim dedim ama üzerinden kaç yıl geçti 2013'te istedim stadı 2015'e gireceğiz hala aynı yazı duruyor. Bu stadı hiç yaptıramayacak mıyım ? İlk zamanlar finansım çok da iyi değildi ama eksi de değildi. Şu an finansım gayet iyi. Sanıyorum sadece İtalya'da yaşanan bir şey bu. Daha önce hiç başıma gelmemişti.

http://i.imgur.com/DjlrNJq.jpg

CeNTeR_TR
21.Aralık.2013, 21:55
2013 de benim de başıma geldi.

İmar izni çıkmayınca daha da yaptıramıyoruz büyük ihtimalle.

HeracLes
21.Aralık.2013, 22:06
2013 de benim de başıma geldi.

İmar izni çıkmayınca daha da yaptıramıyoruz büyük ihtimalle.

O zaman geriye sadece stad satın almak kaldı :) Giuseppe Meazza'yı satarlar mı ki ? Gerçi konum farkı var :p

barahir
21.Aralık.2013, 22:52
Stad satin alma olayi oyle olmuyor :) bulundugun stadi satin alip onu buyultebiliyosun. O yontemi deneyebilirsin.

HeracLes
22.Aralık.2013, 18:17
Stad satin alma olayi oyle olmuyor :) bulundugun stadi satin alip onu buyultebiliyosun. O yontemi deneyebilirsin.

İyi ya o seçenek hiç açılmıyor ki. 2 yıldır kapalı stadyum alımı onu da mı yasakladılar arkadaş ben geleceği düşünüyorum adamlar elbirliğiyle biz böyle iyiyiz diyor yahu.

3842
24.Aralık.2013, 01:40
Stad kulübündür zaten o zaman :D

HeracLes
25.Aralık.2013, 22:01
Stad kulübündür zaten o zaman :D

Değil, yıllık 250 bin kira ödeniyor.