PDA

View Full Version : TSL Anadolu takimlariyla yarismak

KanaKe
23.Aralık.2013, 11:48
Beyler bu olay sadece benim basimami geliyor yoksa sizdede böylemi, hemen hemen her FM serisinde ayni olay oluyor 2. sezondan sonra sadece anadolu takimlari ile kapisiyorum sampiyonluk icin... BJK ve GS ilk 10 a zar zor giriyor Trabzon ise kümede kalmaya oynuyor... Her seride ayni olay artik can sIkmaya basladi bir cözüm bulunmasi lazim bu duruma...

pusathan01
23.Aralık.2013, 12:08
Ben şuanda Kasımpaşa ve Fenerbahçe ile yarışıyorum 1 puan farkla Kasımpaşanın arkasındayım.

Not: İlk sezonumdayım ve nisan ayındayım.

cimbom2634
23.Aralık.2013, 12:55
Bende de durum aynı sekilde, Galatasaray'la oynuyorum ve durum gördüğünüz gibi rezalet. Hiçbir rekabet ortamı yok gidip enteresan adamları transfer ediyorlar anlamadım gitti..

http://imageshack.com/a/img594/4569/cs81.png

zazanas
23.Aralık.2013, 13:44
Türkiye ligi çok sıkıntı veriyor. Rekabet çekişme hiçbir şey yok. Galatasarayla oynadım hermaçı tatile çıktım. Sadece Avrupa maçlarını oynadım . Keşke devre arası yaması ile biraz olsun düzeltseler.

ErayG
23.Aralık.2013, 15:08
Benim kariyerde de Trabzonspor küme düşmüştü. Hatta PTT 1. ligte de düşme potasındaydı. Bende de büyük takımlardan yarıştığım pek kimse kalmamıştı. Sonra sıkılıp, başka kariyer açmıştım.

ismaelbouzid
23.Aralık.2013, 16:25
Aynı sorun bende de oluyor 2.sezonda resmen antalyayla kasımpaşa ile şampiyonluk savaşı veriyorum

CeNTeR_TR
23.Aralık.2013, 16:32
Biraz oyunu savunuyor gibi olacağım ama ihtimaller arasında şu da var.

Büyük takımlar genelde yabancı oyuncuları iyi tutarak hep ligimizde söz sahibi oldular bu zamana kadar.Oyunda ise yabancı sayısı 5 e düşüyor.Bu süreç içerisinde de Türk oyuncuları almak zorlaşıyor fiyat olarak.Dolayısıyla Anadolu'da olan Türk oyuncular potansiyellerine kendi takımlarında ulaşıyorlar ve bu onlarında yarışlara ortak olmasına sebebiyet veriyor.

Tabi bu bi ihtimal.Ama benim oynadığım kariyer de 4.senem ve Şampiyonluk adayları genelde hep büyük takımlar oldu.

1.Sezon : Galatsaray Beşiktaş Fenerbahçe Trabzonspor Bursaspor

2.Sezon : Galatasaray Fenerbahçe Bursaspor Sivasspor Kayserispor

3.Sezon : Beşiktaş Fenerbahçe ( Biz Samsunspor ) Trabzonspor Galatasaray

KanaKe
23.Aralık.2013, 16:33
bir cözüm bulunmasi lazim artik bu duruma her seride ayni olay.. arkadasin dedigi gibi bende tatile cikiyorum bir dönem sonra.. sirf avrupa maclarini oynuyorum tatile cikamama ragmen rekabet yok takim tikir tikir oynuyor.

@CeNTeR_TR

Senin dedigin durumda var tabi fakat her seride böyle bu... bu seride 2. sezondan sonra rekabet yok oluyor gecen serilerde 3. 4. sezondan sonra oluyordu.. birde su durum var büyük kulüpler abuk subuk yabancilar transfer ediyor ve ellerindeki yabancilari teklif gelir gelmez satiyorlar...

ErayG
23.Aralık.2013, 17:45
bir cözüm bulunmasi lazim artik bu duruma her seride ayni olay.. arkadasin dedigi gibi bende tatile cikiyorum bir dönem sonra.. sirf avrupa maclarini oynuyorum tatile cikamama ragmen rekabet yok takim tikir tikir oynuyor.

@CeNTeR_TR

Senin dedigin durumda var tabi fakat her seride böyle bu... bu seride 2. sezondan sonra rekabet yok oluyor gecen serilerde 3. 4. sezondan sonra oluyordu.. birde su durum var büyük kulüpler abuk subuk yabancilar transfer ediyor ve ellerindeki yabancilari teklif gelir gelmez satiyorlar...

Serinin bu seneki oyununda büyük kulüpler büyük bir borcun altında başlıyor. Oyuncu sattıklarında bir kısmı borca, bir kısmı kasaya, kalan bir kısım da transfer bütçesine aktarılıyor. Haliyle sattıkları oyuncu kadar kaliteli oyuncu almaları zorlaşıyor

tevez15
23.Aralık.2013, 19:19
özellikle fenerbahçeyi çok kötü yapmışlar fenerbahçe avrupaya gidemiyo acayip acayip adamlar transfer ediyolar bence yapay zeka çok kötü fener bi sene kötüyse öbür sene en az 30 milyon $ transfer yapıp seneye mutlaka iyi bi kadro kurar gerçekte

KanaKe
23.Aralık.2013, 19:23
özellikle fenerbahçeyi çok kötü yapmışlar fenerbahçe avrupaya gidemiyo acayip acayip adamlar transfer ediyolar bence yapay zeka çok kötü fener bi sene kötüyse öbür sene en az 30 milyon $ transfer yapıp seneye mutlaka iyi bi kadro kurar gerçekte

bu söyledigin sadece fener icin gecerli degil 3 büyük kulübümüz ne kadar borc icinde olursa olsun bi sekilde transfer kaynagi yaratirlar... dogrusunu söylemek gerekirse ben oyunda sirf türkiye liginde oynuyorum diger ligler sarmiyor dolayisi ile önümüzdeki seridede bu durum düzelmezse dahada satin almam bu oyunu her yil 30€ verip steam key satin aliyorum almanyada resmi olarak satilmadigi icin oyun.. 30€ ya ps3 e su an en az 2 tane saglam oyun almistim hazir yilbasi iken amazonda öyle indirimler varki..

CocukMenajer
23.Aralık.2013, 19:53
Katılıyorum diğer lilglerde beni sarmadığı için STSL yi tercih eden biri olarak ligin saçma olduğunu düşünüyorum.

himone
23.Aralık.2013, 21:54
Bende GS iyi transferler yapıyor ama başarılı olamıyor. Asıl sorun kadrodaki oyuncu sayısı, takımlarda 15-16 oyuncu oluyor genellikle. Ben 5 sezon bitirdim sadece 1 sene BJK ile yarıştım. Diğer sezonlar Bursa, Gençlerbirliği, Antalya ve Eskişehir ile oldu. Hatta Bursa ve Eskişehir itibar olarak GS, BJK ve TS'u geçmiş durumda. Türkiye ligi gerçekten çok sıkıcı, ne olursa olsun sene sonunda şampiyon olacağımı biliyorum.

3842
24.Aralık.2013, 01:27
Benim oyunlarımda Türkiye'de ilk sezonlar ligde başarılı olan ordan yürüyor gidiyor, diğerleri yavaş yavaş dökülmeye başlıyor. Henüz Türkiye liginde oynamadım bu seride ama son oyunumda Galatasaray 2. sezon Avrupa Ligi'ni kazandı Beşitaş 3 sene üst üste şampiyon oldu.

pusathan01
25.Aralık.2013, 11:17
Birinci sezonumdayım ve son maç lar öncesi puan durumu ve son maçlar aşağıdadır.

http://u1312.hizliresim.com/1j/t/vvgxd.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://u1312.hizliresim.com/1j/t/vvgxp.png (http://bit.ly/c25MCx)