PDA

View Full Version : Oyunu Başarılı Bulanlar

GaNgStaLoVe
23.Aralık.2013, 22:10
evet arkadaslar konunun basligindan da anlasilacagi gibi , ben oyundan tam performans aliyorum oldukca basarili ve gercekci , sakatliklardan ,taktiklerden,mac motorundan , fiksturden hicbir sekilde sikayetim yok diyenlerler varsa goruslerinizi dinleyelim

ardaskoc
23.Aralık.2013, 23:17
Ben oyunu "oyun" olarak gördüğüm için başarılı buluyorum. Ne abartılı sakatlık problemi yaşadım, ne taktik sorunum oldu. Kalecimin çok saçma hatasıyla şu ana kadar sadece 1 gol yedim. Tek sorun korner bug'ı. Ancak yediğimden fazla attığım için pek fazla önemsemiyorum. :) Maç motorunda da tamamen düzelme beklemediğimden dolayı beklentilerimi gayet karşıladı...

3842
24.Aralık.2013, 01:22
Bence oyun başarılı. son güncellemeyle oyun daha da başarılı hale gelmiş. Ve evet sonuçta bu bir oyun :)

swindontown
24.Aralık.2013, 01:41
Oyun bence de başarılı olmuş özellikte maç motorundaki bir kaç saçmalık dışındaki yeni ayrıntılar çok hoşuma gitti

Mesela yağmurlu havalarda oynanan maçlar daha gerçekçi olmus.Formalar çamurdan geçilmiyor ayrıca çoğu oyuncular zeminin azizliğine uğruyor.Oyuncu tepkileri daha gerçekçi...

Gncl1905
24.Aralık.2013, 02:06
Eskisi gibi işte, pek farkı yok :) Hatalar her zamanki gibi var ama bu serinin en kötü oyunu diyeceğim bir oyun değil. 14.1.3 yaması berbattı, sırf eleştiri yazmak için kaç yıl sonra SI forumlarına üye oldum ancak 14.1.4, 14.2 oynanıyor yani problem yok. Şimdilik çok da zamanım olmadı ama oynadığım 1 sezonda eskisi kadar zevk aldım.

Yine de %100 mükemmeliyet beklememek lazım tabi. Birkaç ay kaydetmeden ilerledim sonra oyun hata verip kapandı mesela, bir daha açmadım :D Çok saçma fikstürler de ortaya çıkabiliyor. Pazar lig maçı oynayıp salı günü ŞL maçı yaptığım oldu. Ancak dediğim gibi %100 aramıyorum. Geçen yıllardaki kadar oynayabiliyor muyum? Evet, problem yok benim için. Sakatlık, taktik falan problemi de yaşamadım, kornerler de aşırı göze batmıyor bende en azından 14.1.3 kadar değil.

Homer J.S
24.Aralık.2013, 02:33
Ben başarılı buluyorum şahsen. Şu ana kadar ki en zevkli Galatasaray kariyerlerimden birini yapıyorum. Puan durumu da Kasımpaşa dışında gerçeğe yakın.

http://oi41.tinypic.com/rmvfia.jpg

pusathan01
24.Aralık.2013, 10:29
Benim açımdan da sıkıntı yok. Bir tek Galatasaray'a taktik ayarlamada sorun yaşadım ama onuda çözdüm. Chaves de ise son 3 maça kadar öyle ahım şahım sakatlık yaşamadım. Bir tek Nuno Gomezin 7 ay lık bir ayak kırılması hariç sıkıntı yoktu.Ama son 2 maçtır kadro kuramıyorum sakatlıklardan. Neyseki Portekiz ikinci ligini kazanmayı garantilemişdim. Ondan dolayı dert etmiyorum.

Korner gollerine gelince iki takımımda da ne ben gol atabiliyorum nede gol yiyorum.

ErayG
24.Aralık.2013, 15:58
Oyunun bazı sorunları var ama yediğimden fazlasını attığım sürece pek sorun değil etmiyorum

CocukMenajer
24.Aralık.2013, 18:13
Oyun başarılı bence eski serilerde bazı oyuncular başarılıda olsak gelmek istemiyorlardı.

wolfson
24.Aralık.2013, 19:14
En çok şikayet edenlerdenim sitede ancak ben de beğendim. Daha iyi olmasını istediğim için sanırım bu şikayetler.

GaNgStaLoVe
24.Aralık.2013, 19:29
En çok şikayet edenlerdenim sitede ancak ben de beğendim. Daha iyi olmasını istediğim için sanırım bu şikayetler.

aynen size katiliyorum , oyundan daha cok seyler bekliyoruz ki buda oyuna ne kadar hakim oldugumuzu gosteriyor ve oyunla tamamen butunlesiyoruz.. Hayallerimizi en azindan oyunda olsa gerceklestiriyoruz yeteneklerimizi sergiliyoruz bunlar guzel bisey bence

CocukMenajer
24.Aralık.2013, 20:06
aynen size katiliyorum , oyundan daha cok seyler bekliyoruz ki buda oyuna ne kadar hakim oldugumuzu gosteriyor ve oyunla tamamen butunlesiyoruz.. Hayallerimizi en azindan oyunda olsa gerceklestiriyoruz yeteneklerimizi sergiliyoruz bunlar guzel bisey bence
Katılıyorum.

medievil
24.Aralık.2013, 20:23
fm 12-13 de ara vermiş biri olarak fm14 gayet başarılı.

xthexserhat
24.Aralık.2013, 20:34
Sakatlık problemi hariç başarılı :)

himone
24.Aralık.2013, 21:27
FM'yi sadece son 2 yıldır orijinal alıyorum. Geçen sene Mart ayına kadar oynamamıştım, sonra da aldığıma pişman oldum zaten. Bu sene ise beta sürümünde başladığım kariyerime devam ediyorum ve gayet severek oynuyorum. ufak tefek sorunlar dışında gayet başarılı bir oyun bence, normalde hafta içi dizi-film izler hafta sonu oyun oynardım ama bu oyun bana hafta içi bile kendini oynattırıyor. Belki de çok vaktim olmadığı için oyun zevkli geliyordur, eskisi kadar çok oynasaydım bu kadar zevk almayabilirdim.

xwerswoodx
25.Aralık.2013, 02:48
Ben oyuncu gözlemlemeyi, aramayı ve bulmayı severim, aslında Scout görevi yapabilseydik eğer oyunda ben daha çok zevk alıcaktım, ama şu ana kadar beklentilerimi karşıladı yeterince

GaNgStaLoVe
04.Mart.2014, 20:49
14.3 güncellemesi ile oyunu daha da çok sevmeye başladım , sizde durum nasıl

rammstein7
05.Mart.2014, 01:58
Zevkli, zor, güzel bir oyun olmuş. Diğer sürüm çok kolaydı. Zaten bu bir oyun. hatasıda olsa oynarım olmasada oynarım :D

bojan54
05.Mart.2014, 02:46
Bencede oyun çok güzel sakatlıklar çileden çıkartıyor tam form tutmuş oyuncun kesin gidiyor 4 ay sinir bozucu bir durum o yüzden frmte kulalnıyorum..4 haftadan fazla sakatlanan oyuncuları kaldırıyorum daha zevkli olmaya başladı :D

Zorluğa gelince çok zevkli olmuş her maç farklı şeyler deniyorum önceden 1 taktik ile 5 sezon geçirirdik :D

cklnc
05.Mart.2014, 19:29
hiç yoktan iyidir :)

bhll
05.Mart.2014, 21:22
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi misali işte=)