PDA

View Full Version : Kiralama Teklifi

xwerswoodx
31.Aralık.2013, 04:07
Arkadaşlar ben kiralama teklifi yapamıyorum, nedense teklif önerme butonu hep kapalı ve üzerine gitsemde nedenini yazmıyor, aynı sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Nedense her oyuncuda böyle yani, oyuncunun istemesi ile bağlı değildir diye düşünüyorum

http://u1312.hizliresim.com/1j/z/w1wgj.png

benzema35
31.Aralık.2013, 04:20
Dostum bende bunu bir kaç kere yaşadım , doğrumu bilmiyorum ama bak orada lazio oyuncunun kiralık gitmesini istemiyor diyor , bu seride kulüp kiralamak istemedikten sonra teklif veremiyoruz galiba .

xwerswoodx
31.Aralık.2013, 04:22
Dostum bende bunu bir kaç kere yaşadım , doğrumu bilmiyorum ama bak orada lazio oyuncunun kiralık gitmesini istemiyor diyor , bu seride kulüp kiralamak istemedikten sonra teklif veremiyoruz galiba .

Evet ancak oyuncu kiralama listesinde, orasıda saçma bir olay, kiralamak istemiyorsa neden kiralık listesine koyuyor gibi soru sormuyor değil insan :) :icon_redface:

benzema35
31.Aralık.2013, 04:23
Evet ancak oyuncu kiralama listesinde, orasıda saçma bir olay, kiralamak istemiyorsa neden kiralık listesine koyuyor gibi soru sormuyor değil insan :) :icon_redface:

Aynen ya bende tam mantığını çözemedim bu kiralık olayının bu sene :D

xwerswoodx
31.Aralık.2013, 04:26
Aynen ya bende tam mantığını çözemedim bu kiralık olayının bu sene :D

Sanırım bizim takımın kötü olmasından dolayı bize kiralamak istemiyor, büyük takımlara istiyor heralde ama en azından kırmızı renkle yada belli olacak şekilde olsa bizde rahat anlayabilirdik, böyle insan anlayamıyor malesef

benzema35
31.Aralık.2013, 04:28
Sanırım bizim takımın kötü olmasından dolayı bize kiralamak istemiyor, büyük takımlara istiyor heralde ama en azından kırmızı renkle yada belli olacak şekilde olsa bizde rahat anlayabilirdik, böyle insan anlayamıyor malesef

Valla oda olabilir ama çıkar herhalde bizi de aydınlatacak birisi :)

xthexserhat
31.Aralık.2013, 04:30
Kardeş takım küçük olduğundan dolayı kabul etmiyorlar ben de Türkiye de alt liglerdeyken çok sıkıntı çekmiştim. Adamlar oyuncularını daha iyi takımlara kiralık vermek istiyorlar. Bence mantıklı birşey ama bizim için kötü oluyor :zuhaha

xthexserhat
31.Aralık.2013, 04:32
San marino liglerini açmak için kendin mi yama yaptın yoksa hazır bir yama mı kullanıyorsun? Eğer mümkünse bana da gönderebilir misin ?

LifeYourself
31.Aralık.2013, 05:33
Sana vermek istemiyor.Mesela normalde senin liginin takımlarından birinden oyuncu kiralamaya çalış bölgesel rakiplere kiralamak istemez der.
Yada düşük kalibreli bir kulüpsen seni küçük görüyorlardır.Bir yararı olmayacağını düşünüyorlardır kiranın.Sonuçta pişmesi için gönderiyorlar.

xwerswoodx
31.Aralık.2013, 05:48
Valla oda olabilir ama çıkar herhalde bizi de aydınlatacak birisi :)

Kardeş takım küçük olduğundan dolayı kabul etmiyorlar ben de Türkiye de alt liglerdeyken çok sıkıntı çekmiştim. Adamlar oyuncularını daha iyi takımlara kiralık vermek istiyorlar. Bence mantıklı birşey ama bizim için kötü oluyor :zuhaha

Sana vermek istemiyor.Mesela normalde senin liginin takımlarından birinden oyuncu kiralamaya çalış bölgesel rakiplere kiralamak istemez der.
Yada düşük kalibreli bir kulüpsen seni küçük görüyorlardır.Bir yararı olmayacağını düşünüyorlardır kiranın.Sonuçta pişmesi için gönderiyorlar.

Aynen dediğiniz gibi sadece kiralamak istemedikleri içinmiş, ama daha önce daha iyi oyuncularla birlikte oynamasını istiyor diye bahane gösteriyorlardı anlayabiliyordum ama kiralama listesinde olup kiralamak istemiyor dendiği zaman insan şaşırıyor :) Ama küçük bir takımdan kiralamayı denedim oldu, yani dediğiniz gibi kiralamak istemediği için, ayrıca bir de kiralama listesinde olmayınca oyuncu kiralama teklifi gönderememek gibi bir durum var, ama bende aynı durum olunca bilgisayarın gönderebilmesi adaletsizlik olmuş malesef...

San marino liglerini açmak için kendin mi yama yaptın yoksa hazır bir yama mı kullanıyorsun? Eğer mümkünse bana da gönderebilir misin ?

Tabi; :)
http://www.neoseeker.com/forums/63532/t1928807-san-marino-national-team-league/

xthexserhat
31.Aralık.2013, 14:53
Tabi; :)
http://www.neoseeker.com/forums/63532/t1928807-san-marino-national-team-league/

Çok sağol kardeşim :)

LifeYourself
31.Aralık.2013, 15:59
O kiralik isteme durumu bir oyuncuyu transfer listesine aldığınızda olması lazım.Onun sebebide şu bilgisayar kendi bir adamı satmaya kalktığında kiralik opsiyonunuda açıyor.Aynısını sizde de açık olarak düşünüp satın almak yerine kiralayabilir miyiz diye soruyorlar.
Yoksa kiralama ile ilgili bir kural koymadığınız kenarda duran adamınıza birilerinin kiralik teklif edememesi lazım.En azından benim başıma gelmedi.

Rind-i Şeyda
31.Aralık.2013, 16:01
Herkes bir şey söylüyor ama nedeni gayet açık:

"Lazio, Enrique Zavoli'yi üst düzey kaliteli oyuncularla oynatmayı tercih eder."

diye not düşülmüş ekrana. Kulüp oyuncusunu daha iyi liglerde daha iyi oyuncularla oynatmak isteyebilir.

BaGa TaRKaN
31.Aralık.2013, 16:08
Ama Şöyle Bir Şey Var Adamın Kadro Kaliteli ve Popülerliği de Belli Bir Seviyede Ayrıca Ş.L Şampiyonluğuna Oynayan Bir Kulübe Kiralamayacak da Kime Kiralanacak ?

Oyunun Şöyle Bir Kötü Özelliği Var;

Alt Liglerden En Yüksek Seviyeye Yükselttiğiniz Takımları Oyun Hiçbir Zaman Başlangıçtaki Büyük Takımlardan Daha Aşağıda Görüyor Takımınızı

benzema35
31.Aralık.2013, 17:41
O zaman alt liglerden aldığımız takımlarla kiralık oyuncu alamayacağız büyüklerden , belki pilot kulübü olursak o zaman gönderebilirler mi acaba ?

xthexserhat
31.Aralık.2013, 17:42
O zaman alt liglerden aldığımız takımlarla kiralık oyuncu alamayacağız büyüklerden , belki pilot kulübü olursak o zaman gönderebilirler mi acaba ?

Pilot kulüp olduğun zaman sana kiralayabileceğin oyuncuların listesini gönderiyorlar zaten :)

benzema35
31.Aralık.2013, 17:44
Pilot kulüp olduğun zaman sana kiralayabileceğin oyuncuların listesini gönderiyorlar zaten :)

Geçen denedim liste falan gelmedi ya , yada geldi ise de ben görmedim :)

LifeYourself
31.Aralık.2013, 18:19
Geçen denedim liste falan gelmedi ya , yada geldi ise de ben görmedim :)

Sebebsizce güldüm.Bize öyle bir bilgi ulaşmadı :zuhaha

xwerswoodx
01.Ocak.2014, 06:43
Çok sağol kardeşim :)
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Herkes bir şey söylüyor ama nedeni gayet açık:

"Lazio, Enrique Zavoli'yi üst düzey kaliteli oyuncularla oynatmayı tercih eder."

diye not düşülmüş ekrana. Kulüp oyuncusunu daha iyi liglerde daha iyi oyuncularla oynatmak isteyebilir.

Ama Şöyle Bir Şey Var Adamın Kadro Kaliteli ve Popülerliği de Belli Bir Seviyede Ayrıca Ş.L Şampiyonluğuna Oynayan Bir Kulübe Kiralamayacak da Kime Kiralanacak ?

Oyunun Şöyle Bir Kötü Özelliği Var;

Alt Liglerden En Yüksek Seviyeye Yükselttiğiniz Takımları Oyun Hiçbir Zaman Başlangıçtaki Büyük Takımlardan Daha Aşağıda Görüyor Takımınızı

Aynen bende böyle düşünüyorum, geçen sezonu bayağı bir puan farkla 1. bitirmişiz, şampiyonlar liginde Sırbistan devi Partizanı 6-1, Bosna-Hersek devi Zeljeznicar'ı 8-1 ile geçmişiz, Yunan devi Olimpiakos ile evimizde tüm oyunun kontrolü bizde olmasına rağmen şansız bir şekilde 1-1 ile ayrılmışız, Avrupa Liginde gruplara kalmışız. (Bu takımlar bizden göre 2, 3 itibar daha fazla.) Belli ki geleceğe yönelik iyi transferler yapmışız ki bu takım oynuyor, alacağım oyuncunun benim takıma göre potansiyeli 3,5 yıldız yani en iyi oyuncularım arasında yedek olur ancak, zaten kiralık istememin nedenide o, bide tabi avrupa için yerli oyuncu istediği için. Yıldızımız 1 olabilir ama takımdaki oyuncular o kadar kötü değiller. Potansiyel olarak bana bile 3,5 yıldız veren oyuncu daha iyi bir takıma 1 yıldız anca verir. Lazio ne bekliyor, oyuncusunu Barcelona'nın falan kiralamasını mı? Bir ayar yapılmış, onuda tam yapamamışlar... Ayrıca teklifi engellemenin manası yok, biz teklifi yaparız, Lazio daha iyi oyuncularla oynatmak istiyorum diye reddeder, teklif gönderememek nedir yahu...

http://i.imgur.com/doCiJtg.png