PDA

View Full Version : Duran Top Organizasyonları

wladcas
31.Aralık.2013, 19:05
Evet arkadaşlar 14.2 için leblebi gibi gol atarsın hadi o kadar abartmayalım yine de ciddi miktarda gol gelir dediğiniz taktik varmı duran toplar için korner ve serbest vuruş yani ?
Varsa ve paylaşırsanız sevinirim 14.1.4'te uzak direğe yapıyordum ve stoperim Markoviç sezonu 19 golle noktalamıştı son sürüm için halen çözemedim çok azaldı gol sayıları.

xthexserhat
31.Aralık.2013, 19:15
Kornerleri en iyi kullanana attırıyorum ve karışık at diyorum.
Hücum duran toplarını uzun kullandırıyorum karambol çok oluyor ve genelde golle sonuçlanıyor.
Taçları da uzun kullandırıp uzun bir oyuncuyu ceza sahası içine yönlediriyorum yine aynen karambol ve genellikle golle sonuçlanan pozisyonlar :):) Bu sezon 3 stoperim bu sayede 13 gol attılar 16 maçta ve tabi bazen orta saha oyuncuları da atıyor bu pozisyonlarda. 14.2 de karambol olduğu için bu şekilde kullanıyorum yoksa hiç tarzım değil bunlar :zuhaha

Mirif
31.Aralık.2013, 19:16
Herkes kendi oyun stiline göre taktik yaratmalı bence :)

nedimtarakci
29.Ocak.2014, 17:16
Cornerler candır.

William Rookwood
30.Ocak.2014, 13:56
Default olarak belirlememe rağmen stoperim 7 gol attı. Yani hiç bir şey yapmasan bile gol atıyorlar.

Zafonte
30.Ocak.2014, 14:17
abi çok uzun ve güçlü Bi topçun varsa dik kalecinin dibine onu. Kornerleri de altıpasa yolla. O herif vuramasa da karambol oluyor. Ben de 1.98lik Bi zenci var bu şekilde duran toplarda etkili oluyorum

aytekin79
15.Şubat.2014, 02:26
Duran topları defaultta bırakmış olmama rağmen 28 tane gol attı takım ligde , ligde attığımız toplam gol sayısı 90 .Ayrıca stoperlerin toplam gol sayısı 20 civarı. İşin özü iyi korner kullanan oyuncun ve iyi kafacı stoperin ile kornerden ayar yapmadan da çok gol atılabiliyoruz bu seride, gördüğümü söylüyorum

Tapatalk'tan gönderilmiştir

mwaru
18.Şubat.2014, 15:52
Ben de default olarak seçiyordum fakat fazla gol attıktan sonra bunu misillemeye çalıştım. Egemen sezonun ilk haftalarında gol kralıydı.

rexpo1994
21.Şubat.2014, 23:41
Yakın direğe açtırıyorum. Ben bir uzun oyuncumu yakın direkte dur,diğer uzun oyuncumu yakın direğe hücum.bir başka oyuncumuda uzak direkte dur yapıyorum diğerleri ilerde kısa bitiriş için bekle alanın dışında bekle falan önemli değil. İşe yarıyor sende de yarayacaktır.