PDA

View Full Version : FM 2014 - Regen (Youth Intake) Tarihleri

xwerswoodx
03.Ocak.2014, 09:40
Geçen senelere nazaran bu senede bazı değişiklikler oldu, ancak internette geçen bir çok tarihin hatalı olması veya çok az bilginin olmasının neticesinde kendi araştırmalarıma dayanan (oyun içerisinden) tarihleri birazdan yazacağım.

Belirtmek isterim ki bazı yıllar tarihler 1 gün öne alındığı için yanlış yazabilme ihtimalimde var, ancak oyunda tarihler 29 çeken yıllarda 1 gün geriye gittiğinden 8 ekimde çıkanlar 7 ekimde çıkabilir, dikkat etmeniz gerekir.

Daha önce böyle bir paylaşım olmuştu ama başka siteden alıntı olduğu için ordan devam etmek istemedim. Listeyi zamanla dahada geliştirip tüm takımlar için kesin günleri belirtmeye çalışacağım. Sizde eklerseniz sevinirim tabiki, hataları bildirirseniz inceler ve düzeltirimde :)

FM 2014 Regen (Youth Intake) Tarihleri;
26 Ocak: Kosta Rika, Honduras, El Salvador, Jamaika, Panama, Kanada

22 Şubat: Rusya
23 Şubat: Kıbrıs, Moldova, Bosna Hersek, Gürcistan, Montenegro, Makedonya, Ermenistan, Estonya, Litvanya, Azerbaycan
26 Şubat: Meksika

8 Mart: Hırvatistan, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İsrail, Kuzey İrlanda, İskoçya, İsviçre, Türkiye, San Marino, Galler, Malta
13 Mart: Avusturya, İngiltere
14 Mart: Şili
15 Mart: Ukrayna
17 Mart: Slovakya
18 Mart: Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, İtalya, Polonya, Portekiz
19 Mart: Bulgaristan, Romanya, Slovenya, Uruguay
25 Mart: Hollanda
28 Mart: İspanya, Sırbistan

2 Nisan: Güney Afrika, Hindistan, Arjantin
17 Nisan: Endonezya
19 Nisan: Hong Kong (Çin)

7 Haziran: Paraguay, Ekvador, Bolivya, Venezüella

19 Temmuz: Malezya

13 Ağustos: İzlanda
27 Ağustos: Japonya, Özbekistan, İran, Katar, Tayland, Suudi Arabistan

2 Eylül: İsveç
13 Eylül: Avustralya, Yeni Zellanda
14 Eylül: Güney Kore
19 Eylül: Peru
20 Eylül: İrlanda, Brezilya
25 Eylül: Finlandiya
28 Eylül: Singapur, Kolombiya

1 Ekim: Norveç
3 Ekim: Angola, Cezayir, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Tunus, Mısır, Gana, Nijerya, Fas, Kamerun, Fildişi Sahilleri, Mali, Senegal, Zambia, Gine, Zimbave, Burkina Faso, Gabon, Togo, Cape Verde Adaları, Kenya
8 Ekim: Çin

2 Kasım: Beyaz Rusya

27 Aralık: Amerika Birleşik Devletleri

Bu makale turksportal adı geçmek şartı ile herhangi bir yerde yayınlanabilir. Buradaki tarihlerin tamamı oyundaki tarihlerden belirlenmiştir, hiç bir yerden alıntı değil, veya bakılmamıştır...

GeNç KaRTaL
03.Ocak.2014, 15:36
Paylaşım için teşekkürler.:)

5267
04.Ocak.2014, 17:24
Yararlı bir konu olmuş teşekkürler. :)

xwerswoodx
04.Ocak.2014, 19:46
Paylaşım için teşekkürler.:)
Rica ederim :)

Yararlı bir konu olmuş teşekkürler. :)
Rica ederim, ben teşekkür ederim :)

himone
05.Ocak.2014, 20:40
Teşekkürler elinize sağlık. Karadağ niye Türkçe' ye çevrilmemiş.

xwerswoodx
05.Ocak.2014, 22:37
Bende çevirmeyi düşündüm ama benim oyunumda (ki Türkçe) Montenegro diye geçiyor, şimdi Karadağ diye değiştirsem insanlar anlayamayabilir diye düşündüm

Danger90
06.Ocak.2014, 18:12
eyvallah emeğine sağlık merak ettiğim bi şey var bu regenleri nasıl görebilirim mesela 1 ekimde çine gelen regeni

xwerswoodx
06.Ocak.2014, 20:41
Şöyle açıklayayım,

Dünya > Transferler > Dünya > Genç Girişi yolunu takip edebilirsin. İstersen notlar bölümüne kayıt edip her sene tekrarlanmasını ayarlayabilirsin ancak nedense bende her sene 1 gün kayıyor tarihler muhtemelen 366 çeken yıl kayıt ettiğim için :p

http://i.hizliresim.com/x9vdAZ.png

http://i.hizliresim.com/KgjWvO.png

Not için ise şöyle bir şey yapabilirsin;

http://i.hizliresim.com/xGb0AN.png

himone
11.Ocak.2014, 21:41
Bende çevirmeyi düşündüm ama benim oyunumda (ki Türkçe) Montenegro diye geçiyor, şimdi Karadağ diye değiştirsem insanlar anlayamayabilir diye düşündüm

Aslında ben de onu kastetmiştim, oyunda da Montenegro olarak geçiyor. Çeviri hata paylaşım sayfasına yazmak gerekiyor.

xwerswoodx
12.Ocak.2014, 03:29
UIDine bakılırsa yeniden yaratılmış gibi duruyor, nedeni bu olabilir, muhtemelen Gibraltar falanda türkçeleştirildiğinde oda türkçeleştirilecektir