PDA

View Full Version : FM ile Youtube bağlantı sorunu hk.

pusathan01
04.Ocak.2014, 19:47
Arkadaşlar FM de oyuna girip Tercihler/profil den youtubeye bağlanmak istediğimde e-posta ve şifremi giriyorum ama "hesap bilgileri yanlış olduğundan dolayı bağlantı başarısız oldu " diyor. Bunun çözümünü tüm google aradım epeyi bir yerlere baktım ama hiç bir yerde bu konu hakkında yazı yok.Hatta iki kişi sormuş onlarada bir cevap gelmemiş.Sadece ismi yazdım "@gmail.com" yazısını ekledim çıkardım.Yeni bir hesap açıp onunla denedim. Sonuç yine sıfır. Bu e-posta ve şifre ile normal olarak youtube girebiliyorum ama oyundan deneyince girmiyor.

Aşağıda hatanın ss i mevcut. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

http://i.hizliresim.com/xGn9pN.png

NOT:Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

xwerswoodx
04.Ocak.2014, 20:00
Ben gmailimi yazdığımda gönderebiliyorum oyunla ilgili bir durum yok bilgilerini yanlış giriyorsundur, şifrende türkçe karakter geçiyorsa ingilizce olarak değiştirmeyi dene derim. @gmail.com eklemen lazım giriş yaparken

pusathan01
04.Ocak.2014, 20:04
[email protected]
[email protected]

İkisinide denedim sonuç vermedi. Ki ikisinde de türkçe karakter yok.Zaten gmail olarak girmeyi denedim girmeyince ss aldığım kısımdaki gibi gmail kısmını çıkarıp denedim gene olmadı. En son forumdan bir sorayım dedim. Şimdi 3. mail deniyeceğim.

cimbom2634
04.Ocak.2014, 21:47
Bende forumda bi video paylasmak istemiştim aynı sorun bende de yaşandı normalde tarayıcıdan giriş yapabildigim youtube'a oyun içinden bir türlü bağlantıyı gerçekleştiremiyorum hemde şifrem ve kullanıcı adımı doğru girmeme rağmen..

SacrificeGGTC
04.Ocak.2014, 22:11
Bende yaşadım. :(

xwerswoodx
04.Ocak.2014, 22:14
eğer teamviewer id ni özelden atarsan bakabilirim belki bir çözüm buluruz

SacrificeGGTC
04.Ocak.2014, 22:20
Teamviewer oyun içine giremezsin ama ben öyle biliyorum.

xwerswoodx
04.Ocak.2014, 22:27
Açıkcası hiç denemedim ama girebilmesi gerekiyor diye düşünüyorum, olmama ihtimalide var tabi

egebartu
05.Ocak.2014, 00:01
Teamviewer oyun içine giremezsin ama ben öyle biliyorum.