PDA

View Full Version : Fm 2014 Video Paylaşım Alanı

Walter Sakana
05.Ocak.2014, 20:33
Bu başlık altında maçlarınızdan güzel, ilginç veya enteresan golleri ve pozisyonları paylaşabilirsiniz.

Maçlarınızdaki gol ve pozisyonları nasıl kaydedip paylaşacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki konu başlığından öğrenebilirsiniz:
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=112542

Walter Sakana
05.Ocak.2014, 20:36
Mükemmel Kontra

Orta sahanın gerisinden Lugano'nun yaptığı vuruşta top havada süzülürken "bir bu şekilde gol yemediğimiz kaldı" diye içimden geçiriyordum ki o topun dönüşünde takımım tek toplarla mükemmel bir kontra atağa imza atarak gole ulaştı. Hazırladığımız taktiklerin bu şekilde sahaya yansımasını izlemek müthiş bir keyif gerçekten.

Walter Sakana
08.Ocak.2014, 00:47
Bir kaleci bir maçı anca bu kadar satabilir:

Satılmış Kaleci

Walter Sakana
22.Nisan.2014, 01:48
Dünyanın en iyi takımına ŞL maçında tek paslarla gol atma dersi:

GS-Bayern

BaGa TaRKaN
22.Nisan.2014, 03:13
Ben Bu Başlığı Unutmuştum Usta Geç Bile Kalınmış Hemen Sabitledim

wladcas
07.Eylül.2014, 03:08
Maia PSG savunmasını ipe diziyor

Seçkinn
07.Eylül.2014, 03:56
Seviyorum bu çocuğu :)

Caner'den enfes bir gol daha

Walter Sakana
08.Eylül.2014, 13:49
Seviyorum bu çocuğu :)

Caner'den enfes bir gol daha

:icon_eek: Anlatımda şut mu dedi orta mı?

Seçkinn
08.Eylül.2014, 14:42
:icon_eek: Anlatımda şut mu dedi orta mı?

Bunda orta demedi bende şaşırdım. Çok atıyor böyle gol o kanattan %80-85 orta yapmaktı amacı yazıyor ama memnunum durumdan :icon_smile:

3,5 yıldızlı oyuncunun 5 yıldızlıdan daha iyi olabileceğini bana kanıtlayan adam oldu oyunda.

Walter Sakana
08.Eylül.2014, 14:54
Bunda orta demedi bende şaşırdım. Çok atıyor böyle gol o kanattan %80-85 orta yapmaktı amacı yazıyor ama memnunum durumdan :icon_smile:

3,5 yıldızlı oyuncunun 5 yıldızlıdan daha iyi olabileceğini bana kanıtlayan adam oldu oyunda.

Evet olabiliyor, hatta alttaki başlıkta tartışmıştık bu konu hakkında:
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=121216

Caner'in profilini çok beğeniyorum, Premier ligde takım yönetirken transfer etmiştim kendisini. Tek sıkıntı fazlaca kart görmesiydi ki o birazda oynattığım rolden kaynaklıymış.

Bu tür golleri atmak güzelde yemek pek hoş olmuyor :D

Walter Sakana
10.Eylül.2014, 15:55
Kupada Dortmund deplasmanında rakip ortada hiç pozisyon yokken kendi kalesine gol atıp 1-0 öne geçince "oyun ilk kez bana kıyak geçti" diye duygulandım. Meğer sadece ağzıma bir parmak bal çalmış. Sonradan başıma gelecekler öncesi ufak bir teselliymiş:

Gollere Gel

BaGa TaRKaN
10.Eylül.2014, 15:57
Sende Ne Kadar Bahtısız Bedevisin Usta Yav :uzgun:

Si Bence Sana Özel Yapmış Bu Oyunu :p

Walter Sakana
10.Eylül.2014, 16:01
Sende Ne Kadar Bahtısız Bedevisin Usta Yav :uzgun:

Si Bence Sana Özel Yapmış Bu Oyunu :p

Harbi, SI forumlarında bunlara çemkirmiştim ya, beni delirterek intikam almaya çalışıyorlar herhalde :D

aytekin79
10.Eylül.2014, 16:35
Kupada Dortmund deplasmanında rakip ortada hiç pozisyon yokken kendi kalesine gol atıp 1-0 öne geçince "oyun ilk kez bana kıyak geçti" diye duygulandım. Meğer sadece ağzıma bir parmak bal çalmış. Sonradan başıma gelecekler öncesi ufak bir teselliymiş:

Gollere Gel

Hocam bu videolar montaj diyecem artık :D Bu nasıl bir şanssızlıktır

rexpo1994
12.Eylül.2014, 17:46

Gollere Gel

Keşke izlemeseydim oyundan soğuttu:D