PDA

View Full Version : Oyuncu takası

xthexserhat
07.Ocak.2014, 20:07
Arkadaşlar merak ettiğim bir konu Fm 2014 te oyuncu takas ederek hiç transfer yapamadım. Aranızda takasla transfer yapabilen var mı? Varsa bu konuda yardımlarınızı bekliyorum :):)

ngn
07.Ocak.2014, 21:04
su fmde takas yapabildiğimi hiç hatırlamıyorum. genelde 500k olan adamı 7m dan az satmadıkları gibi değerinin yarısına almayı çalıştıkları için hep. uğraşmıyorum takasla

Mete07
07.Ocak.2014, 21:11
Cardiff'e takasla bir kaç transfer yapmıştım . Celtic'den Joe Ledley'i 2 tane genç oyuncunun bonservisi + Peter Odemwingie'yi 1 yıllık kiralık vererek para ödemeden kadroma katmıştım

himone
07.Ocak.2014, 21:37
Ben takasla oyuncu almak üzereydim, ama takas için önerdiğim oyuncu kulübü reddettiği için yalan oldu. Böyle bir risk de var maalesef. Siz takımla zar zor anlaşıyorsunuz takas için bu sefer de sizin oyuncunuz yamuk yapıyor.

mete14
07.Ocak.2014, 23:24
İnterin başındaydım sezon sonu anderlectteki mitrovici alıcaktım palacio+para ile bitirdim işi :) Bundaki gibi eksik olduğu mevkiye önerirsen kabul ederler.Mesela sağ bekini alırken sendeki beki önerirsen kabul ederler büyük ihtimalle.

azalkmar
08.Ocak.2014, 05:18
Bende city e bir regen verdim +2m e onlardan da bir amc aldım oda regen tabi

Mpower316
08.Ocak.2014, 16:27
lazio benden darmiana bonservis ortaklığı teklifi yaptı bende 250 k artı felipe andersonu istedim kabul ettiler felipe andersenon bonsrvis ortaklığını aldım

xwerswoodx
08.Ocak.2014, 19:21
Man Utd benden bir oyuncumu istemişti şimdi unuttum adını formattan sonra FM13 kariyerim gitti (ağlamak istiyorum aklıma geldi yine :'() her neyse işte bende o zamanlar man utd da regen bir kaleci vardı daha tam gelişmemişti değeride bizim oyuncu civarındaydı ona karşılık bizim oyuncuyu teklif etmiştim, kabul etmişlerdi, onun dışında hep ya oyuncu kabul etmedi ya anlaşamadık takas konusunda