PDA

View Full Version : Karlı Saha & Sarı Top Hakkında

xwerswoodx
08.Ocak.2014, 00:13
Karlı sahayı ve sarı topu kayıtlı oyundan kaldırabilecek biri var mı? Çok sinir bozucu, göremediğim bir maçı yönetmeye çalışıyorum ve yeniliyorum ne atılan golleri görebiliyorum, ne yenilenleri bu kadar sinir bozucu bir şey olamaz yahu, gol kaçırıyoruz nasıl kaçırdık bile göremiyorum

Artul
08.Ocak.2014, 04:24
2D izle öyle maçları sorun kalmaz..

huseyin91
08.Ocak.2014, 06:34
editörden galiba o karlı havadaki top rengini değiştirebiliyodun diye hatırlıyorum.

xwerswoodx
08.Ocak.2014, 10:49
evet başta tarihleri kaldırabiliyoruzda ben unuttum doğal olarak oyunda 2022 ye geldikten sonra insan baştan başlayamıyor, direk data editlemesi yapan varsa geçen sene yapılmıştı çünkü, ama yapan yok sanırım

2D de hiç anlamıyorum oyuncuların nasıl oynadığını diye sevmiyorum pek :p

swindontown
08.Ocak.2014, 11:51
Bende top turuncu oluyor lig maçlarında.(Belarus)

xwerswoodx
08.Ocak.2014, 12:04
Bende sap sarı oluyor, yani hiç bir şey göremiyorum, gözlerimde mi sorun var oyunda mı anlayamadım yani

William Rookwood
08.Ocak.2014, 13:39
Benim başıma hiç gelmedi bu durum, hangi ligde oynuyorsun?

swindontown
08.Ocak.2014, 13:47
Bende sap sarı oluyor, yani hiç bir şey göremiyorum, gözlerimde mi sorun var oyunda mı anlayamadım yani

Sorun büyük ihtimal oyundadır.Yalnız hazırlık maçlarında bende de sarı oluyor resmi maçlarda turuncu oluyor.Sarı olunca elbette görülmüyor gözlerinde sorun yoktur. :)

xwerswoodx
08.Ocak.2014, 19:18
Valla benimki Avrupa Şampiyonlar Ligi maçıydı, CSKA ile kader maçına çıkınca oyunu görememek sinir bozuyor, kimin top kaptırdığını göremiyorum, hata yapsa görmüyorum ki oyundan alayım, biliyorsunuz ki hemen güncellenmiyor ortalama puan bazende çok düşmüyor anlayamıyorum, kötü oynayan adamı 90 dk oynatmak zorunda kalıyorsun yani