PDA

View Full Version : Forma Numaraları

bearyn
08.Ocak.2014, 18:04
Kariyere başlayalı 2 sezon oldu yeni dikkat ettim oyun hiç bana forma numaralarıyla ilgili bir uyarı vermiyor, forma numarası verecek ekrana da ulaşamadım bi türlü. Her maça kafasına göre 1'den 11'e doğru kendi sıralıyor forma numaralarını galiba.

sakary Ali
08.Ocak.2014, 19:11
Hangi ligtesin. Bazı liglerin öyle bir kuralı olabilir.

xwerswoodx
08.Ocak.2014, 19:16
Bazı lig veya organizasyonlarda oynayan oyunculara numaralar otomatik verilir, yani senin seçme şansın yoktur

bearyn
08.Ocak.2014, 19:29
Spor Toto Süper Lig

urwrdskkn
08.Ocak.2014, 19:35
hazırlık maçı oynuyorsan verme ihtimali var ancak lig maçında yaşıyorsan aynı sıkıntıyı oyunun içindeki hatadan kaynaklı

bearyn
08.Ocak.2014, 19:36
hazırlık maçı oynuyorsan verme ihtimali var ancak lig maçında yaşıyorsan aynı sıkıntıyı oyunun içindeki hatadan kaynaklı
Lig, CL, kupa hepsinde kendi veriyor forma numaralarını.

urwrdskkn
08.Ocak.2014, 19:47
Lig, CL, kupa hepsinde kendi veriyor forma numaralarını.

Hata Bildirim Diye Bir Yer Var Oradan Hatanın Durumunu Gösterebilir En Azından Gelecek Yamaya Düzeltilmesi İçin Ricada Bulunabilirsin...

ErayG
08.Ocak.2014, 23:58
FMC mod mu oynuyorsunuz yok normali mi? FMC'de forma numarası seçilmiyor.

bearyn
09.Ocak.2014, 00:00
Nerede acaba hata bildirim kısmı? Bir de benden başkasında olmadı mu bu sorun? Sezon öncesi takım sayfasında forma numaraları kısmı gözüküyor ama tıkladığımda "forma numarası gerektiren bir ligde/turnuvada bulunmuyorsunuz" diyor.

xwerswoodx
09.Ocak.2014, 06:55
yama mı yükledin?

Flammable
09.Ocak.2014, 13:51
Ben de başka birşey soracağım;
Sezon başında ya da yeni transfer yaptığında forma numarası verirken bazı oyuncuların "tercih ettiği numara" lar var bildiğiniz gibi.

Oyuncunun tercih ettiği numarayı vermek ya da istediği numarayı ondan alıp başkasına vermek morale ya da başka birşeye olumlu/olumsuz etki ediyor mu?

bearyn
09.Ocak.2014, 13:54
yama mı yükledin?
Forumdaki yabancı sınırıyla ilgili olan yama var bi tek. O yüzden midir?

xwerswoodx
09.Ocak.2014, 21:07
sanmıyorum onda veritabanı değişikliği yapılmıyor, muhtemelen oyun hatasıdır düzeltilir.

Favori numarası değilse numarasını alman bir şey ifade etmez yani bana etmedi hiç 14 de bilmiyorum daha denemedim hiç

Night_Mare17
09.Ocak.2014, 23:17
Forumdaki yabancı sınırıyla ilgili olan yama var bi tek. O yüzden midir?

sanmıyorum onda veritabanı değişikliği yapılmıyor, muhtemelen oyun hatasıdır düzeltilir.

Favori numarası değilse numarasını alman bir şey ifade etmez yani bana etmedi hiç 14 de bilmiyorum daha denemedim hiç

Bende o yamayı yükledim bende de bu sorun var sorun yamadan kaynaklı.

xwerswoodx
10.Ocak.2014, 12:17
Yamada forma değişimi ile alakalı bir düzenleme yapılmamıştı ama isterseniz bir yapımcısına yazın baksın

Flammable
10.Ocak.2014, 12:59
Ben Galatasaray ile oynarken AB yaması kullandım ve forma numaralarını ben ayarladım hep.Böyle bir sorun olmadı.

xwerswoodx
10.Ocak.2014, 13:03
Bende bir sorun olacağını sanmıyorum yama ile ilgili zaten, ben San Marino liginde forma ayarlıyamıyorum ancak yamayı ben yapmadığım için ayarıda öyle olabilir ama ben hala oyunla alakalı olduğunu düşünüyorum

burak434
11.Ocak.2014, 13:21
Bendede AB yamasını kurunca forma numarası seçilmedi, yamadan kaynaklı büyük ihtimalle.

bearyn
11.Ocak.2014, 17:21
Peki AB yamasına alternatif bir çözüm var mı? Geçen sene kendim yapmıştım editörden Türkiye'yi AB ülkesi yaparak bu sene bulamadım niyeyse editörde.