PDA

View Full Version : Kayıtlı Oyun

Ronaldinho 10
08.Ocak.2014, 19:40
Beyler bir sorum olacak.. Football Manager'i silip oyunu yeniden yüklersem kayıtlı oyunlar da silinir mı? Eğer öyleyse kayıtlı oyunlarımın kopyasını alıp daha sonra tekrar FM dosyasının içine atsam, kaldığım yerden devam edebilir mıyım?

urwrdskkn
08.Ocak.2014, 19:46
Fm Yi Silip tekrar yüklersen Aynı Save'den Devam Edebilirsin...

benzema35
08.Ocak.2014, 19:47
Hatırladığım kadarıyla Kaldırdığın zaman belgelerim de ki dosyalar silinmiyordu .
Sen en iyisi kopyasını al , tekrar attın mı kaldığın yerden devam edebilirsin .

xwerswoodx
09.Ocak.2014, 12:16
Kayıtlı oyunlar silinmez ama yinede garanti olsun diye games içindeki dosyaları yedeklersin, eğer yüklediğin sürüm ile uyumluysa eski kayıtlar devam edebilirsin, ancak yükleyeceksen neden sileceğini söylersen belki silmedende çözüm bulabiliriz sorununa

Ronaldinho 10
09.Ocak.2014, 19:52
Kayıtlı oyunlar silinmez ama yinede garanti olsun diye games içindeki dosyaları yedeklersin, eğer yüklediğin sürüm ile uyumluysa eski kayıtlar devam edebilirsin, ancak yükleyeceksen neden sileceğini söylersen belki silmedende çözüm bulabiliriz sorununa

Sorun aslında 2-3 gün önce FM'yi açarken başladı, laptopun ışıkları yanmaya devam etsede ekran siyah olup öyle kaliyordu. Daha sonra yeniden açmaya çalıştım, power tuşu falan yanıyordu ama ekran siyah kaliyordu.. birkaç kez denedikten sonra açıldı. FM'yi açmadan internette gezerken bir problem oluşmadı sonra oyunu başlattım ve yine aynı sorun ortaya çıktı. Zaten tamire verdim şimdi, orda da tamir edilmesi için oyun silinebilir dediler o yüzden sordum :)

Ronaldinho 10
11.Ocak.2014, 01:24
Bir sorum daha var.. yeni bir bilgisayar aldım diyelim onda da steam'i yükledim. Benim kendi hesabımda FM'in olduğu için FM'yi sadece PC'ye yüklemek zorundayım. Peki aynı steam hesabı olduğu için acaba kayıtlı oyunlarıma devam edebilme şansım var mı?

xwerswoodx
11.Ocak.2014, 10:46
bulut olayı vardı, amacıda buydu zaten nerede olursan ol devam edebilesin diyeydi, ama nasıl kullanılıyor bilmiyorum