PDA

View Full Version : Seri galibiyetler ve mağlubiyetler

caner9292
15.Ocak.2014, 15:12
Merhaba arkadaşlar.Geçen hafta fm2014 alıp oynamaya başladım.Bir süre fenerbahçe takımıyla devam ettim.İlk yarıyı 6 puan önde kapattım.Ancak 2. yarı sürekli anlamsız mağlubiyetler almaya başladım.Taktik aynı sakatlık sorunu yok oyuncuların moral motivasyon seviyeleri iyiydi.Kondisyonlarda sıkıntı yoktu.Ligin dibindeki takımlara da yenilmeye başladım.Bir maçta galatasarayı 6-0 yendim sonraki hafta konyaspora erciyesspora kaybettim.Sezonu zar zor 4. bitirebildim.fm 2005 den beri oynarım bu oyunu ilk defa böyle birşeyle karşılaştım.Oyunu aldığımada pişmanım taktik sistemini bu kadar iğren yapabilirlerdi diye düşünüyorum.

Şimdi bir kariyer daha deneyeceğim.Bundan da aynı şey başıma gelirse silip atacağım oyunu.

fmhastasi
15.Ocak.2014, 15:31
aynen.şuan karabüksporu yönetiyorum akpalayı dırek gonderdım.ilhan parlak ve arkadaşlarına güvendim nitekim 2 macta 6-1 sivas galibiyeti ve 1-0 gaziantep galibiyetiyle başladım ama oynamıyourm cunku bılıyorumkı serı maglubıyetler gelıcek o yuzden oyunu acmıyorum sansa bala yaptı bıseyler bu oyundan bende bısey anlamadım silsen dert silmesende dert kanser eder adamı yapıcak bısey yok bır de o kadar para verdık .

William Rookwood
15.Ocak.2014, 15:55
10 maçtan sonra yapay zeka kullanılan taktiği çözüyor maalesef. Benim önerim iki tane taktik kullanmanız üzerine olur.

wolfson
15.Ocak.2014, 16:07
10 maçtan sonra yapay zeka kullanılan taktiği çözüyor maalesef. Benim önerim iki tane taktik kullanmanız üzerine olur.

Hem de öyle bi çözüyor ki öyle böyle değil. Rakibin bize karşı oynayışı ve doğal olarak da bizim oynayışımız tamamen değişiyor. Ben rakip olurken rakip de ben gibi oynamaya başlıyor :D

William Rookwood
15.Ocak.2014, 16:42
Aslında çok saçma bir sistem. Barcelona, aynı oyun sistemi ile alınmadık kupa bırakmadı ve her ne kadar rakip Barcelona'nın oyununu çözsede önlem alsada ezimetlere müdehale edemedi. Neden mi? Çünkü burada oyuncu kalitesi diye bir şey ortaya çıkıyor. Ben Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi'ni kaldırırken Lig'de 4-5 maç mağlup oluyorsam bu saçmalıktan başka bir şey değil. :)

Bu durumdan dolayı 4 adet taktik yaptım ve her kötü gidişatta ikişerli olarak değiştiriyorum öyle oynuyorum.

xwerswoodx
15.Ocak.2014, 21:59
Aslında hep aynı taktikle oynamanın böyle yapmaması lazım ancak oyunda bu eskidende vardı, ancak 2-3 sezondan sonra öyle oluyordu, hiç 1 yarı sezonda olduğunu görmemiştim

Mpower316
16.Ocak.2014, 00:29
En iyisi fm 14 ü hiç oynamak oyunu aldığımdan beri kariyerlerimde 1 sezonu geçemedim kaç kere yeni kariyer açtığımı sayamadım saçma sapan yenilgiler ve saçma sakatlıklar yüzünden oyundan soğudum fm 14 sildim daha da oynamam para da çöpe gitti en iyisi fm 12 de kariyer yapmak

xwerswoodx
16.Ocak.2014, 00:42
En iyisi fm 14 ü hiç oynamak oyunu aldığımdan beri kariyerlerimde 1 sezonu geçemedim kaç kere yeni kariyer açtığımı sayamadım saçma sapan yenilgiler ve saçma sakatlıklar yüzünden oyundan soğudum fm 14 sildim daha da oynamam para da çöpe gitti en iyisi fm 12 de kariyer yapmak

2025'e kadar gelebildim ben bence o kadar da kötü değil ancak tabi herkesin şansı yaver gitmiyor, sakatlıklardan bende çok yakınıyorum belirtmeden geçemeyeceğim

benzema35
16.Ocak.2014, 02:41
Bende de oluyor arada büyük takımları yeniyorum , küçükler de gelip beni yeniyor gel de sinir olma :)