PDA

View Full Version : Brıngton Premıer Lıgde !!

denizce7444
16.Ocak.2014, 13:49
Büyük uğraşlarım sonucu Brıngton'u Premıer lige çıkardım... 3-4 sağlam transfer yaptım.. Ama sizden istediğim Premier'de ilk 5 veya 10 arasında olmak için adımdan söz ettirebilmek için ne yapmam lazım.. Şimdiden tşk..

xthexserhat
16.Ocak.2014, 13:57
Kadroda istikrarı yakalamanı ve genç oyunculara yönelmeni tavsiye ederim tabi taktiksel olarak da istikrarı yakalaman gerekiyor. İlk sene ligde kalmaya oyna ondan sonrası gelir zaten :)

denizce7444
16.Ocak.2014, 14:02
Kadroda istikrarı yakalamanı ve genç oyunculara yönelmeni tavsiye ederim tabi taktiksel olarak da istikrarı yakalaman gerekiyor. İlk sene ligde kalmaya oyna ondan sonrası gelir zaten :)

Alt ligde iken Avrupa ligine katılma hakkı kazandım.. Bu beni etkilermi sence..eğer etkilerse elenmek için elimden geleni yapıcam :)

mpaker66
16.Ocak.2014, 20:02
Rotasyonu sağlam tut.

fmhastasi
16.Ocak.2014, 20:29
elen gıtsın yoksa lıg de zor kalırsın.

Mete07
16.Ocak.2014, 21:02
İlk sene mecburen ligde kalmak icin mücadele etmek gerekir bunu yaparken ertesi senenin planlarını kurabilirsin içerde oynadıgın maçlarda daha cok topa sahip olan fazla koşan bol pres yapan bir takım olmaya calısman gerek bana kalırsa ilk sene hangi deplasman olursa olsun topu rakibe bırakıp topun arkasına geçmek en mantıklısı olacaktır . Bir ya da iki tane kaliteli genç oyuncu ilk seneden 11'e yerleştirebilirsen hem önümüzde ki senelerde transfer bütçesinin büyük bir kısmını tek başına skoru yüklenebilcek bir isme yatırabilirsin

xthexserhat
16.Ocak.2014, 23:21
Alt ligde iken Avrupa ligine katılma hakkı kazandım.. Bu beni etkilermi sence..eğer etkilerse elenmek için elimden geleni yapıcam :)

Kadron yeterince geniş değilse etkileyebilir İngiltere deki fikstür yoğunluğunu hesaba katacak olursak. Bence yedeklerle çık Avrupa maçlarına ve ligde kalıcı olmaya çalış ilerleyen yıllarda zaten kadron yeterince geniş ve güçlü olur o zaman tüm kulvarlarda rahat rahat boy gösterirsin :)