PDA

View Full Version : Takım Direktifleri Kullanımı

Mpower316
17.Ocak.2014, 19:56
Arkadaşlar siz takım direktifleri kullanıomusunuz kullanıosanızda hangilerini kullanıyosunuz

Unsal123
17.Ocak.2014, 21:31
Ben kullanıyorum , ama taktikten taktiğe , skordan skora , maçtan maça değişir . Yardım şeklinde mi soruyorsun yoksa merak şeklinde mi ?

xwerswoodx
17.Ocak.2014, 22:20
Kullanıyorum ben :)

Mpower316
18.Ocak.2014, 01:27
Takım direktifi kullanmadan başarı olunabilirmi ben fm 2014 te porsmouth kariyeri hariç bütün kariyerlerimde başarısız oldum fm 2013 te hiç direktif kullanmıodum ama kariyerlerimde başarılı oluodum acaba direktifleri iyi veremediğim içinmi başarısız oluyorum fm 2013 te bar vardı ordan ayarlıodum o barın kaldırılması kötü olmuş

xwerswoodx
18.Ocak.2014, 01:32
Takım direktifi kullanmadan başarı olunabilirmi ben fm 2014 te porsmouth kariyeri hariç bütün kariyerlerimde başarısız oldum fm 2013 te hiç direktif kullanmıodum ama kariyerlerimde başarılı oluodum acaba direktifleri iyi veremediğim içinmi başarısız oluyorum fm 2013 te bar vardı ordan ayarlıodum o barın kaldırılması kötü olmuş

Verdiğin direktifleri ve yaşadığın sorunları söylersen yardımcı olabiliri

Mpower316
18.Ocak.2014, 02:30
Verdiğin direktifleri ve yaşadığın sorunları söylersen yardımcı olabiliri
topa sahip ol , kısa pas, daha sıkı markaj yap ve yüksek tempo komutlarını veriyorum yanlışmı yapıyorum acaba

xwerswoodx
18.Ocak.2014, 02:39
Topu fazla tutmak istiyorsan tempoyu normal ve altında tutmanı öneririm, genelde ofansif oyunlarda kullanılır Yüksek tempo çünkü hani yüksek tempo dediğinde topu al ileriye buluştur hızlı çık mantığı var yada çok fazla koşmasını istemektir. Topu tutarken fazla koşmak oyuncuyu yoracaktır, yani tavsiyem düşük tempoda oyna, taktiksel olarak hata yok ancak oyunculara komut verirsen daha iyi sonuçlar alabilirsin

Mpower316
19.Ocak.2014, 02:12
Topu fazla tutmak istiyorsan tempoyu normal ve altında tutmanı öneririm, genelde ofansif oyunlarda kullanılır Yüksek tempo çünkü hani yüksek tempo dediğinde topu al ileriye buluştur hızlı çık mantığı var yada çok fazla koşmasını istemektir. Topu tutarken fazla koşmak oyuncuyu yoracaktır, yani tavsiyem düşük tempoda oyna, taktiksel olarak hata yok ancak oyunculara komut verirsen daha iyi sonuçlar alabilirsin
Yardımın için teşekkürler , oyunculara komut vermeyi daha çözemedim orda da yanlış komutlar veririm takımın dengesini bozarım :D

xwerswoodx
19.Ocak.2014, 02:13
Yardımın için teşekkürler , oyunculara komut vermeyi daha çözemedim orda da yanlış komutlar veririm takımın dengesini bozarım :D

Aslında o kadar zor değiller ancak istersen Rehberler bölümünde bu konuda başlıklar vardı oradan yardım alarak yapabilirsin :)