PDA

View Full Version : gençlik akademisi

ngn
18.Ocak.2014, 15:52
Bu gençlik akademisi yada youth facility tam olarak ne oluyor. altyapı tesisleri ile bir ilgisi varmı. ve neden Türkiyedeki büyük takımlarda bi galatasarayda yok. fB-bursa beşiktaş hepsinde varken GS de niye olmuyor.

LifeYourself
18.Ocak.2014, 15:54
Çıkan oyuncuların kalitesi buna bağlı diye biliyorum.Bu akademiyi ne kadar geliştirirsen o kadar kaliteli oyuncular gelme şansı var.GS'de neden olmuyor bilmiyorum ama :)

xwerswoodx
18.Ocak.2014, 16:05
Gs de olmaması sorun olarak belirtilmişti daha önce düzeleceğini umuyoruz, genç akademisi, iyi genç oyuncuların çıkmasında en önemli rolü oynar

ngn
18.Ocak.2014, 17:00
sonradan yönetime kurdurma gibi bir şansımızda yok galiba. koca türkiyede 5 tane klübün akademisi var. bide utanmadan 10 sene kuralı koymuslar türk vatandaslığı için. eziyet gibi bir şey türk takımlarıyla oynamak. alıyon oynatamıyon oynatsan yerine yenisini koyamacağından satamıyon da

himone
18.Ocak.2014, 18:25
Eskiden oyunda bu akademi kolayca kuruluyordu şimdi gerçekten zorlaşmış. Ben FB ile 6 sene oynadım hiçbir şekilde çıkmadı. Eskiden olsa her şehire bir tane kurardım.

xwerswoodx
18.Ocak.2014, 18:45
Aziz genelde oyunda yıldız transferi istiyor, alt yapı istemiyor bu nedenle kurmuyor alt yapıyı diye hatırlıyorum

kumbara
18.Ocak.2014, 19:46
Hangi takımlarda var, türkiye'de ? Aslında bu konu hakkında detaylı bir topic varsa yönlendirme yapabilicek olan var mı ? Fakat yoksa bu konu hakkında bilgi sahibi bir kişi aydınlatabilir mi beni ?

xwerswoodx
18.Ocak.2014, 20:08
İyi alt yapı akademisi hiç bir takımda yok ancak genelde iyi oyuncular, eskişehir alt yapısından çıkıyor, en azından bana hep öyle rast geldi, tavsiyem eskişehir alt yapısını sürekli kontrol et. Ek olarak bu seride fenerbahçede 198lik forvet çıkmıştı.

himone
18.Ocak.2014, 20:44
Aziz genelde oyunda yıldız transferi istiyor, alt yapı istemiyor bu nedenle kurmuyor alt yapıyı diye hatırlıyorum

Aziz Yıldırım ilk seçimlerde başkanlığı bıraktı, yeni gelenler de onu aratmadı desem yeridir. Aslında Aziz'den sonra gelen iyiydi ama ondan sonra gelen hiçbir şeyi kabul etmedi.

ngn
18.Ocak.2014, 20:59
Fenerbahçe-bursa-beşiktaş-altınordu bozüyüksporda var görünüyo. kapanmışda olabilir diğerleri. ama galatasarayda hiç çıkmadı yeni oyun açtım orada da yoktu.

kemalb
18.Ocak.2014, 21:32
Benim oyunda bursa altyapısından yıldız bir oyuncu çıkmıştı.Sonra real madrid e transfer oldu.Bende 5-6 yılda bir anca sağlam oyuncu çıkıyor..

mmllhh
23.Ocak.2014, 14:50
Buca'da da olmalı ki gerçekte adından çok söz ettiren bi akademisi var

ngn
25.Ocak.2014, 02:39
iyice sinir olmaya basladım yönetimden sözleşme yenilerken şart koşuyom genç yetiştirme ağını genişletin diye
genişletildi diyo ama bişey yok ortada ligde de habire takımlar açıyor akademiyi. şimdi de manisa ile samsunspor açmış

perpetua
07.Şubat.2014, 17:31
Bu gençlik akademisi yada youth facility tam olarak ne oluyor. altyapı tesisleri ile bir ilgisi varmı. ve neden Türkiyedeki büyük takımlarda bi galatasarayda yok. fB-bursa beşiktaş hepsinde varken GS de niye olmuyor.

Bunu nerede gordugunu ekran goruntusu olarak alabilirmiyim?

Sormamin nedeni tam olarak hangi degerden bahsettigini cozememis olmam.

ngn
07.Şubat.2014, 22:25
genie scoutla takım detaylarına bakarken görmüştüm. bahsettiğim tesisler değil. genç yetiştirme ağı ile ilgili olan akademi ve sanırsam olmadıgından belli bir değerin üzerine çıkmıyor. hatta klüp arttırmıs olsa bile

Gncl1905
07.Şubat.2014, 22:39
Hiç olmadığına emin misin? Galatasaray oyuna genç akademisi olmadan başlıyor mu bilmem de sırf şu olay için Genie Scout indirip baktım; bende açılmış. Training Facilities 18, Youth Facilities 16, Youth Academy yes, değeri de 10.

ngn
07.Şubat.2014, 22:40
sürekli bakıyorum yeni oyun açıp ta bakmıstım hatta bastan baslayacaktım sırf onun için gene nıccck
hatta sözleşme imzalayacagım zaman sart kosuyorum. genç yetiştirme ağını geliştirin diye geliştirdik diyolar gene artmıyor.