PDA

View Full Version : milli takımlar

fmhastasi
18.Ocak.2014, 18:09
arkadaşlar bir milli takım aldıgımızda milli takımların gruplardaki puanları gerçeğe göremi ? bana saçma geldi. türkiye 'yi aldıgımda 16-16 eşit başlıyor hollanda ile onun ardından başka save açtıgımıza türkiye 5 puan geride başlıyor örnek vermek gerekirse . sizce bu sacmalık nasıl düzeltilir kımse konusmamıs bunu arkadaşlar bildirmemiz bile gerekiyor diğer yamada bunu düzeltsinler

xwerswoodx
18.Ocak.2014, 18:17
İlk açtığında muhtemelen başka bir ülkede yani daha ileri bir zamanda yada daha geri bir zamanda başlamış olabilirsin

fmhastasi
18.Ocak.2014, 21:13
yoo sadece türkiye ligini açtım yine denedim yine aynısı oldu bu kez 8 puan farkla başladı

xwerswoodx
18.Ocak.2014, 21:41
yoo sadece türkiye ligini açtım yine denedim yine aynısı oldu bu kez 8 puan farkla başladı

O zaman son 2-3 maç kayıtlı değildir, bu nedenle oyun her oyun açıldığında belirsiz olan ve olması olan zorunlu skorları rastgele belirliyordur, yani nasıl Brezilya ligini açıp Temmuzda başladığımızda Brezilya ligineki geride kalan yarım sezon rastgele skorlarla oynatılmış görünüyorsa aynı mantıktır diye düşünüyorum. Muhtemelen Brezilya ligini açıp Ocaktan başlarsanız skorlar çok daha farklı olacaktır

fmhastasi
18.Ocak.2014, 21:59
O zaman son 2-3 maç kayıtlı değildir, bu nedenle oyun her oyun açıldığında belirsiz olan ve olması olan zorunlu skorları rastgele belirliyordur, yani nasıl Brezilya ligini açıp Temmuzda başladığımızda Brezilya ligineki geride kalan yarım sezon rastgele skorlarla oynatılmış görünüyorsa aynı mantıktır diye düşünüyorum. Muhtemelen Brezilya ligini açıp Ocaktan başlarsanız skorlar çok daha farklı olacaktır
teşekkürler