PDA

View Full Version : 14.2.2'de maç motorundaki sıkıntılar

big10bang
19.Ocak.2014, 17:17
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar.
Benim oyunda farkettiğim iki temel sorunla siz de karşılaştınız mı merak ediyorum. Birincisi oyuncular maç içerisinde korner kullanacakken veya rakip kaleci zaman geçirmek isterken oyun içinde 1 dakikaya yakın öylece hareketsiz bekliyorlar. Benim oyuncum da mesela korner kullanacakken aslında gerideyiz zamana da ihtiyacımız var ama oyuncu öylece 1 dakika bekliyor kullanmak için. Bu birinci sorundu.
İkincisi çok daha can yakan bi sıkıntı arkadaşlar 3-4 tane taktik denedim oyunda ama hepsinde aynı durum göbekte oynayan oyuncular da dahil rakip yarı sahada oynayan herkes pozisyon müsait mi değil mi bakmadan yanında bomboş pas bekleyen takım arkadaşları varken ceza sahasının falan çok gerisinden kaleye şut atıyo hani pas verse %100 gol olacak ama inanılmaz bir bencillikle kaleye vurup dağlara taşlara atıyorlar. Ben oyunu yeni oynamaya başladım acaba taktikten mi kaynaklı diye bikaç taktik de denedim ama hep aynı. Acaba bu oyunun genel bir sorunu mu? Yani bi çözümü yok mu? Cevaplarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler.

E.Cartman
19.Ocak.2014, 17:27
Bunları tartışabileceğiniz bir konumuz mevcut.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=117171