PDA

View Full Version : hazırlık maçında çıkan boşta oyuncular

EsEs34
21.Ocak.2014, 18:18
Monaco'yu yönetirken milli maç arasında yedeklerle as takım hazırlık maçı ayarladım.as takımdaki bütün futbolcuların milli kampta olmasından dolayı sözleşmesi bulunmayan bir sürü futbolcu oynadı ve profillerine baktım çok şaşırdım foto almıştım ama sildim sonradan 18 yaşında hepsi mevkisinin gerektirdiği bütün özellikleri 3.5-4 yıldız arası sağlıyor .

xwerswoodx
21.Ocak.2014, 18:35
çünkü çıkan oyuncuların PA değerleri çok düşüktür ve CA değerleri ise PAlarına yakındır, bu nedenle potansiyeline yakın göstermiştir, PAları yüksek çıkma ihtimalide olabilir o konuda bir bilgim yok

EsEs34
21.Ocak.2014, 18:49
antrenman özelliği çok düşüktü 1-2 hafta geçtikten sonra full yeşil oldu yani antrenmana tepki verdi gelişim gösterdi geleceğin yıldızı falan yazıyordu.gerçekte çok öyle 20 21 yaşında profesyonel olan oyuncular da bayağı bir garibime gitti .

xwerswoodx
21.Ocak.2014, 19:21
olabilir yani muhtemeldir diye düşünüyorum

Rind-i Şeyda
21.Ocak.2014, 21:34
O futbolcular ile sözleşme imzalayabiliyorsunuz. Wolves kariyerimde hız, ön sezi, topsuz alan, dribling, soğukkanlılık 16; bitiricilik ve teknik 13 bir oyuncu çıkmıştı. Daha iyisini görmedim tabi ben.

EsEs34
21.Ocak.2014, 21:36
Benimki ciddi anlamda iyiydi keşke silmeseydim fotoyu neyse az çok bilgi edindim hepinize teşekkür ederim iyi oyunlar ..