PDA

View Full Version : Fm 2014 den Memnun musunuz?

bojan54
22.Ocak.2014, 20:20
Eminim bu konudan çok açılmıştır ama ben yeniden sormak istiyorum.

12 senedir fm-cm oynarım hiç bir zaman şubat marttan önce almadım oyunu? Orjinal almaya deyer mi oyun? bugün 80 TL lik oyunu elime aldım ama o parayı vermek içimden gelmedi.

Sizce almalı mıyım?

ozan42
22.Ocak.2014, 20:24
Ben şahsen değilim.Böyle bir maç motoru öyle bir parayı hak etmiyor Türkçe dil desteği olsa bile.Ayriyetten Sigamesin oyun içi hatalarını görmezsen gelip üyelerine laubali bir tavır ile cevap vermesi oyunu almamak için bile yeterli sebep.

bojan54
22.Ocak.2014, 20:26
Ben şahsen değilim.Böyle bir maç motoru öyle bir parayı hak etmiyor Türkçe dil desteği olsa bile.Ayriyetten Sigamesin oyun içi hatalarını görmezsen gelip üyelerine laubali bir tavır ile cevap vermesi oyunu almamak için bile yeterli sebep.

bu sorunlar dediğim gibi 12 senedir biliyorum o yüzden hiç bir zaman marttan önce oynamadım oyunu sadece geçen sene oynamıştım ondada biliyorum sorunları..Bu oyun zaten genelde mart ayındaki güncelleme ile düzeliyor bilerek mi yapıyorlar anlamıyorum..Hep aynı naneler.

ozan42
22.Ocak.2014, 20:29
Valla iyi düşün derim aslında oyun zevkli değil bende senin gibi 10 yıldır bu oyunu oynadığım için oyun zevkli olmasa bile yıllardır oynadığımız alışkanlık yaptığı için bir şekilde oyundan zevk almaya çalışıyoruz.Ama kesinlikle bu parayı hak eden bir yapımcı değil.Benim görüşüm bunlar rakipsiz kaldıkça hatalarını düzeltmek yerine sürekli bahaneleri, kanıtları çürütmeye çalışacaklar.Ciddi bir rakip çıkıncaya kadar Sigames bence bu tavırda olacak.Kuruş hak etmiyorlar.

bojan54
22.Ocak.2014, 20:31
Valla iyi düşün derim aslında oyun zevkli değil bende senin gibi 10 yıldır bu oyunu oynadığım için oyun zevkli olmasa bile yıllardır oynadığımız alışkanlık yaptığı için bir şekilde oyundan zevk almaya çalışıyoruz.Ama kesinlikle bu parayı hak eden bir yapımcı değil.Benim görüşüm bunlar rakipsiz kaldıkça hatalarını düzeltmek yerine sürekli bahaneleri, kanıtları çürütmeye çalışacaklar.Ciddi bir rakip çıkıncaya kadar Sigames bence bu tavırda olacak.Kuruş hak etmiyorlar.

aynen teşekkür ederim öğrenmek istediklerim buydu..Mart ayındaki güncellemeyide bekleyecem artık oda olmazsa fm 2013 den devam ederim hoş oda hala sorunlu oynamak gelmiyor içimden.

fmhastasi
22.Ocak.2014, 20:43
memnun degılız ama almadanda olmuyor gunde bır ıkı mac oynayıp kendı zevkımı aldıktan sonra kapatıyorum oyunu beklemen ıyı.

EsEs34
22.Ocak.2014, 20:52
editörü aldıktan sonra zevklenmeye başladı diyebilirim.

dyzo
22.Ocak.2014, 21:24
1.4 patch'i ile oynuyorum ve çok zevkli geçiyor kariyerlerim. 1.4 patchinden sonra gelen patchler oyunu çok bozdu

kaiserkaan
22.Ocak.2014, 22:12
memnun değilim..

xwerswoodx
22.Ocak.2014, 23:09
Bu tarz konuların konuşulabileceği bir konumuz zaten mevcut;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=117171