PDA

View Full Version : Milli Takımın Kendi Sahasındaki Maçları Hk.

BaGa TaRKaN
24.Ocak.2014, 13:26
Konunun Benzeri Genel Tartışmalara Açılmış Ama Araştırma/Düzeltilme Bazında Bunun Konuşulması Gereklidir.

Başlangıçtaki Ayarlamalar Nasıl Yapıldı Bilmiyorum Ama Milli Maçlarının Çoğunun Kadir Has ve İstanbul'da Oynanması Can Sıkan Bir Şey. Diğer Yerlerde Oynanan Çok Nadir Maçları Biraz Dengelemek Çok mu Absürd Olur ?

perpetua
24.Ocak.2014, 20:26
Biraz degisiklik yaptim.

Bu sefer de Milli Takim cok fazla dolasmaya baslayabilir ama, bastan soyleyeyim. :)

Genelde grup maclari ve guclu rakiplerle olan ozel maclar Istanbul'da oluyor.
Zayif rakiplerle olan ozel maclar ise zaman zaman Istanbul'da, zaman zaman diger kentlerde.

Oyunda ise sadece onemli mac, orta derecede onemli mac ve az derecede onemli mac belirleyebiliyoruz.

Yani mesela Adana 5 Ocak stadini az derecede onemli maclar icin kullanilir seklinde ayarladim. Bu durumda tahminen San Marino ile olan grup maci Adana'da oynanabilir (gercekte Istanbul'da oynanir) cunku San Marino'yu zayif rakip olarak gorup Istanbul disina atabilir oyun.

Veya Danimarka ile ozel mac da Adana'da oynanabilir (normalde Istanbul'da oynanir) cunku ozel maci onemsiz kategorisine koyabilir oyun.

Bu da pek gercekci olmayacaktir ama en azindan takim biraz daha gezgin olur.

BaGa TaRKaN
24.Ocak.2014, 22:36
En Azından Oyundaki Çeşitli Stadyumlar İbaresini Daha İyi Kullanalım da Tek Gezsin Razıyız :)

Ellerine Sağlık Usta Bu Değişikliği Sonraki Güncelleme de mi Görürüz

perpetua
24.Ocak.2014, 22:54
Bir sonraki veritabani guncellemesinde. :)