PDA

View Full Version : Keşke ilk başta alsaydım...

ozkanfg
27.Ocak.2014, 11:29
Oyun açıldığında çok ilgilenmediğiniz ve ileriki yıllarda başınıza bela olan oyuncular var mı?
Benim Steaua Bükreş teki Nicuşor Stanciu vardı almadım sonra dünya yıldızı oluyordu :)

Lord Black
27.Ocak.2014, 15:59
Bursasporla oynarken Bruma satılıktı 3,5m€'ya. Ama parama kıyamayıp kiralık aldım 1 sezon. Harika performans verdi. Diğer sezon başında 18.5m€'ya Porto'ya transfer oldu. :(

xwerswoodx
27.Ocak.2014, 16:05
Xhakiri (Adını yanlış yazmış olabilir) ilk başta geliyordu ama o bölgede Türk oyuncum vardı diye almamıştım, sonradan Chelsea'ye gittiğinde senelerce o adam yüzünden Chelsea ile derbi oynar olmuştum, Ya ben ya o yeniyordu, hiç birimiz maçı domine edemiyorduk, senelerce böyle gitti, genelde de yediğim goller bu adamdan geliyordu, o zaman pişman olmuştum almadığıma

Lordinas
27.Ocak.2014, 16:45
İlk sezonumda Bursaspor'da çıkan regeni 2 milyon euro istedikleri için almamıştım yıllar sonra Bursaspor onun sayesinde şampiyonluk seriime son verdi. 2. sezon almayı denedim ama nafile. ilk çıktığı zaman bile 2 milyon istediler. 4.5 yıldız veriyordu gözlemci. 1 sezon sonra 5 yıldız ve harika çocuk oldu...

ozkanfg
28.Ocak.2014, 10:37
Bursasporla oynarken Bruma satılıktı 3,5m€'ya. Ama parama kıyamayıp kiralık aldım 1 sezon. Harika performans verdi. Diğer sezon başında 18.5m€'ya Porto'ya transfer oldu. :(
ben galatasarayda bruma ileriki yıllarda çok sakatlık sorunları vermeye baslamıstı 18 milyon £ ya shakhtar a saatım ayrıca dip not shakhtara çok oyuncu sattım ve çok oyuncu aldım :) ( sneijder bruma maximillian meyer wellington nem salomon rondon )

osman erbil
28.Ocak.2014, 12:28
Ben o pişmanlığı yaşamayım diye Mitrovic'i aldım :)

fmhastasi
28.Ocak.2014, 12:45
mönchengladbh'ile oynamadan önce hic almıyordum fakat sımdı her gıttıgım takıma alıyorum max kruse ve luuk de jong fiyatları biraz ucuk :D