PDA

View Full Version : Football Manager 2014 İndirim Haberleri - İlk Mesaj Sürekli Güncellenmektedir

xwerswoodx
31.Ocak.2014, 05:43
İndirimleri sürekli takipte kalabilmeniz için indirim olduğunda buradan bilgilendireceğim, ayrıca başlığı güncelleyeceğım için güne göre takip edebilirsiniz.

Güncel İndirimler:

Steam --> 10$ (Dijital) (http://store.steampowered.com/app/231670/)

Aral --> 45TL (Kutulu) (http://www.aralgame.com/beta/pc-turkce-football-manager-2014)

Teknosa --> 49.99TL (Kutulu) (http://www.teknosa.com/urunler/125084390/aral-football-manager-2014-pc-oyun?term=football%20manager)

D&R --> 44.99TL (Kutulu) (http://www.dr.com.tr/oyun-konsol/football-manager-2014-100-turkce-pc//oyunlar/spor/urunno=0000000549562)

Vatan Bilgisayar --> 38TL (Kutulu) (http://www.vatanbilgisayar.com/pc-football-manager-2014-100-turkce.html)

europeanconquer
31.Ocak.2014, 14:45
Girdiğiniz T.C. Kimlik Numarası Tekşifre alımına uygun değildir.

Playstore'dan almaya çalışırken böyle bir hata alıyorum,T.C. Kimlik Numarası ile ADSL bilgilerimi güncellemeye çalışırken.Mecburen 444'lü yardım hattını arayıp çözeceğiz bu işi.Yoksa işimiz iş valla,zaten son 3 gün.

Edit:

Tamam hallettim.T.C. numarası abimin hesabında kayıtlıymış ondan kabul görmüyormuş.Bu fiyatı bulmuşken kaçırmam,bende alıyorum :0:

William Rookwood
01.Şubat.2014, 21:52
Ben TTNET üyesi değilim ancak siteye üye olamıyorum sürekli tek şifre istiyor benden. Ne yapmam gerekiyor?

xwerswoodx
01.Şubat.2014, 21:53
Ben TC vatandaşı olmadığım için hiç bir bilgim yok ancak Spy.94 görünce bilgilendirebilir sizi, ancak en kolay yolu aslında arayıp TTNET den kesin bir bilgi almak olabilir :)

E.Cartman
01.Şubat.2014, 22:00
TTNet'e üye değilseniz kredi kartınızla alışveriş yapabiliyosunuz, tek çekim oluyor sadece ve oyun 41TL'ya denk geliyor. Aşağıdaki linkten TC Kimlik No'yla veya onsuz kayıt olabilirsiniz, TTNet üyesi olmanıza gerek yok.

William Rookwood
01.Şubat.2014, 22:12
TTNet'e üye değilseniz kredi kartınızla alışveriş yapabiliyosunuz, tek çekim oluyor sadece ve oyun 41TL'ya denk geliyor. Aşağıdaki linkten TC Kimlik No'yla veya onsuz kayıt olabilirsiniz, TTNet üyesi olmanıza gerek yok.

Ücretsiz üye olun yerinden üye olmak isteyince sürekli tek şifre istiyor benden. TC ile üye olmak istediğimde de aynı durumla karşılaşıyorum.

europeanconquer
01.Şubat.2014, 22:14
Ücretsiz üye olun yerinden üye olmak isteyince sürekli tek şifre istiyor benden. TC ile üye olmak istediğimde de aynı durumla karşılaşıyorum.

Tek şifre derken neyden bahsediyorsunuz ? SS ile gösterirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

E.Cartman
01.Şubat.2014, 22:18

https://teksifre.ttnet.com.tr/kullanici-islemleri/inputtckn/?ref=00000000-0000-0000-0000-000000000000

Burdan tek şifre üyeliği almayı dene birde.

William Rookwood
01.Şubat.2014, 22:22
http://i.imgur.com/o0CDv5n.png

TC ile kayıt olmak istiyorum seçeneğine TC'yi giriyorum ancak tek şifre alınıma uygun değildir diyor.

europeanconquer
01.Şubat.2014, 22:24
http://i.imgur.com/o0CDv5n.png

TC ile kayıt olmak istiyorum seçeneğine TC'yi giriyorum ancak tek şifre alınıma uygun değildir diyor.

TC no ile üye olmak için TTNET'e üye olmanız gerekiyor TC no girmeden üye olabilirsiniz rahatlıkla.

William Rookwood
01.Şubat.2014, 22:26
Yalnız TC ile kayıt olmak istemiyorum seçeneğine tıklayıncada aşağıdaki bilgilerde tek şifre girin seçeneği oluşuyor.

europeanconquer
01.Şubat.2014, 22:28
Yalnız TC ile kayıt olmak istemiyorum seçeneğine tıklayıncada aşağıdaki bilgilerde tek şifre girin seçeneği oluşuyor.

Onu kendiniz seçeceksiniz.Gireceğiniz şifre o olacak.

William Rookwood
01.Şubat.2014, 22:44
Teşekkür ederim, üye olabildim. Yalnız 3pay ile ödeme sisteminde şöyle bir yazı çıkıyor '' 3Pay hesabı altına kredi kartlarınızı tanımlayabilir, daha sonra burada tanımlı kartlarınızdan herhangi biri aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde seçtiğiniz ürünün ödemesini yapabilirsiniz. Ödeme limiti 150 TL'dir. '' kart ile tek çekim ödemek istediğimde ise ödeme kanalı hatası alıyorum. Limitimde sorun yok, aynı şekilde kartımda da. İnternette arattım bu hatayı ancak çözüm niteliğinde bir cevap bulamadım.

BaGa TaRKaN
02.Şubat.2014, 02:06
Teşekkür ederim, üye olabildim. Yalnız 3pay ile ödeme sisteminde şöyle bir yazı çıkıyor '' 3Pay hesabı altına kredi kartlarınızı tanımlayabilir, daha sonra burada tanımlı kartlarınızdan herhangi biri aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde seçtiğiniz ürünün ödemesini yapabilirsiniz. Ödeme limiti 150 TL'dir. '' kart ile tek çekim ödemek istediğimde ise ödeme kanalı hatası alıyorum. Limitimde sorun yok, aynı şekilde kartımda da. İnternette arattım bu hatayı ancak çözüm niteliğinde bir cevap bulamadım.

Girmiş Olduğun Kart Kredi Kartı mı (Master/Visa) ? Yoksa Banka Kartı mı (Maestro) ?

Banka Kartları İnternet Alışverişlerinde Kullanılamıyor.

Eğer Kredi Kartıysa Elindeki Kartın 3D Secure'ye Kayıtlı Değildir Bunu Kartın Ait Olduğu Banka Hangisiyse İnternet Şubesinden Halledebilirsin

William Rookwood
02.Şubat.2014, 02:28
Visa ve kredi kartı. Hocam daha önce 3D Secure ile alışveriş yaptım hemde 4-5 gün önce. Yinede internet şubesinden kontrol edebilriim eğer tarif edebilirsen.

BaGa TaRKaN
02.Şubat.2014, 02:33
Valla Akbank ve Halkbank ise Tarif Edebilirim Kullanıcı İşlemlerinde 3D Secure Aktivasyonu Vardı Ama Diğer Bankalarda Nasıl Bilmiyorum

William Rookwood
02.Şubat.2014, 02:51
İş bankasının internet bankacılığına baktım ancak bulamadım. Daha önce 3D Security ile alışveriş yapmıştım. Bu sitenin 3D değilde 3pay adında bir ödeme şekli var sanırım ona uygun olmayabilir. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

BaGa TaRKaN
02.Şubat.2014, 03:00
İş bankasının internet bankacılığına baktım ancak bulamadım. Daha önce 3D Security ile alışveriş yapmıştım. Bu sitenin 3D değilde 3pay adında bir ödeme şekli var sanırım ona uygun olmayabilir. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Sanırım Aradığımız Cevap Burada Gizli :)

Kredi kartı ile işlem yapabilmek için 3pay hesabım olması gerekiyor mu?
Evet. Kredi kartınız ile ödeme yapmak için 3pay'e üye olmanız gerekmektedir. Üyelik için tıklayınız. (http://www.3pay.com/tr/)

3pay üyesi olarak kredi kartı ile işlem yapmak istediğimde benden cep telefonu numaram isteniyor. Neden?
3pay üyeleri herhangi bir web sitesinden ödeme yapmak için kişisel 3pay hesaplarına giriş yaparlar. Bunun için kullanıcılar, cep telefonu numaralarını 3pay ekranına girer, gelen mesajı onaylayarak veya cep telefonunuza gelen mesajdaki kodu ekrana girerek sisteme giriş yapmış olurlar. Sonrasında hangi yolla (mobil ödeme, kredi kartı, 3pay kart) ödeme yapmak istediğini seçer

İstediğim ürünü mobil ödeme ile satın almak istiyorum. 3pay hesabı oluşturmam gerekli mi?
Hayır. Mobil ödeme ile alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar 3pay hesapları olmadan da kolaylıkla işlem yapabilir. Kullanıcıların GSM hattının alışveriş yapmaya uygun olması gerekir.

3pay hesabımla ilgili sorunlarım / problemlerimi nereye yöneltmeliyim?
Ödeme ile ilgili sorunlarınız ve önerileriniz için Mikro Ödeme firmasına [email protected] adresinden ulaşabilir, bu linkteki formu doldurabilir ya da müşteri hizmetleri numarası olan 0532 755 88 55’den irtibata geçebilirsiniz.

William Rookwood
02.Şubat.2014, 03:14
3pay sitesine girdim ve mesajda denildiği gibi telefon numaramı girerek kod aldım. Giriş yaptıktan sonra bilgilerimi güncelledim ve kart bölümünde kredi kartımın numarası ve başarısız olunan FM alışverişi gözüküyordu sonuçlarda. Yani 3pay sitesinde kredi kartı numaram mevcut. Daha sonra tekrar denedim siteye girip satın almayı, yine aynı hatayla karşılaştım. Yıllardan beri sayısız yerden kredi kartıyla alışveriş yapıyorum böyle saçmalık görmedim.

Ayrıyetten internet bankacılığına girip kart limitimi de kontrol ettim onda da bir sorun yok, sorun nerede anlamış değilim.

BaGa TaRKaN
02.Şubat.2014, 03:18
0532 755 88 55 Bence Burayla Bir İletişime Geç

BaGa TaRKaN
02.Şubat.2014, 03:20
Bir de 4-5 Gün Önce Alışveriş Yaptım Diyorsun Acaba Belirtilen 150 Liralık Limiti Geçmiş Olabilir misin ?

Başka Kartın Varsa Bir de Onunla Deneyebilirsin

Ya da Ben Akbanktan Sanal Kart Oluşturmuştum Basit Bir İşlem Sende İnternet Şubesinden Kredi Kartına Sanal Kart Oluşturup Bir de Öyle Deneyebilirsin

William Rookwood
02.Şubat.2014, 03:28
Geçmiş olabilir miyim bilmiyorum. Satın aldığım ürünleri 3pay ile değil, bazılarını 3D Security ile almıştım. Fakat bu ay genelde restaurantlarda kullandım kredi kartını. İnternetten satın aldığım tek ürün kulaklıktı oda 52 TL.

Bu arada sanal kartı nasıl çıkartabilirim ve ne işe yarıyor? Daha önce çıkartmadığım için bilgi sahibi değilim bu konuda.

BaGa TaRKaN
02.Şubat.2014, 03:36
Geçmiş olabilir miyim bilmiyorum. Satın aldığım ürünleri 3pay ile değil, bazılarını 3D Security ile almıştım. Fakat bu ay genelde restaurantlarda kullandım kredi kartını. İnternetten satın aldığım tek ürün kulaklıktı oda 52 TL.

Bu arada sanal kartı nasıl çıkartabilirim ve ne işe yarıyor? Daha önce çıkartmadığım için bilgi sahibi değilim bu konuda.

Sanal Kart; Eğer Kredi Kartı Bilgilerini İnternette Paylaşmak İstemiyorsan Bankanın Mevcut Kredi Kartının Bilgilerinden Bağımsız Ama Kredi Kartına Bağlı Bir Güvenli Alışveriş Kartıdır.

Çok Kolaydır Kredi Kartının Olduğu Bölmede Sanal Kart Oluştur Olması Lazım Her Bankada Var 1 Dakikanı Almaz

William Rookwood
02.Şubat.2014, 17:12
Hocam peki sanal karttan alışveriş yapmak için sanal kartın üzerindeki numaraları ve CVV kodunu mu girmem gerekiyor?

Birde kredi kartımda 132 tl limit kalmış, sanal kartımda ise 0 tl gözüküyor kullanılabilir limit. Limit arttır bölümünden kredi kartımdaki limiti giriyorum ve süreyi 1 saat yapıyorum müşteri limitiniz yeterli değildir yazıyor.

xwerswoodx
02.Şubat.2014, 17:38
Kampanya hala devam ediyor mu? Yoksa bitti mi?

europeanconquer
02.Şubat.2014, 18:42
Kampanya hala devam ediyor mu? Yoksa bitti mi?

Hala devam ediyor Playstore'da,1 gün 7 saat kalmış bitmesine.

xwerswoodx
02.Şubat.2014, 18:45
Ben giriş yapamadığımdan bilmiyorumda ondan sordum :p bari bitmeden alacak olanlara alabilse

William Rookwood
02.Şubat.2014, 23:17
TTNet üyesi olmayıpta kredi kartıyla satın alabilen var mı? Tam kampanya olduğu zaman hata vermesi manidar. :)

BaGa TaRKaN
03.Şubat.2014, 00:23
Valla Ben Ttnetli Değilim Ama Sanal Kartla Aldım.

Samsung Galaxy cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

William Rookwood
03.Şubat.2014, 15:34
Farklı bir steam hesabında bulunan FM 14'ü kendi hesabıma aktarabilir miyim? Böyle bir şey mümkün mü?

BaGa TaRKaN
03.Şubat.2014, 16:16
Malesef :)

Bu Arada Elini Çabuk Tutman Lazım Süre Bitiyor Bir An Önce Hesabında 40 Lira Varsa Sanal Karta Aktarıp Ödemeyi Tamamla :)

William Rookwood
04.Şubat.2014, 03:51
Ne yazık ki oyunu satın alamadığım için Playstore'nin kampanyasından yararlanamadım. Gerek bankanın müşteri hizmetlerine gerekse Playstore ile görüştüm. Kredi kartımda hiç bir sorun olmadığını tekrar denememi söylediler, ancak yine aynı hatayla karşılaştım ve oyunu satın alamadan kampanya kapandı.

Playstore'nin dışında indirimde olan bir site var mı?

E.Cartman
04.Şubat.2014, 04:04
Şu an Aral oyunu 50TL'ya satıyor.

Lordinas
04.Şubat.2014, 10:25
Ben Yamayı beklemenizi tavsiye ediyorum. şimdiye kadar maç motoru yüzünden oyundan hiç tad alamamış birisi olarak önerimdir ;) yamayla düzeltirlermi orasıda meçhul tabi..

heartbreaker007
04.Şubat.2014, 12:48
Benimde tavsiyem oyunu kutulu almanız yönünde. her zmn en iyi en garanti yol olarak düşünüyorum. yoksa steam v.b yerlerden indirmek çok yavan geliyor çünkü direk internet ile entegre oluyorlar.

William Rookwood
04.Şubat.2014, 15:51
Daha önce 12 ve 13'ü steam key olarak almıştım. Gittigidiyor.com ve DH gibi sitelerde 30 TL'ye satan var. Yalnız oyun, satan kişinin steam hesabında olduğu için kendi hesabıma aktarabilir miyim şeklinde bir soru sordum, satıcının cevabı ise; '' Steam hesabınızın Steam Guard'ı uzun süreden beri(gereken süreyi hatırlamıyorum) aktif ise takas yoluyla yapabiliriz örneğin siz FM 2012 yi bendeki FM 2014 ile takas edebiliriz. Onun dışında benim bildiğim kadarıyla karşılıksız transfer olmuyor diye biliyorum''

Böyle bir şey mümkün mü, bilen var mı?

BaGa TaRKaN
04.Şubat.2014, 16:02
Playstore'de İndirim Bitti Ama Bir Başka Dijital Platformda Oyun Şuan 25$

www.gamersgate.com (www.gamersgate.com)

omersal
04.Şubat.2014, 18:04
Bu sıralar oyunun çok ucuzlaması lazımdı ama bu sene oldukça garip fiyatlar.40 TLye ön siparişle alınabiliyordu ama sonra 36nın altını görmedi.

William Rookwood
04.Şubat.2014, 18:19
Ben geçen yıl ilk çıktığı zaman yabancı bir siteden 55 TL'ye almıştım. Oyun çıkalı aylar oldu ancak indirimli hali bile 50 TL.

Mike Shinoda
06.Şubat.2014, 20:09
Benimde tavsiyem oyunu kutulu almanız yönünde. her zmn en iyi en garanti yol olarak düşünüyorum. yoksa steam v.b yerlerden indirmek çok yavan geliyor çünkü direk internet ile entegre oluyorlar.

Oyunun internet ile entegre olmasının ne gibi bir dezavantajı var?

xwerswoodx
06.Şubat.2014, 20:20
Kutulu bile alsanız steamden keyi girip indiriyorsunuz yani kutulu almanın bir avantajı yok, koleksiyoncu değilseniz eğer :)

Mike Shinoda
14.Şubat.2014, 14:46
Playstore'da 3 günlüğüne tekrar 36 lira arkadaşlar bilginize.

E.Cartman
14.Şubat.2014, 15:37
Oyun Steam'de de indirime girdi. Playstore'dan alamayan olursa iyi bir seçenek.

BaGa TaRKaN
14.Şubat.2014, 16:11
Teknosa ve Amazon'da da İndirimde Şuan :)

www.amazon.com (Dijital-24,99 $)
Steam (http://store.steampowered.com/app/231670/?snr=1_200_200_260_tab-NewReleasesFilteredDLC_1) (Dijital-19,99 $)
www.teknosa.com (Kutulu-50 Lira)
www.playstore.com (Dijital-36 Lira)

Kur Farkını Düşünürsek ve de Kutulu Geleceğini Düşünürsek En Uygun Yer Teknosa :)

Hem Elden Teslim Alma Şansınız Var Hemde İnternetten

Bu Arada Playstore'yi Atlamışız En İdeali Tabi ki Playstore Şuan :)

xwerswoodx
14.Şubat.2014, 16:40
Teknosa ve Amazon'da da İndirimde Şuan :)

www.amazon.com (Dijital-24,99 $)
Steam (http://store.steampowered.com/app/231670/?snr=1_200_200_260_tab-NewReleasesFilteredDLC_1) (Dijital-19,99 $)
www.teknosa.com (Kutulu-50 Lira)
www.playstore.com (Dijital-36 Lira)

Kur Farkını Düşünürsek ve de Kutulu Geleceğini Düşünürsek En Uygun Yer Teknosa :)

Hem Elden Teslim Alma Şansınız Var Hemde İnternetten

Bu Arada Playstore'yi Atlamışız En İdeali Tabi ki Playstore Şuan :)

Hemen ekleyelim ilk mesaja, steam için her ülkeye göre değiştiği için %50 indirim demek daha mantıklı olacak :p Bu arada Spy eklemiş, ellerine sağlık :p

Mike Shinoda
14.Şubat.2014, 16:42
Playstore candır :)

BaGa TaRKaN
14.Şubat.2014, 16:45
Hemen ekleyelim ilk mesaja, steam için her ülkeye göre değiştiği için %50 indirim demek daha mantıklı olacak :p Bu arada Spy eklemiş, ellerine sağlık :p

O Değilde Spy Bir de Teknosa'ya 49 Lira Demiş 1 Lirayı Cebinden Karşılayacak Heralde :n:

Özgür'e Misli Yüklenin Derim Ben Basın Özgür'e Bu Fırsat Kaçmaz :p :n:

europeanconquer
14.Şubat.2014, 16:51
O Değilde Spy Bir de Teknosa'ya 49 Lira Demiş 1 Lirayı Cebinden Karşılayacak Heralde :n:

Özgür'e Misli Yüklenin Derim Ben Basın Özgür'e Bu Fırsat Kaçmaz :p :n:

Sende 1 kuruşa çökcen herhalde abi :n: 49,99 olan oyunu 50 lira yapmışsın :0:

E.Cartman
14.Şubat.2014, 16:53
Onun 0.99'u da varmış, düzelttim dedem coşma hemen :n::n:

BaGa TaRKaN
14.Şubat.2014, 16:56
Tüh Erken Uyandı 0,99(1) Liraya Basacaktık Özgür'e :( :n:

Mike Shinoda
04.Mart.2014, 05:05
http://store.steampowered.com/app/231670

Oyun Steam'de büyük indirime girmiş.

E.Cartman
04.Mart.2014, 12:32
http://store.steampowered.com/app/231670

Oyun Steam'de büyük indirime girmiş.

Haber için teşekkürler. İlk mesaja eklendi :)

BaGa TaRKaN
04.Mart.2014, 16:25
Aynı Zamanda Getgames'de de İndirimde

www.getgamesgo.com (www.getgamesgo.com)

E.Cartman
04.Mart.2014, 18:00
Aynı Zamanda Getgames'de de İndirimde

www.getgamesgo.com (www.getgamesgo.com)

Sağolasın dedem.

E.Cartman
08.Mart.2014, 01:03
Oyun Playstore'da tekrardan indirime girdi.

Mike Shinoda
28.Mart.2014, 21:58
Pazartesiye kadar SEGA store'da %50 indirimde.

http://uk.download-store.sega.com/shop/football-manager-2014/

Note 3'den Tapatalk ile gönderildi

Cengo
18.Nisan.2014, 20:29
Steam hesaplarınızı kontrol edin. Inventory (eşya) listenize 1 ay süresi bulunan Football Manager %75 indirim kuponu ekliyor Steam. Oyunu satın almak istediğinizde kullanabiliyorsunuz, indirimi düşüyor anında.

Inventory listesini kontrol edemiyorsanız oyunu satın alma butonuna basın. Kontrol ekranında 10$'a indi ise tamamdır. Otomatik düşüyor miktarı.

hyuga10
19.Nisan.2014, 07:03
Oyunu satın almak isteyenler için elimde steamden 2 tane %75 indirim kuponu var. Nedense bana iki tane düştü, şansına mı ben de anlamadım, oyun elimde olduğu için isteyen varsa göndericem :)

amorti
19.Nisan.2014, 10:28
Oyunu satın almak isteyenler için elimde steamden 2 tane %75 indirim kuponu var. Nedense bana iki tane düştü, şansına mı ben de anlamadım, oyun elimde olduğu için isteyen varsa göndericem :)

Steam'den gelen indirim kuponlarini nasil gonderiyoruz?

Isteyen varsa vereyim diyorum ben de.

Cengo
19.Nisan.2014, 17:17
Inventory listenizdeki takas edilebilir itemlerden biri ile kuponu takas edebilirsiniz arkadaşlar. Kuponu hediye etmek isteyen olursa diye yazıyorum. Kupon takas edebilir item olarak yaratılmış. Takas için önce Steam'den birbirinizi eklemeniz gerekli sanırım. Gerisini halledersiniz. Takas arayüzü Steam'de kolay bir arayüz. Çözersiniz.

BaGa TaRKaN
19.Nisan.2014, 18:28
Bunu FM15 Ön Siparişte Kullanabiliyor muyuz ? :D

Çok Saçma Oldu Ama Neden Olmasın :zuhaha

E.Cartman
19.Nisan.2014, 18:29
Bunu FM15 Ön Siparişte Kullanabiliyor muyuz ? :D

Çok Saçma Oldu Ama Neden Olmasın :zuhaha
1 ay süreli dedem bu meret. Sonra kalkıyor envanterinden.

salihcetin
20.Nisan.2014, 23:58
Selamlar,
Bana da 75% indirim kuponu gelmiş. Almayı düşünen varsa steam'den ekleyebilir.
ctnslh

Cengo
21.Nisan.2014, 12:29
Daha önce FM14 satın alanlara veriliyormuş kupon. Bilginize arkadaşlar.

Mike Shinoda
21.Nisan.2014, 14:02
Inventory açılsa bir arkadaşa ben de göndermek istiyorum. Eklemek isteyen olursa kullanıcı adım: serkandanis

BaGa TaRKaN
21.Nisan.2014, 14:08
Bizim Sincanlı Almadı Galiba ?

Sana Göndereyim Bende :)

europeanconquer
21.Nisan.2014, 14:21
Aldım ben,bana da geldi indirim şeysi,isteyene gönderebilirim bende.

Cengo
21.Nisan.2014, 15:31
Inventory açılsa bir arkadaşa ben de göndermek istiyorum. Eklemek isteyen olursa kullanıcı adım: serkandanis

DNS değiştirin ya da hosts dosyanıza aşağıdaki bilgileri ekleyin.

Ben bilmem yeğen bilir ama o da okulda; hacı, hafız, muhtar; hosts ile nasıl yapacağımızı bir göster hele diyenler için Zekai Tunca'dan geliyor hicâzkâr makamında güzide bir eserimiz. "Mâni Oluyor Hâlimi Takrire Hicâbım":
(Bkz. http://hosaf.org/yazi/windows-7de-hosts-dosyasini-degistirmek)

87.248.217.254 cdn.steamcommunity.com
87.248.217.254 media.steampowered.com
87.248.217.254 cdn.store.steampowered.com
87.248.217.254 cdn.steampowered.com
87.248.217.254 cloud.steampowered.com
87.248.217.254 cloud-2.steampowered.com

Tunguska1907
12.Mayıs.2014, 03:47
bende %75 fm indirim kuponu var. bu diğer seri için de geçerli mi yoksa sadece 14 için mi geçerli*

cklnc
29.Mayıs.2014, 22:52
oyunu hala almak isteyen varsa şuan steam da 10$ haberiniz ola :)

ofb
10.Ağustos.2018, 15:35
Sadece paylaşıyorum, bunu ilginç buldum. Buna bir bak ! yangın söndürme tüpü (https://www.yanginsondurmeistanbul.com)

ofb
10.Ağustos.2018, 15:36
Cevabımı burada buldum yangın tüpleri yukarıda inceleyin ( Yangın tüpü dolum (https://www.yangintupufirmasi.com) )

ofb
08.Haziran.2021, 01:02
Guys just sharing, I've found this interesting! Check it out! massage (http://www.eroticmassageworld.com/)