PDA

View Full Version : Oyun saçmaladı

Lordinas
01.Şubat.2014, 19:32
toplantı sona erdi ama yanıt verilmek zorunda diyor. oyun ilerlemiyor ne yaptıysam olmadı.. kafayı yiycem sabahtan beri save almadım... Allahım deliricem nerdeyse. bir önerisi olan varmı pc yi kırıcam

http://i.hizliresim.com/xG3MYr.png (http://hizliresim.com/xG3MYr)

Lord Black
01.Şubat.2014, 19:35
Tatile gitmeyi denedin mi 1 günlük?

Lordinas
01.Şubat.2014, 19:41
Denedim bu ekrana atıyor beni tıklaynca, kafayı yiycem.

Walter Sakana
01.Şubat.2014, 19:46
Yanıt Vermek Zorunlu yazan yere yani Devam butonuna tıkladın mı? Cevap vermen gereken başka bir şey vardır belki, onu gösterir tıklayınca diyeceğim ama solda gelen kutusu başlıklarında ilgili konuya ait ünlem işareti gitmemiş, enteresan. Son kayıt tarihin çok uzak değilse ordan tekrar dene olmazsa.

Lordinas
01.Şubat.2014, 19:55
yok hocam bastım hatta boş olan heryere tıkladım hani sorular bugda kalmıştır diye olmadı. ligde aldığımız iyi sonuçlaramı üzüliyim kaybettiğim zamanamı üzüliyim yoksa şampiyonlar liginde chelsea'yi elemiş olmamamı... fm 13 dede orjinal olmasına rağmen aldığım dumps hataları yüzünden deliriyordum.. ne bu çektiğimiz beaa..

Walter Sakana
01.Şubat.2014, 20:20
İşte bu yüzden her maçın ardından kaydediyorum ve 2 save dosyası kullanıyorum. Mesela 1. hafta maçından sonra 1. save dosyasına, 2.hafta maçından sonra 2. save dosyasına, 3. hafta maçından sonra tekrar 1'e vs.... bu şekilde. Böylece biri bozulsa bile ötekinden devam etme şansım oluyor.

Lordinas
01.Şubat.2014, 20:49
İşte bu yüzden her maçın ardından kaydediyorum ve 2 save dosyası kullanıyorum. Mesela 1. hafta maçından sonra 1. save dosyasına, 2.hafta maçından sonra 2. save dosyasına, 3. hafta maçından sonra tekrar 1'e vs.... bu şekilde. Böylece biri bozulsa bile ötekinden devam etme şansım oluyor.

bende öyle yapıcam bundan sonra ;;)

Save load yapmayı başından beri sevmiyorum gerçekliğe darbe vurduğu için çok sinir oluyorum he ne kadar mecburiyetten olsada... :)

Yine üzdün bizi Sega... :director:

xwerswoodx
01.Şubat.2014, 23:00
Peki 255 mesajı geçtikten sonra da yani 255 mesaj alta düştükten sonra da aynı hata devam ediyor mu?

Lordinas
01.Şubat.2014, 23:46
Peki 255 mesajı geçtikten sonra da yani 255 mesaj alta düştükten sonra da aynı hata devam ediyor mu?

Neyden bahsettiğinizi anlamadım ama oyunda ilk defa böyle bir hatayla karşılaştım. Hatada değil aslında bir çeşit bug. Yeni kariyer açtım zaten her maçtan sonra save yapıyorum :uzgun:

BaGa TaRKaN
02.Şubat.2014, 01:58
Bu Hata Daha Önce Benimde Başıma Gelmişti Eğer Toplantıya Girdikten Sonra Toplantı İçinde Başka Yere (Oyuncu Profilleri, Puan Durumlarına veyahut Fikstür vb.Gibi Yerlere) Geçiş Yapıp Tekrar Toplantıya Geri Döndüysen Böyle Olabiliyor Sistem Bir Yerde Sos Veriyor Ama Oyunu Bu Haliyle Kaydedip Çıktıktan Sonra Tekrar Girersen Düzeliyor

Lordinas
02.Şubat.2014, 03:31
Bu Hata Daha Önce Benimde Başıma Gelmişti Eğer Toplantıya Girdikten Sonra Toplantı İçinde Başka Yere (Oyuncu Profilleri, Puan Durumlarına veyahut Fikstür vb.Gibi Yerlere) Geçiş Yapıp Tekrar Toplantıya Geri Döndüysen Böyle Olabiliyor Sistem Bir Yerde Sos Veriyor Ama Oyunu Bu Haliyle Kaydedip Çıktıktan Sonra Tekrar Girersen Düzeliyor

Ben oyunu yeniden açtım ama farkeden birşey olmadı ;;)

ozan42
02.Şubat.2014, 05:45
Böyle takılma durumlarında tercihlerden temayı tekrardan yükleyin kendine geliyor

xwerswoodx
02.Şubat.2014, 18:55
Cache dosyasını silip deneyin, 255 mesajdan kastımda gün geçtikce yeni mesajlar geldiğinden 255 mesaj sınırına gelince 255 den sonrası görünmüyor ya o manada sormuştum :)

Lordinas
03.Şubat.2014, 12:30
Cache dosyasını silip deneyin, 255 mesajdan kastımda gün geçtikce yeni mesajlar geldiğinden 255 mesaj sınırına gelince 255 den sonrası görünmüyor ya o manada sormuştum :)

Yeni kariyer açtım ve her maç sonunda save yapıyorum. Dediğinizide anladım ama ondan kaynaklandığını sanmıyorum ben çoğu oynayışımda 255 mesajı geçiyorum ve sıkıntı olmuyor. oyun bugda kaldı diyebilirim o anda. :)

xwerswoodx
03.Şubat.2014, 16:44
Yok o manada demedim, mesela bu mesaj aşağılara düşüp 255 mesajdan sonra silinince hala sorun devam ediyor mu? Yani hala 255. mesaja atıp sanki ordaymış gibi gösteriyor mu?

Lordinas
03.Şubat.2014, 18:00
onu denemek için ilerlemem gerekir, oyun ise mesaja cevap vermemi istiyor.